18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Z pamiętnika uchodźcy

Rozowy-Murzyn • 2016-05-02, 16:26
Wreszcie w Berlinie. Rano poszedłem po zasiłek od naszej szefowej Merkel. W kolejce spotkałem się z innymi żołnierzami z mojej jednostki ISIS. Mówią, że UE będzie teraz od nas wymagała, aby podczas organizacji wszelkich zamachów terrorystycznych podawać do wiadomości, że zamachy te były finansowane ze środków UE, bo w końcu to ona nas tu sprowadziła i to ona nam płaci. Materiały wybuchowe też kupujemy za pieniądze od Merkel, więc trudno się z nią nie zgodzić. No trudno, pracodawca płaci, pracodawca wymaga. Poza tym Ahmed i Ahmed znaleźli już sobie dodatkową pracę. Jeden handluje narkotykami a drugi z ekipą okrada niemieckie mieszkania. Z tymi mieszkaniami to jest problem. Gdzie się nie włamie, to albo kolega z jednostki, albo inny działacz z ISIS. Mama Merkel wysiedliła większość Niemców i teraz ciężko znaleźć mieszkanie białego Niemca do obrobienia. Ciężki kawałek kebaba… Dla odmiany Ahmed ma kłopoty z mieszkaniem. Miał dostać na własność dom z basenem a dostał mieszkanie. Mama Merkel tłumaczy, że dostanie dom, ale musi najpierw wprowadzić przepisy o dokwaterowywaniu Europejczykom naszych braci z ISIS. Wtedy właściciele sami się wyprowadzą i dom będzie jego. Ach, nie ma lekko. Po południu wybraliśmy się na zakupy do Lidla. Jak zwykle weszliśmy w trzydziestu chłopa, zrobiliśmy zakupy i wyszliśmy. Najdalej za dwa miesiące, jak sklep wyremontują, wpadniemy znowu. Może nawet kasjerki i ochroniarz już wyjdą ze szpitala? Wyobraźcie sobie, że oni chcieli, żebyśmy płacili za zakupy! My! Goście mamy Merkel! Drugi raz nie zapytają. Dla pewności Ahmed obciął jednej z kasjerek język. Ale było śmiechu! Teraz język niemiecki ma już w kieszeni. Nawet mi się szkoda zrobiło, bo fajna blondynka była. Prawie jak moja Meeećka. Miałem wrócić po zamknięciu sklepu i ją ubogacić ze dwa razy, a tak zabrali ją do szpitala. No trudno. Wieczorem z chłopakami idziemy jak zwykle na polowanie na Niemki. Policjantka liczy się za dwie sztuki. Brzydkie są okrutnie, ale po zmroku, jak zamknę oczy, to sobie wyobrażam, że to moja Meeećka i jakoś mi idzie. Jutro z Turcji ma przylecieć samolotem mój kumpel Ahmed i jego brat Ahmed z małym Ahmedem. A wcześniej tak się nie dało? Ja to musiałem taksówką się tłuc przez pół Europy! Teraz jednak ma być jeszcze lepiej. Mama Merkel mówi, że będzie wysyłać czartery do dowolnie wskazanego kraju a Afryce, bo do Turcji się dowlec to też się trzeba namęczyć. Dobrze chociaż, że ten ich immam w białym kombinezonie nogi nam myje. To spora ulga po takiej tułaczce. Ahmed mówi, że jak przyjdzie czas, to żeby mu głowy nie obcinać, tylko dalej pozwolić mu nam nogi myć. No zobaczymy. Dzięki mamie Merkel idzie lepsze. Europa jest już nasza. Allah Akbar!


Jak ktoś doczytał to gratuluję i chciałbym poinformować, że nie moje tylko zaj***ne z pewnego rasistowskiego forumka.

jjjkkkfff

2016-05-02, 16:32
Ani odrobiny informacji o złych Polakach co nie chcą oddać nawet kawałka ulicy żeby namiocik rozbić dla biednych śniadych książąt?

Halman

2016-05-02, 16:33
nie wiem jak myślą niemcy ale tak myślą ahmedy

pakicito

2016-05-02, 16:48
co za rasistowskie forum?

ul...........rt

2016-05-02, 17:26
Właśnie, co to za forum..?

Loaloa

2016-05-02, 18:22
W okradaniu mieszkań i sklepów chłopaki będą mieć sporą konkurencję w postaci cebulowego pomiotu na jumie.

Chomik1992

2016-05-02, 23:24
"Dzień drugi
Chyba trzeba poważnie porozmawiać z mamą Merkel. Okazało się otóż, że niemieckie przepisy o łączeniu rodzin nie obejmują Meeeećki. Chyba wystąpię o odszkodowanie za spuchnięte jądra (ubogacanie Niemek się nie liczy, bo to jest wykonywanie nakazów religijnych o dżihadzie a nie przyjemność, tak, tak, to ciężka praca, a o tym, że Niemki brzydkie, chyba już, drogi pamiętniczku, pisałem). Drugie odszkodowanie mi się należy za to, że nie witały mnie (tak jak wcześniej przybyłych Achmeda i Muhammada) na dworcu chętne niemieckie blondyny.
Taaaak, dużo pracy nas tu czeka. Niemki (rasistki jedne!) opierają się ubogaceniu, nie chcą się nawracać na prawdziwą wiarę, która da im prawdziwą wolność. Bo czym one są teraz? Niewolnicami!
Z tego wszystkiego tak się zdenerwowałem, że musiałem sobie porozwalać trochę samochodów. Achmed dodatkowo przewracał motocykle. W sumie to szkoda, przydałyby się może do szerzenia dżihadu – więcej ładunków i dalej można by przenieść przy ich użyciu niż na piechotę. Więcej bym niewiernych ubił, ku uczczeniu jedyniesłusznegoboga."

Arinori

2016-05-03, 00:21
pakicito napisał/a:

co za rasistowskie forum?Sadistic