18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za brak biletu jest kara

~Angel • 2019-10-04, 11:54
a że pyskujesz to kara będzie sroga


Gamera

2019-10-04, 22:57
@L_Etranger
Jak przyjechałem na jedno z pierwszych wakacji do Polski i rodzinka wymieniła mi $ na PLNy to czułem jaka Polska to trzeci świat. Nie pamiętam ile to było kasy, ale później wujek mi powiedział, że tyle kasy co miałem na 3tygodniowe wakacje, oni całą rodziną zarabiają w dwa miesiące:)

atomboy

2019-10-05, 01:57
L_Etranger napisał/a:

Anglia. Powiem Wam, że właśnie przyjechałem tutaj na tydzień. Ogólnie nie jest źle. W oczy rzuca się ilość ciapatych, czarnych i hindusów. Sami Anglicy są różni. Jedni się uśmiechają do Ciebie a inni mają minę jakby chcieli Cię zaj***ć na miejscu. Wchodząc do sklep Angol potrafi się spko przywitać jak "hey mate" to jest spko podejście. Na początku myślałem, że jest cieply czy coś Co widzę to też totalnych brak kultury muslimów i czarnych. Nie ma przepuszczania na wolne miejsca czy cokolwiek. Mają wyj***ne do kwadratu kiedy idą rozj***ni na całą ulicę a te brudne hindusy zostawiają po sobie taki syf w restauracji,że aż kopara opada... Co mnie jeszcze rozwaliło to jak wymieniłem 100 zł i dostałem 18 F... to tak mi trochę uświadomiło jak jesteśmy w dupie



Oj kolego dokładnie :) przyjechałem na chrzciny do liverpolu 3 tygodnie temu XD jakoś się tak wydarzyło, że Pan wynajmujący nam mieszkanie wyjechał na wakacje do tajladnii ku*asić z czym się nie ukrywał a że w sumie nie miał lepszej opcji niż my to możemy tutaj zostać w cenie 1 tyg pobytu tylko żeby mu mieszkania nie " oj***ć".

Generalnie jakoś miałem złe wyobrażenie o tym mieście, że duże i w ogóle a to w sumie jak kilka osiedli w Krakowie. Już 3 raz jestem w muzeum titanica i w sumie nie ma co tutaj robić.
Więc okupuję się w sklepach za funciaka coś jak outlet u nas tylko nie kłamią aż tak bardzo w stylu przecena z 399zł na 149zł
Raczej jak przecena z 100zł na 10zł to jest ok. Wyebałem swoje stare ciuchy i pakuję co tutaj kupię do torby. Nie dość, że jakościowo git to cenowo też.

Ale jest tak zwłaszcza w miejscach bazarowych połowa cie lubi a druga chce ci nayebać a ty tylko kupujesz jajka :) .
c**aków tutaj nie ma hord ale hindusów już od groma, brudasy jakich mało. Nawet Słowaccy cyganie mają jakiś umiar.
Wczoraj byłem zdawałoby się w restauracji ale po przyjściu rodzinki z Hindustown śmiem twierdzić, że jadłem w jakimś podrzędnym speluno.
Wrzask gówniaków i laski naczelnej, potem chyba matki nie wiem stara pomarszczona i śmierdziała na kilka stolików dalej a dzieciaki ilość infinity
drą pyski i nie mogą siedzieć dłużej niż 3 sekundy. Roznoszą lokal a kelner jeszcze się uśmiecha... podchodząc do nas tylko mu powiedziałem, że współczuje
a on odparł, że to norma.
Jutro idę do St. John's i nasz sąsiad ostrzegł żeby trzymać plecaki przy sobie bo ilość kieszonkowców jest tam większa niż kupujących.
Ale ogólnie polecał miejsca XD

Nie wiem, szczerze nie podoba mi się tutaj ale nie że miejssce tylko ta różnorodnosć o dyskusyjnym kolorze.






L_Etranger

2019-10-05, 11:00
no ja właśnie też w Liverpool, dzisiaj mam wylot. W tych sklepach za funta nie byłem. Obszedłem ogólnie miasto, byłem w dokach i koło ich uniwersytetów zobaczyć czy rzeczywiście maja takie brzydkie laski :D nie jest źle hahaha Sa typowe Angielki brzydkie jak noc i jeszcze ten ich penerski akcent to jest masakra. Mi miejsce się podoba tylko tak jak mówisz, ludzie a raczej różnorodność już nie ;/ nie dziwie się Angolom, że są tak wk***ienie na obcokrajowców skoro potrafi taka hołota przyjechać :/ Ogólnie będę ogarniał przyjazd tutaj na stałe, zobaczymy jak wyjdzie ;) aaa i słyszałem od brachola, że Edynburg jest spko jeżeli chodzi o zwiedzanie czy coś , bo w Liverpool rzeczywiście, szału nie ma

Nikczemny_Płód

2019-10-05, 11:36
loda_szmato napisał/a:

Nie lubię takich cwaniaczków, co z zaskoczenia i jeszcze w tak perfidny sposób się zachowują. Chciał się ponapie**alać, to było trzeba wysiąść i honorowo w kulturalny sposób to rozwiązać.
To nie wojna, że wszystkie chwyty dozwolone. Koleś powinien srogo za to beknąć. Jak zresztą każdy 'partyzant'.





Rozumiem że twój nick to najczęsciej słyszane słowa starego do starej w twoim domu? Smutno.

Nikt nie będzie ryzykował zdrowia z jakimś agresywnym kretynem, pomylił ci się box, z czasem ciężką pracą zarobkową.

Ktops

2019-10-05, 21:56
Glaswegian kiss, klasyka :mrgreen:

R41NM4N

2019-10-05, 23:49
@gamera to ta twoja rodzina to jakieś w ch*j biedne przegrywy (:

krasnal_hałabała

2019-10-07, 10:49
Stonka napisał/a:

Look at me. I am stronger. Hahahahaha. Parszywy imigrant. Śmiecia powinni deportować, bo szkoda mu nos składać za brytyjskie pieniądze.



Paracetamolem nosa nie poskładasz.

ziajos

2019-10-08, 11:23
Gamera napisał/a:

@L_Etranger
Jak przyjechałem na jedno z pierwszych wakacji do Polski i rodzinka wymieniła mi $ na PLNy to czułem jaka Polska to trzeci świat. Nie pamiętam ile to było kasy, ale później wujek mi powiedział, że tyle kasy co miałem na 3tygodniowe wakacje, oni całą rodziną zarabiają w dwa miesiące:)



To jedź do Afryki, Rosji albo Ameryki Południowej - tam k***a bedziesz bogaczem za PLNy.
śmieszą mnie tego typu porównania cebulaczków, którzy zarobki np w UK przeliczają na złotówki, a tam sami mieszkają w norach i jeżdżą Astrą z 2000roku.

"Ale ja zarabiam w miesiąc tyle, co wy w dwa albo trzy" :D

Metyl30

2019-10-10, 13:17
Tak dla sprostowania.Hindusi sa kulturalni i zupelnie inni niz ciapte k***y z pakistanu i innych krajow muzulmanskich.A ich jest 90 procent wsrod ciapatych.