18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jaro1

2013-04-01, 13:38
się śmiejecie...zobaczycie jak przypie**oli ten mały kitajec, jebnie ino roz

Xiem

2013-04-01, 13:46
Dokładnie, wiadomo, że póki co to jedynie czcze gadanie ale jeżeli odwaliłoby mu na tyle, że użyć broni biologicznej czy nuklearnej, to wszyscy odczujemy tego skutki.

AmorPatriae

2013-04-02, 00:38
Na wszystkich zdjęciach wygląda jak typowy przygłup ten młody Kim.

Cossmos

2013-04-02, 00:42
Ten "przygłup" trzyma rękę na "czerwonym guziku". Śmiejemy się, bagatelizujemy całą tą sprawę. Wszystkim to na rękę, szczególnie "wielkim" tego świata, bo nie muszą się przejmować uspokajaniem społeczeństwa - społeczeństwo samo się uspokaja.
Mam szczerą nadzieje, że kiedyś tam coś pie**olnie. Chciałbym zobaczyć miny wszystkich tych "tfurcuf" obrazków już po fakcie.

90luckypl

2013-04-02, 00:49
k***a z tą pogróżką północną srają się już w ch*j lat i nic nie pie**olnęło (no, oprócz tam zatopienia statku w 2007 chyba południowców)

drArchaniol

2013-04-02, 01:09
Jakbym zobaczył tyle memów o sobie na sadistic-u (nie licząc innych stron), a miałbym przypadkiem parę atomówek to właśnie za oknem zobaczylibyście ładnego grzybka :)

Może Kim tu właśnie jest??

thewhitestar

2013-04-02, 01:58
Cossmos napisał/a:

Ten "przygłup" trzyma rękę na "czerwonym guziku". Śmiejemy się, bagatelizujemy całą tą sprawę. Wszystkim to na rękę, szczególnie "wielkim" tego świata, bo nie muszą się przejmować uspokajaniem społeczeństwa - społeczeństwo samo się uspokaja.
Mam szczerą nadzieje, że kiedyś tam coś pie**olnie. Chciałbym zobaczyć miny wszystkich tych "tfurcuf" obrazków już po fakcie.


Najwyraźniej niewiele wiesz o tym kraju. Jeśli on trzyma rękę na czerwonym guziku to Tusek z Komorowskim trzymają wszystkie cztery ręce na czerwonych przyciskach. Oni tam z głodu umierają, prąd mają w dosłownie (ale to absolutnie dosłownie) w kilku miejscach w całym kraju. Broń mają tylko ze śmieci których cała reszta świata już dawno przestała używać. Ci Kimowie to naprawdę świetni propagandziści skoro ich bajki o potędze docierają (i to skutecznie) nawet do twojego domu. Korea Północna nie jest w stanie podbić nawet murzyńskiej wioski w afryce. Ba, samo dotarcie na tak odległe ziemie byłyby dla tak zacofanego kraju nie lada wyzwaniem technologicznym :lol:
Jeszcze raz powtórzę, to jeden z najbiedniejszych i najbardziej zacofanych krajów świata, oni NIE SĄ W STANIE dysponować żadną atomówką.
Ta cała 'wojna' to albo kolejna bzdurna propaganda albo totalna głupota młodego Kima.

Nabuke

2013-04-02, 12:57
#YOLO, Hitler was a good guy

Cossmos

2013-04-02, 16:11
thewhitestar napisał/a:


Najwyraźniej niewiele wiesz o tym kraju. Blablabla...



Byłeś widziałeś, czy też jesteś pod wpływem innego rodzaju propagandy? Siedząc tutaj możemy sobie spekulować. ch*j go wie co tam siedzi za tą kurtyną komunizmu. Nie twierdzę, że ten mały żółtek może rozwalić cały świat, tylko że naśmiewamy się z nich, a nic o nich tak na prawdę nie wiemy. Wiemy tyle co w telewizji podają, a wiadomo jak z tym jest.

Drvad

2013-04-02, 17:29
Możecie się śmiać wszyscy. Ja w Korei nie byłem, o kraju wiele nie wiem.. Ale wystarczy mi wiedza, że Ci ludzie potwornie się go boją. Pamiętacie, co było po śmierci Kim Dzong Il'a? Kary za nieszczery płacz? Nie wnikam w politykę tego kraju, ale wiem, że nikt z nas nie chciałby mieć z nim do czynienia będąc na miejscu Koreańczyków.

ocwpzw

2013-04-02, 18:46
thewhitestar napisał/a:


Najwyraźniej niewiele wiesz o tym kraju. Jeśli on trzyma rękę na czerwonym guziku to Tusek z Komorowskim trzymają wszystkie cztery ręce na czerwonych przyciskach. Oni tam z głodu umierają, prąd mają w dosłownie (ale to absolutnie dosłownie) w kilku miejscach w całym kraju. Broń mają tylko ze śmieci których cała reszta świata już dawno przestała używać. Ci Kimowie to naprawdę świetni propagandziści skoro ich bajki o potędze docierają (i to skutecznie) nawet do twojego domu. Korea Północna nie jest w stanie podbić nawet murzyńskiej wioski w afryce. Ba, samo dotarcie na tak odległe ziemie byłyby dla tak zacofanego kraju nie lada wyzwaniem technologicznym :lol:
Jeszcze raz powtórzę, to jeden z najbiedniejszych i najbardziej zacofanych krajów świata, oni NIE SĄ W STANIE dysponować żadną atomówką.
Ta cała 'wojna' to albo kolejna bzdurna propaganda albo totalna głupota młodego Kima.



A wiesz dlaczego są tacy biedni? Bo cała kasa idzie na szkolenie wojska, i ch*j że strzelają z przestarzałej broni skoro potrafią to skutecznie robić. Nie ma różnicy czy umierasz od postrzału z pordzewiałego kałacha czy z najnowszego tavora. A do sąsiada z południa to se dojdą z buta więc mogą próbować :-D