18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Za pozostawienie pojazdu na drodze dla rowerów

~Angel • 2018-01-08, 09:12
przewidziana jest kara


~Velture

2018-01-08, 09:40
Taki szrot to powinien lecieć na przemiał z miejsca. Te spasowania elementów to aż mnie oczy bolą.

Wiewór

2018-01-08, 09:46
Nie wiem czemu w Polsce zakłada się blokady a nie odholowuje auta zaparkowanie w miejscach niedozwolonych.
W Austrii prywatne firmy jeżdżą po mieście lawetami i polują. Za każde odholowane auto mają hajs.

TeaWithLemon

2018-01-08, 10:21
Piekna sprawa. Teraz pozew i mozna zamawiac nowe BMW z salonu :D

~Velture

2018-01-08, 10:33
Abraxus napisał/a:

Nie wiem czemu w Polsce zakłada się blokady a nie odholowuje auta zaparkowanie w miejscach niedozwolonych.
W Austrii prywatne firmy jeżdżą po mieście lawetami i polują. Za każde odholowane auto mają hajs.


To się k***a zastanów dlaczego a potem jeszcze raz i kolejny jeśli nie wiesz dlaczego.

A no racja. Zapomniałem. Nie znasz naszego prawa bo wyj***łeś z kraju i mędrkujesz jak to u nas powinno być.

Wiewór

2018-01-08, 10:36
@up to było pytanie retoryczne.
Bo widzisz to jest kolejny polski absurd i bezradność prawa wobec bezprawia co jest w Polsce normą. Powszechna bezradność to powinno być drugie motto Polski po "tanio".

Takafura

2018-01-08, 12:28
Straż Miejska wezwała laweciarza do odholowania auta. Ten po przyjeździe ocenił że bryka kosztuje pod 1 000 000 zeta i nie będzie ryzykował zadrapania fury bo to mu firmę zrujnuje.

dziadek8724

2018-01-08, 12:35
Abraxus napisał/a:

@up to było pytanie retoryczne.
Bo widzisz to jest kolejny polski absurd i bezradność prawa wobec bezprawia co jest w Polsce normą. Powszechna bezradność to powinno być drugie motto Polski po "tanio".



Paradoksem jest to, że zakłada się blokady na koła samochodów, które nie powinny stać tam, gdzie stoją, żeby stały dłużej tam, gdzie stoją. Fucking logic: "Osz ty ch*ju, nie powinieneś tu stać, dlatego założymy ci blokady i będziesz stał w miejscu, w którym nie możesz stać"

Wiewór

2018-01-08, 12:43
@up właśnie o to mi chodziło :)

bleusolei

2018-01-08, 12:56
A czego Oni się spodziewali po pieprzonym brudasie

Neton

2018-01-08, 12:59
Zakładają blokady jeśli nie utrudnia pojazd zaparkowany ruchu ani nie stwarza zagrożenia. Jeśli spełnia jedno z powyższych to zostaje odholowane ;) PS. Byłem na Słowacji i na czas zimy parkingi w miastach są bezpłatne ( i jest gdzie zaparkować ;) ). W Hiszpanii masz co kawałek parking ( często podziemny wielopoziomowy. W Polsce czasami nie ma gdzie zaparkować ( również płatnie ) bo nie ma parkingów. Na moje ktoś w końcu mógł by się zainteresować rozbudową infrastruktury parkingowej ( w moim rodzinnym mieście klub sportowy miał nie zagospodarowane miejsce i otworzył parking. Szmal leci ;)

Warchlak1920

2018-01-08, 14:08
Abraxus, Czy Ty masz taki wrodzony dar czy musiałeś się tego gdzieś nauczyć?
"Nie znam się, ale się wypowiem, a jak mi udowodnią, że się mylę, dalej będę się kłócił, że moja prawda jej mojasz niż twojsza."

U nas jest problem z parkingami głównie przez skokowy wzrost ilości aut w ostatnich kilkunastu lat wraz z brakiem rozsądnej rozbudowy infrastruktury do zaistniałych potrzeb . Dodatkowo zasadniczo płatne parkingi przegrywają z deweloperką, bo bardziej opłaca się wybudować kolejny blok czy coś w tym stylu niż parking. Życie :-|

polesie

2018-01-08, 15:05
Warchlak1920 napisał/a:

Abraxus, Czy Ty masz taki wrodzony dar czy musiałeś się tego gdzieś nauczyć?
"Nie znam się, ale się wypowiem, a jak mi udowodnią, że się mylę, dalej będę się kłócił, że moja prawda jej mojasz niż twojsza."

U nas jest problem z parkingami głównie przez skokowy wzrost ilości aut w ostatnich kilkunastu lat wraz z brakiem rozsądnej rozbudowy infrastruktury do zaistniałych potrzeb . Dodatkowo zasadniczo płatne parkingi przegrywają z deweloperką, bo bardziej opłaca się wybudować kolejny blok czy coś w tym stylu niż parking. Życie :-|



Zapraszam do Lodzi. Tutaj likwiduje sie miejsca parkingowe na rzecz woonerfuw, parkletow i sciezek rowerowych, po ktorych w okresie od pazdziernika do kwietnia nic nie jezdzi... Znalezc miejsce parkingowe w Lodzi graniczy z cudem, albo z wielominutowym krazeniem, az ktos odjedzie.