18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Z pozdrowieniami od wuja Adolfa" - kartka Amazonu

SkaczacaMałpka • 2017-01-16, 13:40
30-letnia kobieta, z pochodzenia Żydówka, zamówiła w Amazonie zestaw zabawek dla swojego dziecka. W środku była tam ręcznie podpisana karteczka "Z pozdrowieniami od wuja Adolfa", którą dla żartów włożył jeden z pracowników!

Więcej na ten temat.

nowynick

2017-01-16, 14:07
Nie wiedziałem, że ten śmieć jeszcze żyje.

128 lat a jeszcze ma j***ny siłę w magazynie Amazonu zapie**alać...

pakicito

2017-01-16, 14:14
@up
przecież nie chodzi o Hitlera, tylko o jej wuja o imieniu Adolf

~Velture

2017-01-16, 14:38
Cytat:

Kobieta, która otrzymała przesyłkę była roztrzęsiona sprawą na tyle, że wzięła urlop w pracy


hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha
Jebłem.

ch*j tam. pie**olić te żydowskie szopki. Weźmie dobrą papugę i ch*ja mu zrobią. Notabene pewnie papugą będzie żyd :D

muody14

2017-01-16, 15:25
86 rocznik to jakieś 41 lat po wolnie, 3 pokolenia a ta żydówa jeszcze roztrzęsiona. Ja pie**ole, jeszcze ch*je będą 1000 lat dotknięci traumą a my mamy się jakoś z niemcami bratać. Za jedwabne przepraszać a zbrodnie stalinowskie pies j***ł - major bauman autorytetem moralnym. Bardziej się k***a lewacko już chyba nie da. Jak tak można robić k***ę z logiki? Jakiś żartowniś napisał pozdrowienia i ch*j - nienawiść. A jak te pejsy o nas mówią goje zwierzęta to co tam, taka kultura.

Loaloa

2017-01-16, 17:46
Polaczki będą mieć traumę, jak zostaną zmuszeni do zapłaty odszkodowań za zrabowane żydowskie mienie.

makabrax

2017-01-16, 21:25
pewnie jej żydowska natura zaraz wykalkulowała ile będzie w stanie ugrać hajsu na tym i zrobiła szum...

beka to by była gdyby się okazało że ten pracownik miał na imię Adolf :D

~Velture

2017-01-17, 06:52
Loaloa napisał/a:

Polaczki będą mieć traumę, jak zostaną zmuszeni do zapłaty odszkodowań za zrabowane żydowskie mienie.


Wystarczy, że twoja stara ma traumę do końca życia, że nie użyła, wtedy po pijaku jak się r*chała z żulem w alejce, prezerwatywy i urodziłeś się ty.

Yuuita

2017-01-17, 14:58
Velture napisał/a:


Wystarczy, że twoja stara ma traumę do końca życia, że nie użyła, wtedy po pijaku jak się r*chała z żulem w alejce, prezerwatywy i urodziłeś się ty.


Jak ci dziewczyna nie dała, to sobie zwal, a nie wyżywaj się na innych przez pisanie komentarzy na tak niskim poziomie.

czarnykun

2017-01-17, 15:21
Yuuita jesteś nowym trollem, czy faktycznie apelujesz o zaprzestanie wyzywania się na tym portalu?

Pu...........le

2017-01-17, 15:21
po takiej karteczce i musiała urlop brać? No japie**ole czego to baby nie wymyślą....

PabloEskobar

2017-01-17, 15:40
Yuuita napisał/a:


Jak ci dziewczyna nie dała, to sobie zwal, a nie wyżywaj się na innych przez pisanie komentarzy na tak niskim poziomie.



Japa tam i do garów prostaczko! A co do tematu to pozwólcie moi drodzy milusińscy, że odpowiem starym, znanym Polskim porzekadłem- "j***ć żydów" mianowicie.

Yuuita

2017-01-17, 16:36
czarnykun napisał/a:

Yuuita jesteś nowym trollem, czy faktycznie apelujesz o zaprzestanie wyzywania się na tym portalu?


Siedzę na tym portalu dłużej niż ty skarbie, a jeśli nie widzisz różnicy między inteligentną ripostą a postem pana wyżej, to proponuję, byście oboje zajrzeli do regulaminu i przeczytali go ze zrozumieniem