18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za duży korek

krzyks_10.0 • 2018-06-10, 15:33
A sraczka nie poczeka :mrgreen:


mygyry

2018-06-10, 15:36
Tyle k***a drzew i krzaków a wali obok auta :facepalm:

Pantilion

2018-06-10, 16:34
Przesrane jednym słowem. Przynajmniej dupę podtarł, a nie jak śmierdziele "uciekający przed wojną"

SirMajkel

2018-06-10, 17:16
mygyry napisał/a:

Tyle k***a drzew i krzaków a wali obok auta :facepalm:



To samo pomyślałem.. normalnie za krzak iść i nie być gwiazdą jutuba, ale ten najwyraźniej na to nie wpadł, albo robił to celowo. Zaraz okaże się, że to ktoś z sadola robił transmisję na żywo za parę złotych.

garota

2018-06-10, 17:28


Widząc co ten kretyn odpie**ala dochodzę do wniosku że nie jest jeszcze ze mną tak źle. Ponieważ to jakiś podczłowiek jest to już mógł k***a tą dupę o ziemię wytrzeć. Jak pies.

Pa...........in

2018-06-10, 17:38
@up

przecież widać że zesrał się w gacie i tylko "docierał" dupę do doprowadzenia czystości

Taz

2018-06-10, 17:44
srakę w korku na autostradzie, to nawet największemu wrogowi... :D

TB303

2018-06-10, 17:45
mygyry napisał/a:

Tyle k***a drzew i krzaków a wali obok auta :facepalm:


Zwierzęta i podludzie tak mają :kawa:

_Netrunner_

2018-06-10, 18:28
Żółta sraka :-P .





Kolor ten zwykle świadczy o problemach związanych z wątrobą. Poprzez zaburzenie produkcji i przemiany żółci, jest ona wyrzucana do jelita. Kolor może być różnej postaci – od jasnego, prawie odbarwionego, do ciemnego niczym glina. W każdym przypadku należy zwrócić się do lekarza, gdyż może to być oznaka kamicy dróg moczowych czy zapalenia wątroby.

Żółty stolec może być również objawem problemów z trzustką (na przykład kamicy przewodu trzustkowego, upośledzenia funkcji trzustki, niedoboru enzymów trzustkowych, a nawet raka trzustki). Jednak wówczas kolor jest jasny, niemal biały.

chudy005

2018-06-10, 19:44
Ale był lepszy niż większość właścicieli psów, bo nasrał na shirta i zwinął, żeby oddać kolędzie z Afryki jako budulec... a większość właścicieli parzystokopytnych, udaje że nie widzi jak ich pupil oddaje stolca, aby tego nie uprzątnąć...

jbone

2018-06-10, 19:50
przypomniała mi się przygoda gdy na wieczór zjadłem ostrego kebsa i rano o piątej gdy wychodziłem do pracy skończył się trawić. problemy ogólnie są dwa:
-miejsce do zrzucenia pół kilo ciekłego gówna
-coś do podtarcia.

w moim przypadku to był kontener pck i 5 zużytych biletów,rachunek za paliwo,kartka z notesu,śliska ulotka.

od tamtej pory ZAWSZE noszę przy sobie paczkę chusteczek.i nie jem podejrzanego żarcia,

pi...........ta

2018-06-10, 21:24
Ja tam po kupie lubię sobie pod ciśnieniem dupkę umyć pod prysznicem. Potem czuję się świeżo i komfortowo.

adriancium

2018-06-10, 22:11
pianista napisał/a:

Ja tam po kupie lubię sobie pod ciśnieniem dupkę umyć pod prysznicem. Potem czuję się świeżo i komfortowo.



A kogo to k***a obchodzi?

brylant1412

2018-06-10, 22:29
na srake niema mocnego chyba ze napie**ala w gacie

Crossblade

2018-06-11, 00:14
...co wy wiecie o sraczce ! Chlałem wóde w piątek do 24:00. O 4:00 rano przyjechali po mnie bo "manago" i targi w Poznaniu. Miałem taaką srakę że ch*j. Srałem dwa razy w rowie na autostradzie. Potem na stacji i w końcu o 7:30 w centrum poznania. Wkoło bloki mieszkalne a ja jechałem na "małysza" na środku jakiejś budowy ....ja pie**ole i to tylko jedna z historii o pijackim sraniu na kacu