18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za niedługo sylwester ..

~McSadol • 2021-12-07, 21:33
.. więc będzie dużo materiału na sadola ..


Gienek86

2021-12-07, 22:07
Film z cyklu -dwie tępe dzidy i fajerwerki -w dupe j***ne mać

dżonyłojlker

2021-12-07, 22:17
McSadol napisał/a:

więc będzie dużo materiału na sadola



Jak ten niedojeb co odpalał fajerwerki na ulicy i go busik pie**olnął :szydera:

CrookerS

2021-12-07, 23:34
Co za szmata, mam nadzieje ze ta druga grupa przeprowadzila ostrzal odwetowy :kawa:

Tak to jest. Sam bylem w sytuacji jak gimbaza rzucala bum dum'ami co srogo j***ly. Jeden dzban kopnal odpalonego buma ktory wyladowal przy mojej corce. Pech jego ze akurat spojrzalem na dzbanow co odpie**alaja. Zdazylem wykonac wykop buma w bezpieczne miejsce (wyj***ne w wybuch, w salomonach bylem). W nagrode odpowiedzialnosc zbiorowa gowniakow spotkala (w sumie tych co nie zdazyli zjebac) bo wszyscy podobni o tej porze. Mam nadzieje ze wspominaja to tak samo milo jak ja dzisiaj :krejzi:

przemo3251

2021-12-08, 00:39
Najgorzej że dostaje niewinna osoba, nie ta która nie umie obsługiwać petard bo jak jej wyjebie w ręce to trudno.

sothis

2021-12-08, 01:18
CrookerS napisał/a:

Co za szmata, mam nadzieje ze ta druga grupa przeprowadzila ostrzal odwetowy
Tak to jest. Sam bylem w sytuacji jak gimbaza rzucala bum dum'ami co srogo j***ly. Jeden dzban kopnal odpalonego buma ktory wyladowal przy mojej corce. Pech jego ze akurat spojrzalem na dzbanow co odpie**alaja. Zdazylem wykonac wykop buma w bezpieczne miejsce (wyj***ne w wybuch, w salomonach bylem). W nagrode odpowiedzialnosc zbiorowa gowniakow spotkala (w sumie tych co nie zdazyli zjebac) bo wszyscy podobni o tej porze. Mam nadzieje ze wspominaja to tak samo milo jak ja dzisiaj



Jesli miło wspominasz zagrożenie zdrowia swojej córki, to albo jesteś bardzo kochającym tatusiem, albo coś ściemniasz :)

Carti

2021-12-08, 03:06
fajerwerki są dla pedałów

CrookerS

2021-12-08, 06:47
sothis napisał/a:

Jesli miło wspominasz zagrożenie zdrowia swojej córki, to albo jesteś bardzo kochającym tatusiem, albo coś ściemniasz



Najpierw byl wk*** taki, ze jakby ktos mi polozyl na mordzie goracy recznik (chodze do barbera wiec stad te porownanie), pozniej upust nerwow - to wspominam nieraz z zona i znajomymi co byli wtedy z nami. :ok:

Nic naszczescie sie nie stalo wiec dlatego mam to w worku milych wspomnien. Tak mam :krejzi: