topic

Za wysokie progi

146
piwo
~Velture  @ 2017-11-14, 15:13
Wyżej dupy nie podskoczysz 8-)

biala20 

2
2017-11-14, 19:56 [link]
omgłomatkobosko napisał/a:
Obrazek

Prądem?! Bohatera prądem?!

Tarab85 

1
2017-11-14, 22:21 [link]
Dlatego niskie kobiety są seksowniejsze.

S.T.U_Cummins 

11
2017-11-15, 01:13 [link]
60 piw a tylko 3 komentarze? Nie ma co komentować czy nie ma ekspertów?
Jestem Rolnikiem I Jestem Ekspertem. Się nie opłaca ryzykować połamania kości przez byka 800kg (ten na filmiku ma ok 250kg, maks roczek taki 13 latek wśród byków.) Lepiej zawołać Inseminatora 60zł i masz cielaczka do wyboru do koloru. Dużym powodzeniem cieszą się
Simental

Angus

Oraz BBB (Belgijska Błękitno-Biala)

Tylko że cielęta mają duży przyrost nawet w łonie matki i przychodzą na świat bardzo duże. A nasze polskie krasule (HF(holsztyńskofryzyjska)) są za małe w biodrach i nie jednokrotnie po porodzie nie mogą wstać i oborę opuszczają ciągnięte za nogi na ciężarówkę.

Mi osobiście najbardziej podobają się RW (RW. polska holsztyńskofryzyjska odmiana czerwono – biała). Samce nie są jakieś tam nafaszerowane szynką ale spokojniejsze a krówki dają mniej mleka niż HF ale za to mają większy procent białka.

Alonso 

2017-11-15, 01:27 [link]
Mam to samo uczucie gdy zapraszam na kolację kobietę, która więcej ode mnie zarabia i nie mogę jej podskoczyć.

eMJay8086 

2017-11-15, 10:15 [link]
@S.T.U_Cummins

Nie znam się na temacie, ale dobrze piszesz - no i jeśli się znasz na dupczeniu krów/byków to łapaj-chytaj browara.

Tarab85 

1
2017-11-15, 18:38 [link]
Alonso napisał/a:
Mam to samo uczucie gdy zapraszam na kolację kobietę, która więcej ode mnie zarabia i nie mogę jej podskoczyć.

Jak ta kobieta zwraca uwagę w pierwszej kolejności właśnie na to, ile zarabiasz, to Cię na nią spokojnie stać, bo nawet złotówki warta nie jest. A jak to tylko Twoje kompleksy to jesteś cipą i nawet jakbyś zarabiał więcej to znalazłbyś sobie inny powód do kompleksów ;)
   Popularne tagi
wpadka  obraz  moda  tvp  list  mistrz  przystanek  strażacy  choroba  broda  kumpel  brzuch  pieszczoty  wrocław  synowie  ryzyko  zatwardzenie  klinika  koszulka  bush  bariera  lizak  dark  ciągnik  wiocha  animacje  bitwa  azja  góra  ptaki  ręce  narkoza  abstrakcja  rekonstrukcja  kapturek  pitbull  kurtka  burza  sprzeczka  wnętrze
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]