18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabawa w basenie.

~_Yarko_ • 2019-09-13, 19:41
Dziecko pozostawione bez opieki.


humbelt

2019-09-14, 00:20
Świetny materiał. Więcej takich :D

pawlo884

2019-09-14, 00:21
damianpl napisał/a:

Pawlo88
Bo jesteś lamusem się ciesz że ktoś dał Ci pobzykac. I tak pewnie to nie twoje



modle się żebyś ty nie był mój, bękarcie.

Ender80

2019-09-14, 00:26
Na szczęście miał koło ratunkowe...

racing

2019-09-14, 00:38
ZaSwojePiję napisał/a:


W ch*j wiekszych tragedii jest na swiecie niz smierc jakiegos malego obsranca.



Dokładnie, w naturze śmierć młodych osobników to codzienność... I na ch*j się rozczulać? Porównując np gdy dzikie zwierzę np antylopa nie zauważy na czas drapieżnika to raczej młode jest właściwie martwe. Czasem to duże sp***ala szybciej i to ratuje mu życie. Tu podobnie, chwila nieuwagi i mamy efekt :lol: Wniosek taki, ze starzy nie są gotowi na posiadanie potomstwa, jeśli są w wieku prokreacyjnym to spróbują wychować nastepne. Może nastepnym razem im się uda zapobiegać skutkom niedopatrzeń, bo tragedia to jest tylko dla rodziny kaszojada. Prawdziwa tragedia to taka, która wstrząsa lokalną społecznością, gdzie pojawia się bezradność ofiary (starzy kaszojada mają obowiązek zaradzać takim akcjom poprzez nadzór) i tu podam przykład niedawnej tragedii z mojej okolicy. Otóż pani 40l, matka, działacz OSP, osoba dzieląca się dobrem z potrzebującymi jechała samochodem bez strefy zgniotu (Micra). Poprzez nieustapienie pierwszeństwa innego pojazdu nastąpiło zderzenie boczne oraz najechanie na tył micry auta dostawczego. Skutek taki, że Micra się złamała i skurczyła o połowę a kobieta zginęła na miejscu... Także tu można mówić o tragedii. :-/

Billans

2019-09-14, 00:52
Mówią mi że jestem przeczulony i piszę czarne scenariusze. Ale właśnie taki scenariusze przewiduje i na pewno bym dziecka tak nie zostawił, nie ma bata.

SM0KEtatum

2019-09-14, 03:39
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.



zwlaszcza zdajac sobie sprawe ze za tym stoi brak fantazji i niedoj***nie umyslowe innych rodzicow.

zielak300

2019-09-14, 07:17
Pamiętam miałem taką akcje za gówniaka na jakimś otwartym basenie w zakopanem. Probowalem plynac do przodu majac na sobie koło i wyj***lo mnie do góry nogami. Pamietam że jakis facet mnie za noge podniosl do gory jedną ręką i przestawił :D

nemezia

2019-09-14, 07:30
Billans napisał/a:

Mówią mi że jestem przeczulony i piszę czarne scenariusze. Ale właśnie taki scenariusze przewiduje i na pewno bym dziecka tak nie zostawił, nie ma bata.



pie**olisz głupoty. Może dzieciaka samego w basenie nie zostawisz, ale zapomnisz o tym, że szklanka z herbatą jest za blisko krawędzi i ścignie na siebie wrzątek. Wypadki się zdarzają.

Pestk

2019-09-14, 09:30
Przez te dmuchane kółka sam za dzieciaka prawie tak skończyłem, odtąd wiem, że j***ć te kółeczka. Dzieciom powinno się jak już zakładać dmuchane rękawki, żeby tego uniknąć. Przykro się to ogląda.

mfreemanpl

2019-09-14, 10:26
Poławiacz pereł - ale na poważnie serce boli jak widzi się coś takiego mając własne dzieci

gdpm2

2019-09-14, 10:59
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.



moze jestes c*pką? albo boisz sie przed utratą 500+ ???

Legion1000 napisał/a:

Wypadki dorosłych mnie nie ruszają ale tych z powolna śmiercią niewinnych dzieci się nieda oglądać.




ono nawet nie jest swiadome ze umarlo, w tym wieku nawet nie ma swiadomosci

Lyttald

2019-09-14, 11:20
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.



To po co kamerkę montował? :)



Byku35

2019-09-14, 11:46
matka małej Madzi jest tępa,
tu jest zbrodnia nie do udowodnienia
ludzie to są jednak k***isko bydlęce stworzenia

Matt92Wqrwy

2019-09-14, 11:57
Ale p*zdeczki na tym sadisticu teraz. Faktycznie dział bąbelki(xD) by się przydał. Wyk***iać na kwejka albo nie komentujcie. Ja chce się pośmiać z komentarzy a nie czytać na sadisticu(!) jak to szkoda dziecka.

DHLPIZDACWEL

2019-09-14, 12:29
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.



To dzieci k***a pilnuj a nie chlej po kątach....