18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa w zbijanego

krzyks • 2016-06-30, 15:56
Nie ma takiego stania na kopercie :mrgreen:



Porsche ścigało się z motorówką, a policja ścigała porsche.... 8-)

LI...........ER

2016-06-30, 15:59
Do jakiego to filmu?

bli3

2016-06-30, 16:08
takie gta vice city w prawdziwym życiu,
jak ja bym tak chciał...

TytanowyRosomak

2016-06-30, 16:14
Motorówka i pedalsko zaparkowany samochód, za dużo zbiegów okoliczności ale chyba będzie dubel bo się w schodki wpie**olił :)

krzyks

2016-06-30, 16:25
LIONER napisał/a:

Do jakiego to filmu?



Serio sądzisz, że tak się kręci filmy? :roll:

DanRybnik

2016-06-30, 16:30
~krzyks, ja pie**ole.. az sie zalogowalem.. wlasnie to jest do filmu, myslisz ze jak kreca filmy to kaza wszystkim dookola z bloku wypie**alac? nie mozesz sobie z wlasnego okna nagrac?

w sieci jest juz kolejny filmik gdzie kierownik cayenne przejezdza o wiele lepiej a sam smart jest przeparkowany..

W............R.

2016-06-30, 16:42
Właśnie jem serniczek na zimno z pyszną galaretką z truskawkami i spod galaretki wypływa takie różowe gówno, które przypomina to coś na filmiku z zakażonym tatuażem (był chyba dzisiaj albo wczoraj).

krzyks

2016-06-30, 16:44
DanRybnik napisał/a:

~krzyks, ja pie**ole.. az sie zalogowalem.. wlasnie to jest do filmu, myslisz ze jak kreca filmy to kaza wszystkim dookola z bloku wypie**alac? nie mozesz sobie z wlasnego okna nagrac?

w sieci jest juz kolejny filmik gdzie kierownik cayenne przejezdza o wiele lepiej a sam smart jest przeparkowany..



Miałem na myśli właśnie to, że ten konkretny kawałek nie jest do filmu.... bo jest kręcony przez amatora. Ta sama scena kręcona przez ekipę też się zresztą nie znajdzie w filmie... 8-)

Smart to został przeparkowany w tej nieudanej scenie :mrgreen:

WalkingStephen

2016-06-30, 17:57
Popatrzcie jak Smart ma koła skręcone, widać że specjalnie po to by ładnie do wody zleciał.

LI...........ER

2016-06-30, 18:01
~krzyks

Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu, serio myślałem że scenę do filmu kręcą telefonem z okna... :facepalm:

maohajsu

2016-06-30, 18:22
A to nie jakis Top Gear czy cus?

Staryflinston

2016-06-30, 18:45
~krzyks

Dzieki za info byłem świecie przekonany ze to ujecie do filmu kręcone telefonem z okna dobrze ze sa tacy ludzie jak Ty. Może zostań nauczycielem albo reżyserem bo tak to mądrze tłumaczysz :shock: :shock: :!:

krzyks

2016-06-30, 19:28
Staryflinston napisał/a:

~krzyks

Dzieki za info byłem świecie przekonany ze to ujecie do filmu kręcone telefonem z okna dobrze ze sa tacy ludzie jak Ty. Może zostań nauczycielem albo reżyserem bo tak to mądrze tłumaczysz :shock: :shock: :!:



Nie ma za co. Różni się tu kręcą.... także tacy, którzy nie rozumieją sarkazmu :mrgreen:

ke...........rx

2016-06-30, 19:47
zapewnie kolejni szybcy się wsciekli