18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Z ostatniej chwili

Stwórca • 2015-07-05, 05:27
Łódź z afrykańskim rozbitkiem znaleziono u wybrzeży Grecji. Nie miał przy sobie nic oprócz ubrania i 1 euro. Jest więc obecnie najbogatszym człowiekiem w Grecji.
:samoboj:

mateusos

2015-07-05, 06:58
Kupil Ateny za polowe :lol:

Nimr0d

2015-07-05, 10:13
Śmiejcie się ale jest możliwosc powtórki Greckiego kryzysu w Polsce bo zaczyna się podobnie, władzę obejmują ci którzy najwięcej obiecują ( PiS i Duda ) a później żeby utrzymać władzę i zachowac poparcie rozdają kasę na lewo i prawo aby przez kilkanaście lat nakraść ile się da, później gdy budżet się rozsypuje spieprzają na własne wyspy lub do Szwajcarii.

BongMan

2015-07-05, 10:21
Też myślałem, żeby to przerzucić z JM, ale uznałem że zbyt ch*jowe.

@up
Byłoby to możliwe, ale jest nad Polską niemiecki bat, a polskie pieniądze nie należą do Polaków i nikt w Polsce nie może decydować na co zostaną wydane. To niemiecki pan, europoseł, urzędas pie**olony srający w stołek gdzieś w Brukseli decyduje kiedy, jak i na co zostaną wydane pieniądze Polaków w Polsce. Tak więc bez obawy ;)

bleblebator1

2015-07-05, 11:18
U nas będzie to samo.
Z tego co widzę, unia pożyczyła kasę dla grecji. Szkopuł w tym że grecy za tą kasę kupowali prąd, gaz, samochody, statki itd itd. Kasa ta wróciła z powrotem do unii, a zwrócić pożyczkę też trzeba. Nawet jak grecja się nie wypłaci, to unia swoje zarobiła z nawiązką.

PolaczekRR

2015-07-05, 16:21
Teraz będzie tak : Grecja pożyczy hajs od Rosji, rosja wbije p swój hajs w miedzyczasie niemcy zwalą winę na grecje i wyjebią Euro z obiegu Unia się rozjebie bo jako europejczycy nie jesteśmy tak zjednoczeni jak amerykanie więc nadzieja w tym że dogadamy się z Węgrami Chorwacją Czechami i słowacją i pod opieką wuja sama stworzymy nowe supermocarstwo i ch*j do dupy każdej k***ie czy ze wschoda czy z zachoda

ma...........ka

2015-07-05, 22:31
A w Lidlu tydzień grecki, haha:P Puste półki.