18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z ukrycia.

~_Yarko_ • 2019-08-30, 12:09
Ukaranie za oszukiwanie.


c4factor1

2019-08-30, 12:20
To jest ASG a nie Paintball :)

~_Yarko_

2019-08-30, 12:30
@up
Dziękuję za doinformowanie. :ok:

grudzin7

2019-08-30, 14:28
Kiedyś też się bawiłem w ASG. Można kupić karabinek za cztery stówki, kulek jeszcze za stówkę i lecieć w las się napie**alać z kumplami. Frajda na cały dzień. (* uprzedzając ekozjebów - poza kulkami z chińskiego plastiku można też kupić ciut droższe, biodegradowalne, po których po par latach nic nie zostaje)
Dwa główne problemy z ASG to:
1) Bogate dzieci. Zawsze zjabdzie się chociaż jeden taki co nakupi sprzętu za 20 tysięcy (k***a, serio tyle sie da na to wydać) obładowany jakimiś kamizelkami, osprzętem wojskowym, karabinek walący 100 kulek na sekundę.
2) p*zdy - jakie jak ta na filmiku. Dostanie nawet 10 razy a będzie się zapierał, że nie dostał i jeszcze chwilę później przypie**oli ci serią prosto w twarz z dwóch metrów.

Jak ktoś z Was uważa że zwykłe ASG jest zbyt dziecinne (ja tak uważam :roll: ) to polecam kupić mocne, nieautomatyczne karabinki, ubrać się w same bokserki, buty i okulary BHP i napie**alać na małych dystansach (najlepiej w budynkach). Po oberwaniu ból porównywalny do ukąszenia pszczoły., a ślad zostaje na trzy tygodnie. Przy czymś takim pojawia się fajny strzał adrenaliny ;-)

SupremeLeader

2019-08-30, 14:45
grudzin7 napisał/a:


Jak ktoś z Was uważa że zwykłe ASG jest zbyt dziecinne



To polecam HardBall -ruska wersja Airsoft tylko że z normalnymi wiatrówkami, z śrutem zamiast plastikowych kulek.

mrfreak16

2019-08-30, 19:17
SupremeLeader napisał/a:

To polecam HardBall -ruska wersja Airsoft tylko że z normalnymi wiatrówkami, z śrutem zamiast plastikowych kulek.



Dla masochistów idealne