18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Za górami, za lasami...

Gymnorhinus • 2018-07-31, 17:21
W krainie zwanej patologią, w plemieniu sebixów, przyszedł czas na wyrzucenie śmieci :amused:



Najbardziej smutne jest to, że połowa tego osiedla to, jak słychać, patologia :-?

aleleble

2018-07-31, 19:36
Pastusy mówią o dzieciach a sami drą mordy i przeklinają.Super przykład dla kilkulatków :D

kr...........81

2018-07-31, 19:39
i tak się poskramia patologie chociaż i tak uważam że najlepsza byłaby kula w łeb

roughfuck

2018-07-31, 19:39
Nie mam ochoty bronić patologii ale swoją drogą policjant który wali gazem po oczach też powinien w ten tempy ryj tak oberwać. Już pies j***ł sebków ale jak mu uszkodzi wzrok to my się na tego Sebastiana potem będziemy zrzucać. Instrukcja użycia gazu mówi jasno gdzie celować strumień gazu, a jeśli nie ma dystansu tylko szamotanina to gaz sobie odpuszczamy.

Z broni palnej są obsrani jal trzeba strzelić ale jak widać po paru przykładach z mediów w kwestii innych środków mamy niedouczoną patole również w postaci Policji. Oczywiście powinni używać tych środków ale zgodnie z przepisami. Raz w jakimś programie o tajniakach taki jeden krewki pies psiknal praktycznie z paru cm w oczy i uszkodził wzrok zatrzymanemu i skutemu delikwentowi.

ToXiCbrd1

2018-07-31, 19:39
Pięknie po prostu pięknie a frajera z kamerą powinni później też za mordę skłóć.

Mom and Death

2018-07-31, 19:42
Czym się te biosmieci tak podniecają? Drą te p*zdy jak nienormalni, jak by to coś miało dać. Gorzej jak małpy. I o ch*j chodzi z tym nagrywaniem, że niby policjant będzie miał przej***ne za użycie teasera? j***ni idioci.

DoubleBorger

2018-07-31, 19:48
Co wy mu robicie k***a, on tam ma szczepionkę! bydlaki pie**olone nie w szczepionkę! Nagrywaj! Masz przej***ne! Jesteś u pani!

Nomex

2018-07-31, 20:00
Ło panie... 1 na 1 bez pały i broni... spróbuj powiedzieć "to chodź na solo" jak Cie zaczepiają w 5. Wtedy nawet biegające dzieci nie są przeszkodą...

brylant1412

2018-07-31, 20:12
tato tato podjechali hahaaha ojciec jak jak i syn patologia

Criner

2018-07-31, 20:23
Jak oglądam coś takiego to aż mnie rwie. Nasza policja jest jaka jest i wiele można im zarzucić, a połowa ludzi w ogóle tam pracujących powinna dać sobie spokój żeby nie pogarszać sytuacji. Niektórzy nie znają przepisów i zgrywają cwaniaków, dają sobie wchodzić na głowę i przez to działają niezdecydowanie.

Druga kwestia to postawa pozostałych ludzi. Policjant wydaje polecenia (tak zakładam, bo początek grania to już połowa akcji), a Sebix stawia opór - wiąże się to z odpowiedzią policjanta w postaci paralizatora czy innego środka przymusu. A reszta co robi? Nagrywają i drą mordy jakby im mieli zamordować tego śmiecia.

A w wiadomościach ostatnio co? Afera kto pierwszy użył gazu! Policja czy poj***ny tłum na nich napierający. Jeszcze mundurowych pod sąd pie**olną za to. W Amurice tam się nie pie**olą i jebią ich od razu jak się nie słuchają. Mierzy policeman bronią i każe się położyć, a jeśli ktoś jest na tyle głupi żeby tego nie zrobić to obrywa i koniec! Zero afery, nie słuchał na własne ryzyko. Nasi bohaterowie ledwo gaz i paralizator mają i nawet boją się ich użyć bo "poszkodowani" robią aferę.

Wyobraźcie sobie gdyby akcja z nagrania działa się w USA. Wpada dwóch mundurowych, łapią przypałowców, jak się stawiają to paralizator i na komisariat. Szybko sprawnie i po krzyku. Nasze orły tak samo powinni działać przy czym na dodatek zabierać największą k***ę z tego osiedla żeby nie płodziła takich ameb w pomarańczowych koszulach. Bo chwasty to trzeba z korzeniami wyrywać :)

MgrMajster

2018-07-31, 20:26
Czasem mi się marzy, by w Polsce była taka Policja jak w USA. A przynajmniej takie zasady jak tam działają. Taki sebix nawet bez pozwolenia policjanta nie zesrałby się w gacie bo dostałby kulkę, za użycie środków chemicznych przeciwko Policji.

miedzianek

2018-07-31, 20:29
'Ja pie**ole k***a co ty zrobiłeś debilu tu są dzieci' urzekło mnie to, aż wstyd, że dzieci musiały oglądać policję w pracy, i brawa dla sebixów i karyn za wpajanie dzieciom prawidłowych norm!

ja...........87

2018-07-31, 20:52
Ciekawe czy wyborcza i amnesty internacional zrobią z sebixów ofiary kaczystowskiego reżimu.

Bejker

2018-07-31, 21:07
Szkoda ze Polacy jak ten co nagrywa i ta reszta biednych społecznie ludzi zachowuje się jak mieszkaniec Afryki. Zamiast się ogarnąć i pokierować kolegów aby potrenowali przed inwazją allacha to jakie pseudo awantury ze służbą w niebieskich mundurach robią.

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 21:10
MgrMajster napisał/a:

Czasem mi się marzy, by w Polsce była taka Policja jak w USA.


Nierealne. Zobacz co się dzieje jak policjant siknął gazem w tłum agresywnej opozycji. Antypolskie środowiska prawie się zesrały że u nas redźim kaczafiego. A co dopiero jakby kogoś potraktowali jak w USA.