18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za mną! Gonimy tamtego typa

~Sunday • 2019-11-14, 16:06

Szczęściarz w ostatniej chwili oddał piwo do potrzymania :-D

jasypan

2019-11-14, 17:02
Niech się cymbał cieszy, że sobie karku nie skręcił.

prasa

2019-11-14, 17:42
Potrzymaj mi piwo.... od tych słów powstaja najlepsze historie :lol:

Mors_Nigra

2019-11-14, 20:53
Co to za popie**olony format, gówno k***a widzę! Na ch*j jest to ściśnięte?!

PoyeB

2019-11-14, 23:43
Kiedyś miałem identyczna sytuacje, wracałem z kumplem do ośrodka turystycznego gdzie odbywalem praktyki, było już dość ciemno więc żeby zdążyć zanim opiekun będzie sprawdzał obecność to zaczęliśmy biec, ni h*ja tego łańcucha nie było widać i w tym samym momencie oboje salto w przód. Cieszę się że nie musiałem zębów zbierać z chodnika :D

Kryzelek

2019-11-15, 00:37
PoyeB napisał/a:

Kiedyś miałem identyczna sytuacje, wracałem z kumplem do ośrodka turystycznego gdzie odbywalem praktyki, było już dość ciemno więc żeby zdążyć zanim opiekun będzie sprawdzał obecność to zaczęliśmy biec, ni h*ja tego łańcucha nie było widać i w tym samym momencie oboje salto w przód. Cieszę się że nie musiałem zębów zbierać z chodnika



Dziękujemy za tak wspaniałą historię, będę opowiadać ją dzieciom i wnukom. Ho, ho, ho

htp

2019-11-15, 19:41
PoyeB napisał/a:

Kiedyś miałem identyczna sytuacje, wracałem z kumplem do ośrodka turystycznego gdzie odbywalem praktyki, było już dość ciemno więc żeby zdążyć zanim opiekun będzie sprawdzał obecność to zaczęliśmy biec, ni h*ja tego łańcucha nie było widać i w tym samym momencie oboje salto w przód. Cieszę się że nie musiałem zębów zbierać z chodnika



A piwo rozlałeś?