18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z policyjnych akt bronxu...

Halman • 2022-05-23, 09:56

"podejrzany potknął się"... :szydera:

dżonyłojlker

2022-05-23, 10:33
UkrainskaOnuca napisał/a:

Policyjne gówno



*afroamerykanin

baronturbina

2022-05-23, 10:38
Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odj***ł coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.

Roger Waters

2022-05-23, 10:58
baronturbina napisał/a:

Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odj***ł coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.



...co mają z tym wspólnego prawa człowieka?

alucard321

2022-05-23, 11:59
baronturbina napisał/a:

Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odj***ł coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.



Ile razy mam powtarzać? To jest ZWIERZE! Prawa człowieka nie mają tutaj mocy a jako iż to coś jest czarne i w ciuchach, to nie widzę tutaj zastosowania dla praw zwierząt. Poza tym każdy człowiek który ma oczy i odrobinę oleju w głowie, widzi, że małpa sama się potknęła i wyj***ła na ryj.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-05-23, 12:46
UkrainskaOnuca napisał/a:

Policyjne gówno



Pewnie na zwykłej skórce od banana poleciał, a ty już piszesz, że na gównie. Otrzeźwiej.

BambiPMT

2022-05-23, 13:08
UkrainskaOnuca napisał/a:

Policyjne gówno





baronturbina napisał/a:

Pomijając to że nie wiemy co przeskrobał. Może odj***ł coś nieładnego. Nie powinni tak robić, bo kolejny Floyd się rodzi a i prawa człowieka do tego chyba też dochodzą.



Bardzo k***a dobrze zrobił. Powinien jeszcze buta na ryj dostać. Się k***a spuszczacie nad j***nymi chwastami. Nie przepadam za policja. Ale nigdy k***a bez powodu nie dostałem palą. W dzisiejszych czasach wszyscy na nich najeżdżają. Sprobuj cwaniaku przed stadem patusow stanąć i zabroń im k***a na przykład kradzieży. Pies ma napie**alać, bez litości dla tych kurew. Jak ktoś idzie dziesionować kogoś, albo okradać sklep powinien wiedzieć że jak go psy dojadą to dupa będzie purpurowa od pały. A to tylko tak na dzień dobry. Ostatnio w robocie słuchałem jakiegoś gówniarza. Opowiadał jak to biedne kobiety na strajku kobie były brutalnie przez policję pacyfikowane. Po 1 to k***a nie wiedziałem w żadnej tv rozj***nych od granatnika gazowego ryjow, albo szczucia leżących psami jak we Francji podczas protestu kamizelek. A po 2 idziesz z łapami na psa, te łapy powinny być połamane. Proste.

JednorękiBandyta

2022-05-23, 13:15
Jakby się nie szarpał to by nie wylądował na glebie... Proste akcja reakcja, na 99% nie jest to dobry obywatel a pewnie jakiś bandzior co bez zawahania skatowałby tego policjanta jakby miał taką możliwość, zaraz będą musieli go wypuścić a on pójdzie dalej opie**alać sklepy... Jeżeli wstanie bo trochę sztywno wygląda :D

@UP dokładnie mi się nawet nie chciało rozpisywać.

zipi

2022-05-23, 13:53
ale zauważyliście jedną tendencje, jak np policjant prowokuje i czarny coś odjebie to lewaki mowią ze to wina Policji, ale jak czarny zaczął się tu szarpąc czy coś no i Policjant zrobił co musiał to znowu wina Policji, te ścierwa co mowią ze to wina Policji, mają w piździe prawo/ poszanowanie innego człowieka ( mowie tu o byciu złodziejem) dlatego tak nie lubią Policji, bo ta ich weryfikuje, jesteście j***nym ściekiem populacji ludzkiej i czym szybciej zdechniecie tym szybciej bedzie na tym swiecie lepiej, amen.

to...........10

2022-05-23, 16:36
Roger Waters napisał/a:

...co mają z tym wspólnego prawa człowieka?



alucard321 napisał/a:

Ile razy mam powtarzać? To jest ZWIERZE! Prawa człowieka nie mają tutaj mocy a jako iż to coś jest czarne i w ciuchach, to nie widzę tutaj zastosowania dla praw zwierząt. Poza tym każdy człowiek który ma oczy i odrobinę oleju w głowie, widzi, że małpa sama się potknęła i wyj***ła na ryj.



Oho! Jak zwykle wysyp mądrali, których jedynym "osiągnięciem życiowym" jest to, że urodzili się biali :D
Jakby policja ukochanego syneczka tatusia tak potraktowała, to byłby kwik.
Że co? Że nie zasłużył? A bo to w Polandii trzeba zasłużyć np. na usmażenie paralizatorem czy inne "niewyjaśnione powody" śmierci na komisariacie?

alucard321

2022-05-23, 17:21
mwaski napisał/a:

Oho! Jak zwykle wysyp mądrali, których jedynym "osiągnięciem życiowym" jest to, że urodzili się biali
Jakby policja ukochanego syneczka tatusia tak potraktowała, to byłby kwik.
Że co? Że nie zasłużył? A bo to w Polandii trzeba zasłużyć np. na usmażenie paralizatorem czy inne "niewyjaśnione powody" śmierci na komisariacie?



Po 1: Jakby mojego synusia tak potraktowali, to jeszcze by zebrał wpie**ol ode mnie. Po 2: Jak myślę o tobiem co napisałeś, to dochodzę do wniosku, że mam przed oczami wypowiedzi patusa z domu z wielkiej płyty. Zacznij się szanować człowieku. Przesiadywanie pod sklepem lub na ławce w parku nie jest zajęciem.

Ciao

JanJankowski

2022-05-23, 17:29
Odchwaszczanie miasta. Dobrze policja działa