18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Z życia wzięte XI

Ja...........ro • 2015-04-23, 01:21
Wczoraj kolega opowiedział mi historyjke jaka miał ostatnio z "potencjalnym klientem". Kolega robi stronki nternetowe, administruje itd. Zadzwonił klient i tak mniej wiecej, W SKRÓCIE MYŚLOWYM BY NIE ZAMULAĆ, przytaczam przybliżoną historię kolegi, potoczyła się rozmowa:
-Dzien dobry, mam firme, cukiernie, robiie caista, torty weselne blabla, chce strone w internece, mam już DOMENE.
-Ok, czego Pan oczekuje?
-Chce, by zrobił mi pan z 6-8 projektów strony, jeszcze nie wiem, czy ma być w zielonym kolorze czy w różu, we Pan, żona tak to widzi, w końcu to torty, w każdym razie na nagłówku, na głównej stronie ma być nazwa firmy żeby nikt nie miał wątpliwości, że to moja cukiernia i jak mi się któraś spodoba, to wybiorę i zapłacę.
-W porządku, zaliczka wynosi 300zł, odbiór gotowej strony wraz z panelem kolejne 1200zł.
-No bez przesady, jaka zaliczka! Nie będę płacił za coś czego nie widzę! Proszę mi najpierw pokazać projekt!
-A wie Pan? Akurat biorę ślub za 3 tygodnie! jeszcze nie zamówiłem tortu! Ja Panu zrobie projekty, Pan mi tort, może się dogadamy?
-Ooooo! No pewnie!
-To zrobi mi Pan 6-8 tortów, jeszcze nie wiem, czy ma być tort okrągły, w kształcie serca czy kwiatu tulipanu, ale ważne, by było napisane "Wesele Bartka i Moniki 2015r" i jak zobacze te torty to wybiore jeden a panu w zamian dam do wyboru jeden z ośmiu moich projektów.
-NO CHYBA CIE POJEBAŁO! Co ja mam zrobić 8 tortami a pan se wybiierzesz i zapłacisz za jeden? A co z resztą? Mam je wyj***ć?
-No właśnie.. A co JA mam zrobić z OŚMIOMA zrobionymi projektami, bez zaliczki, za które mi Pan nie zapłaci ani nawet nie wybierze jednego? Też mam je wyj***ć?
-sp***alaj cwaniaku!

Koniec rozmowy

Pozdrowienia od Głuchego dla januszów biznesu i tych, co dają się r*chać.

Sorry, nie łapie mii za dobrze literka "i" w tym lapku, wybaczcie za literówki

crankshaft

2015-04-23, 01:29
Fiu, fiu. Leć szybciutko, szukaj tanich lotów. Ryanair ci pomoże. Tu się zmarnujesz, tam po 5000 euro na rękę.

Ja...........ro

2015-04-23, 01:44
crankshaft napisał/a:

Fiu, fiu. Leć szybciutko, szukaj tanich lotów. Ryanair ci pomoże. Tu się zmarnujesz, tam po 5000 euro na rękę.


Ja już od dawna w funtach kase licze, benefity pełną k***ą, za hajs councilu baluj, azjatyckie prostytutki, lamuse!
za zmywak 16h w tygodniu mam więcej niż ty, twoi starzy razem wzięci za "pełne etaty" na "um-zl" wraz z emeryturami waszych dziadków miałem jako bezdomny więcej szmalcu na koncie niż wy wszyscy razem wzięci w kupe i przemieleni widłami po kompoście :ciasteczkowy:

czokolapik

2015-04-23, 01:45
"i tak mniej wiecej, W SKRÓCIE MYŚLOWYM BY NIE ZAMULAĆ, przytaczam przybliżoną historię kolegi, potoczyła się rozmowa".

a nie latwiej bylo napisac "parafrazujac"?

Ja...........ro

2015-04-23, 01:52
czokolapik napisał/a:

"i tak mniej wiecej, W SKRÓCIE MYŚLOWYM BY NIE ZAMULAĆ, przytaczam przybliżoną historię kolegi, potoczyła się rozmowa".

a nie latwiej bylo napisac "parafrazujac"?


a Ty masz coś nie tak z głową, czy na siłę chciałeś użyć słówka z dzisiejszej lekcji jęz. Pol.?

crankshaft

2015-04-23, 01:59
O ja pie**olę, to takie cymbały są modami. To takie cymbały kolejne przeglądarki sp***alają.

Ja...........ro

2015-04-23, 02:01
crankshaft napisał/a:

O ja pie**olę, to takie cymbały są modami. To takie cymbały kolejne przeglądarki sp***alają.


Jak nie zjesz rano śniadania przed szkołą to nie ma eksbaksa do końca tygodnia i ban 48h na sadolu!
Sorry, ale na to nie mam innego komenta niż:

:amused:

kambodia66

2015-04-23, 02:03
Drogi autorze, a właściwie "autorze" - też czytam piekielnych.pl
Dawno to było ale było

Ja...........ro

2015-04-23, 02:07
kambodia66 napisał/a:

Drogi autorze, a właściwie "autorze" - też czytam piekielnych.pl
Dawno to było ale było


to daj link zamiiast pie**olić po próżnicy, bo cały dzień siedziałem nad ta historia, 8 j***nych godzin, na kiblu aż nie wymyśliłem poki w trakcie wychodzenia brązowego przyjaciela dorosłego mężczyzny nie zadzwonił mój kolego i mnie nie oświecił.
Link or GTFO

crankshaft

2015-04-23, 02:20
I zapakował ci w dupę kryptogeju?

KrisCFC

2015-04-23, 04:48
Ale tagi to żeś konkretnie zaj***ł... "Bznes"... ;)

azoths

2015-04-23, 06:32
Łopatologocznie wytłumaczone ;-)

siemensen

2015-04-23, 07:33
niezła historyjka, młode pokolenie niech się uczy jak nie być dymanym w dupczoka. to była niezła lekcja

carlos232323

2015-04-23, 08:10
@Jaczuro


8 godzin na kiblu? zatwardzenie :D i stąd ten j***ny ból dupy i odpisywanie na każdy komentarz.... ja pie**ole :D masz piwo i sp***alaj

ramirezi

2015-04-23, 08:28
bo trzeba się szanować