18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za dużo mocy

pscoa • 2017-09-21, 15:12
Kierowca Porsche nie okiełznał mocy auta.


~Velture

2017-09-21, 16:02
Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?

100Burned

2017-09-21, 16:05
Gość po wyjściu z auta ewidentnie próbuje się wtopić w tłum :krejzi:

Knegarn

2017-09-21, 16:10
Velture napisał/a:

Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?



Mój kolega ma 19 lat i posiada takie porshe i tutaj od razu wyprzedzę Twoj tekst -"Nie, nie jest bananem". W wieku 17 lat otworzył własną działalność. Co prawda w leasingu, ale spłaca sam :)

kornel94

2017-09-21, 16:46
yebacsystem napisał/a:

@UP
ciągniesz mu banana?



Widzę, że termin "Bananowa młodzież" jest Ci obcy.

pjf

2017-09-21, 16:46
Wyczuwam ból dupy? Za chwilę polecą komentarze typy po co przepłacać? Samochód ma mnie przetransportować z punktu A do punktu B.

~Velture

2017-09-21, 18:54
pjf napisał/a:

Wyczuwam ból dupy? Za chwilę polecą komentarze typy po co przepłacać? Samochód ma mnie przetransportować z punktu A do punktu B.


No bo k***a na ch*j ci auto za pół bańki jak za 500zł kupisz sejaka i jak się zepsuje to kolejnego i możesz za te 500tyś kupić tysiąc takich sejaków :krejzi: ahahah

pjf

2017-09-21, 19:09
Velture, istny rekin przedsiębiorczości z Ciebie

SpeedyG

2017-09-21, 21:13
Przyznam się do razu, że zazdroszczę im fur ale najbardziej szkoda mi właśnie w takich wypadkach samochodów. k***a takie cacka rozbite przed debili nieumiejących jeździć.

halles

2017-09-21, 21:17
Wasz nowy player jest zj***ny - w sensie layout spoko, chomiki nawet szybko biegaja ale co 3 film odtwarza sie jak obraz o godzinie 3 rano na TVP w niedziele - po prostu _nic_ nie widac
Pisalem to ja, spec od IT

ellsworth

2017-09-21, 21:22
Velture napisał/a:

Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?


Zupełnie z dupy obserwacja.
Znam jednego chłopa, który ma Porshe, a raczej miał, bo już sprzedał. Normalny facet. Kupił bo po prostu miał takie marzenie z dzieciństwa, by mieć Porsche. I chwała mu za to, że będąc dorosłym facetem dochował wierności temu, co postanowił gdy miał jednocyfrowy wiek. Sam przyznał, że nie było to ani racjonalne, ani potrzebne, koszty utrzymania duże, samochód w sumie jak samochód, no ale takie miał marzenie, więc je zrealizował.

DużyKutas

2017-09-21, 22:00
Velture napisał/a:

Coś ostatnio pisałem o kierowcach tej marki samochodów i nie zgadzaliście się z tym, że w większości kupują je >40 letni impotenci z kryzysem wieku średniego.

Ktoś z was po obejrzeniu tego zmienił może zdanie?


Albo kupują bo ich stać.

Loaloa

2017-09-21, 23:21
Mówcie co chcecie. Trzeba być prawdziwym ch*jem, żeby komuś łbem w szybę samochodu zaj***ć. Zazdrościł mu tego porszaka czy co?