18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabawa pierwszego listopada

gneras • 2011-11-04, 10:07

Nie zawsze musi być nudno można też trochę się powygłupiać :)

Gszysztow

2011-11-04, 15:54
Jak dla was 1 listopada jest smutny to ja tego nie rozumiem. Kogo się lubiło to się świeczkę postawi, coś pogada, powspomina, a kogo się nie lubiło to nawet zachodzić nie trzeba- ja w tym święcie odnajduje więcej dobrej energii niż w jakichś pie**olonych walentynkach, halloween albo innym pie**olonym przeszczepie z ch*jwiejakiej kultury.

A ten polski Remi ch*jowy jak mało który, no ale co poradzisz, taka rola podróbek. ;-)

Frendli93

2011-11-04, 16:12
Polski Remi Gaillard : ]

skubany

2011-11-04, 16:12
Mamy polskiego Remiego. j***ć Was hejterzy. Według mnie fajna sprawa. Czekam na kolejne filmiki ! ;)

mamo kupe

2011-11-04, 17:11
51 sekunda w h*j ci sie nie udała :/ zamiast piwa kopa do jedzenia .

daemon

2011-11-04, 18:03
Policjant typowy burak, od razu z łapami do niego.

labiaty

2011-11-04, 18:28
zajebiste !

piwko ode mnie ^ ^

yonderbrack

2011-11-04, 18:45
brylant1412 napisał/a:

Warszawa to największa wiocha w Polsce



A Ty z jakiej mniejszej wiochy jesteś?
Ślunsk czy Pyrlandia?

rikiks

2011-11-04, 18:58
1. czemu jest to na chama zerzniete z remiego? policja, montaz, muzyka itp. otaczajacy nas swiat jest juz na tyle wyeksplowatowany, ze juz za ch*j nic nowego nie wymyslimy? pewnie, ze latwiej jest isc do najblizszego punktu ksero..
2. i jak to jest w polskich, amatorskich produkcjach, ze ujecia, jakosc i montaz jest na zenujaco niskim poziomie. kurasz ludzie, jak juz cos robicie, to ZROBCIE TO POZADNIE!!

dodam tylko, ze inicjatywa fajna i dobrze, ze autorzy nie klepia kapucyna przed kompem przez dni 40 z blantem w gebie tylko dzialaja.

rezzirf

2011-11-04, 19:29
2pack napisał/a:



Nie smiej sie ze swojej stolicy baranie. Duzo madrzejsi od ciebie ja wybrali. Mieszkasz w wysrajewie, juz nie mowiac skad jestes i masz czelnosc takie kocopoly pisac. Z warszawiakow to znasz ludzi z centralnego wiec nie pie**ol ze wiocha. Prawdziwy warszawiak, nie wpr wpn ani inny wnd, zawsze ci pomoze i poswieci sie za ciebie baranie.

Ja mieszkam w wwa, nie jestem rdzennym warszawiakiem, ale wielu takich znam i wiem jacy to sa ludzie. Za taki komentarz to ch*j w dupe i do piachu.

Sory za pisownie, ale nie lubie wielkich liter, wszystkich si ci ni ani zi



Człowieku, tak się napinasz jakby ci matkę conajmniej obrazili o_O
take it easy, smoke some weed and chill..

Kooron

2011-11-04, 19:39
ależ to h*jowe panowie

Hiros

2011-11-04, 21:06
meloneum napisał/a:

Jakaś niewydarzona podróba Remiego Gailarda, ale dobrze, że próbują...



Ty żeś jest k***a cały niewydarzony nie wyr*chany i coś tam jeszcze

Chłopaki się bawią a nie k***a. A ty jak w przedszkolu paniom! on zgapił i ch*j.

marine123

2011-11-04, 21:50
2pack napisał/a:



Nie smiej sie ze swojej stolicy baranie. Duzo madrzejsi od ciebie ja wybrali. Mieszkasz w wysrajewie, juz nie mowiac skad jestes i masz czelnosc takie kocopoly pisac. Z warszawiakow to znasz ludzi z centralnego wiec nie pie**ol ze wiocha. Prawdziwy warszawiak, nie wpr wpn ani inny wnd, zawsze ci pomoze i poswieci sie za ciebie baranie.

Ja mieszkam w wwa, nie jestem rdzennym warszawiakiem, ale wielu takich znam i wiem jacy to sa ludzie. Za taki komentarz to ch*j w dupe i do piachu.

Sory za pisownie, ale nie lubie wielkich liter, wszystkich si ci ni ani zi



Nie musiałeś pisać że jesteś z "wwa", bo to widać od razu :) Jakoś tak wyszło, że nikt was nie lubi. Zawsze mnie to ciekawiło, jak to się dzieje- zamieszkasz w warszawie i automatycznie zamieniasz się w buraka !

androgenius

2011-11-04, 22:23
Rafal1757 napisał/a:

możecie pie**olić że jestem sztywniak czy coś ale przed grobem nieznanego żołnierza to było troszkę ch*jstwo.

A sram ciepłym kałem na ten grób i na to całe święto sztywniaka, możecie pie**olić,że jestem ch*j.

sokolnikus

2011-11-04, 22:50
spoko tylko że 2 laski i koleś w ostatniej scenie już raz się pojawili

flaa

2011-11-04, 23:39
Łoho zaj***ł kwiatka ze sklepu, ale beka hehe!

Lepiej nie mógł pokazać jaki z niego Remi wananbe - bo o ile Remi podkradał rzeczy ze sklepów gdy miało to sens (ot choćby jego seria z lekkoatletyką) to ten mimo, że nie miało to powiązania z jego przebraniem, wbiegł, podpie**olił i niech się gawiedź cieszy. Straszenie ludzi w takim stroju - jak najbardziej, ale podj***nie kwiatka bez konkretnego celu jest już wch*j żałosnym naśladowaniem Remiego.