18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa w basenie.

~_Yarko_ • 2019-09-13, 19:41
Dziecko pozostawione bez opieki.


damianpl

2019-09-13, 22:16
Pawlo88
Bo jesteś lamusem się ciesz że ktoś dał Ci pobzykac. I tak pewnie to nie twoje

Rejti

2019-09-13, 22:18
Też tak macie, że oglądacie śmierć dziecka, widzicie że to chińce i robi się wam jakoś obojętnie na duszy? :roll:
@up uspokój się wojowniku, tutaj nikt ci nie pogratuluje za ten wysryw. Złość się na starych że cię zrobili, a nie na jakiegoś nieszkodliwego sadola.

ZaSwojePiję

2019-09-13, 22:30
Frajer jak zdechl to umial z kolka wyjsc. Gdyby zrobil to od razu zamiast machania łapami jak baba, to by zyl.

Budrys2000 napisał/a:

Śmierć dziecka. Nie ma większej tragedii.



W ch*j wiekszych tragedii jest na swiecie niz smierc jakiegos malego obsranca.

Sadolek89x

2019-09-13, 22:39
Widziałem początek i koniec w nadziei na szczęśliwe zakończenie, żal dzieciaka

nemezia

2019-09-13, 22:41
Nie oceniajcie za szybko starych. Moja znajoma ma 4 letniego syna, którego sama wychowuje, pracując przy tym na 1,5 etatu, żeby dzieciaka i siebie wyżywić. Zostawiła młodego na chwilę w 10 cm wodzie w wannie i poszła obok do kibla zrobić KUPĘ. Ściana w ścianę. Wróciła po chwili i dzieciak leżał już twarzą w wodzie.

Tassadar

2019-09-13, 22:55
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.



Technicznie rzecz biorąc rodzic tego dziecka już nie jest rodzicem, więc czy może patrzeć? Nie powiem że żartuje bo to za mocne nawet jak na czarny humor. Jeśli ma się jakieś emocje i uczucia to faktycznie jest trudne

niemamskarpet.

2019-09-13, 23:04
swiat to k***a,życie to k***a, siedzenie w tych gnijących ciałach które umierają z każda sekundą to jakiś j***ny żart, a dziecko nie do końca zapewne wiedziało co się dzieje a rodzicom wielki h*j w dupe i oby zgnili w jakimś zj***nym wiezieniu

kuba6969masochista

2019-09-13, 23:05
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.




Dobrze, że sam jestem gówniakem :D

Salieri16000

2019-09-13, 23:06
Szczaf24 napisał/a:

Człowiek nie potrafi na takie rzeczy pafrzeć będąc rodzicem.



Nie będąc rodzicem też- uwierz mi...

superafgan87

2019-09-13, 23:09
Co za ironia, naturalny instynkt przetrwania go zabił...
Jak przestał próbować wypłynąć głową na powierzchnię kółko samo spadło.

Budrys2000

2019-09-13, 23:12
ZaSwojePiję napisał/a:

W ch*j wiekszych tragedii jest na swiecie niz smierc jakiegos malego obsranca.



Rożnica między tobą a tym "małym obsrańcem" (mocne, sadolowe słowa, szacunek!) jest taka, że jego los poruszył wielu, nad twoim nikt nigdy nawet nie pierdnie.

nemezia

2019-09-13, 23:18
Budrys2000 napisał/a:

Rożnica między tobą a tym "małym obsrańcem" (mocne, sadolowe słowa, szacunek!) jest taka, że jego los poruszył wielu, nad twoim nikt nigdy nawet nie pierdnie.



Miljony takie poruszone.

Sajlenthill

2019-09-13, 23:20
Też się za dzieciaka tak topilem. Było to na wycieczce szkolnej nad morzem. Ja lat wtedy bodajże sześć wziąłem takie duże kółko do pływania. Było ciasne ale jakoś włożyłem je na biodra i hejjaa. Nagle fala obrócił mnie i w panice nie mogłem się wydostać. Czułem, że to koniec aż tu nagle przyszła fala i wyj***la mnie kołami do dołu.

:shock: :shock:

polakwrocek

2019-09-13, 23:26
Sam tak prawie miałem na publicznym basenie , nikt nie pomógł. A walczyłem z 10 sekund. I obróciło mnie góra/dół ze 3 razy.
Jak już odzyskałem równowagę (wyślizgnąłem się dołem) , wróciłem do matki, pie**olnąłem kółko i powiedziałem:
"Nie będę już pływał w kółku" Nie pamiętam ile wtedy miałem lat , chyba około 10.

Najgorszy błąd to dać ciasne koło. Swojemu dziecku (jak jakieś będzie) takiego nie kupię, prędzej jakiś "banan" co można ściągnąć bokiem.

barszczzuszkami

2019-09-13, 23:46
Zróbcie jakiś dział bombelki, żeby Ci wrażliwi sobie mogli to odznaczyć i nie pie**olić pod każdym filmem jak im ciężko to oglądać.