topic

Za 75 złotych? Na tramwaj wam nie starczy.Haha

gressive • 2017-11-13, 11:00
:mrgreen:


Jak w tytule, ja się śmiałem z tymi taksówkarzami. Do Kielc za 75 złotych? :lol:

Ve...........ek

2017-11-13, 12:21
Zabawne niczym ch*j w dupie grodzkiego.

garota

2017-11-13, 12:48
@up

Wystarczy że go wyjmiesz i po śmiechu.

Ve...........ek

2017-11-13, 13:01
wszystkozajete1234 napisał/a:

Ale z nich zgrywusy...

Obrazek


O k***a mać... właśnie wyschło mi szambo w domu po tym...

mp0011

2017-11-13, 13:19
Strzelam z kontekstu, że są w Łodzi, i chcą do Kielc.
Według Taryfiarza to 300km, choć naprawdę jest jakieś 160 (pewnie liczył w dwie strony).

Busik na tej trasie kosztuje 25pln, więc trzech by spokojnie przejechało, a jakby pogadać z kierową, to i czwarty by wsiadł... Ale lepiej wyśmiać, niż pokierować i pomóc...

TB303

2017-11-13, 15:03
wszystkozajete1234 napisał/a:

Ale z nich zgrywusy...

Obrazek


Hahaha... śmiechom nie było końca, karuzela śmiechu nie chciała się ani trochę zatrzymać, a każdy kierowca autobusu w mieście zaczął bić brawo :krejzi:

KońLudwik

2017-11-13, 15:46
stare to jest
Jelenie Jaja to są

Whitecat

2017-11-13, 18:09
p*zda i tyle :sparta:

Bardok

2017-11-13, 18:23
Kanał yt: jelenie jaja.

elfis

2017-11-13, 19:16
za 75 do Kielc, chyba że ze wioski pobliskiej,
na przykład Suków

wolfu

2017-11-13, 19:52
Najbardziej upośledzony jest autor, który wymyślił tytuł tematu. Haha.

manson__

2017-11-13, 20:35
Velture napisał/a:


O k***a mać... właśnie wyschło mi szambo w domu po tym...


Trzeba było na podwórzu wykopać.. :kawa:


:krejzi:

Dżizas_kurde

2017-11-14, 21:27
Cytat:


O k***a mać... właśnie wyschło mi szambo w domu po tym...


To sobie dosraj , będziesz miał więcej mokrego :)