18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Z serii "Problemy przybyszów"

Elonmuzg • 2016-04-08, 11:38
Komentarz z jednego z zachodnich portali, więc jest nadzieja....

Akcja dzieje się w Niemczech.

Pyta się uchodźca uchodźcy:
- Ty, Ciebie też zawsze po seksie tak oczy pieką?
- Tak, ale nie przejmuj się, szybko mija,
spoiler

bli3

2016-04-08, 12:07
jak akcja dzieje się w niemczech
- to może być też choroba weneryczna (która rzuciła się na oczy),
albo oczy pieką na widok urody niemek.

P.S. Nazwę tego kurewskiego narodu pisze się ZAWSZE z małej litery!!!

nowynick

2016-04-08, 12:11
nadzieja to by była jakby podjęli natychmiastową decyzję o zamknięciu granic UE i deportowali wszystkich przybyszów z obszarów nieogarniętych wojnami, to tak na start...

Ma...........gw

2016-04-08, 12:31
bli3 napisał/a:


P.S. Nazwę tego kurewskiego narodu pisze się ZAWSZE z małej litery!!!



A tam pie**olisz, byłem z zeszłym roku w Kolonii na targach, Niemcy prezentują zajebistą kulturę na drogach, są uprzejmi, komunikują się po angielsku bez problemów i kręcenia noskiem (j***ni włosi, TFU) są ogólnie uprzejmi i mają fajnie zagospodarowane miasta i wsie. Z tego co rozmawiałem to turasów i innych opalonych nie lubią i nie są tak zmanipulowani jak to się w internecie pisze.
Niemieckie społeczeństwo jest po prostu stare, zamiast robić dziecioki skupiają się na karierze i mają przerąbany niż demograficzny. Teraz będą mięli mnóstwo kolorowych dzieciaczków :->

Jeśli w XXI wieku nadal na tym świecie istnieją ludzie, którzy mają awersję do danego narodu przez wydarzenia sprzed prawie 80 lat to są ścierwem ludzkim, które powinno się pokazywać w zoo jako czysty okaz sp***olenia umysłowego :mikolaj:

bli3

2016-04-08, 12:53
Majkizrpgw napisał/a:



A tam pie**olisz, byłem z zeszłym roku w Kolonii na targach...

Jeśli w XXI wieku nadal na tym świecie istnieją ludzie, którzy mają awersję do danego narodu przez wydarzenia sprzed prawie 80 lat to są ścierwem ludzkim, które powinno się pokazywać w zoo jako czysty okaz sp***olenia umysłowego :mikolaj:




Nazywaj rzeczy po imieniu - burdel Pascha,
największy w europie - to nie żadne targi...
Ze 20 ojro za starą niemrę dostałeś??

Co do awersji za wydarzenia sprzed 80 lat,
to przecież nie tak dużo...
Ile ma twoja babcia?
A widzisz? A mógł jej jakiś esesman główka
o betonowy słup zrobić bęęęc...

Virsitaris

2016-04-09, 14:55
@bli3

Nie zesraj się tą bezowocną nienawiścią. ch*ja nam przychodzi z tego, że rozgrzebujesz stare śmieci.

thoms0n

2016-04-10, 14:14
Ej k***a mnie też oczy pieką po. Zwłaszcza po porannym. Ktoś wie o co chodzi, tak bez żartów? Wiem, że to dość popularne.