18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Cyrk

2016-09-22, 20:04
Co ty pie**olisz? Razem to neokomuniści. Postkomuniści to np. KOD

tranzystor

2016-09-22, 21:03
Tassadar napisał/a:

Panie WilhelmStrasse, błyskotliwość i nonszalancja z jaką napisał Pan swój komentarz jest własnie tym z czego tak Pan szydzi. Szybka dedukcja wskazuje, że okręt tonie razem z Panem na pokładzie.



Tassadar napisał/a:


Zabłysnąłeś orle polski, gdyby napisał z ę sens zdania byłby inny. Taka forma jest poprawna.



Tassadar napisał/a:


Zabawna sytuacja, bo to można było tak zrozumieć. Tak czy siak, zabawa przednia.




Jesteś płatnym trollem, albo pożytecznym idiotą, bo normalny człowiek by tak zawzięcie nie bronił swojej "racji" w temacie ze spalonym ,ch*jowym "żartem" na poziomie kuca z gimnazjum.

Cytat:

Co ty pie**olisz? Razem to neokomuniści. Postkomuniści to np. KOD



A co, komuchy Piotrowicz, Jasiński i połowa PiSu zapisała się do KODu?

kacper_IK160P

2016-09-22, 23:23
Razem to komuniści? A w którym punkcie programu, k***a wasza j***na mać, nawołują do nacjonalizacji przemysłu, likwidacji podziału klasowego, państwa i podatków? Progresywne podatki dochodowe, walka o poprawę warunków zatrudnienia i prawa mniejszości to postulaty socjaldemokratyczne, wy niedopie**olone prawackie półgłówki. Razem wbrew pozorom w ich zajadłym antykomunizmie i zerowych chęciach obalenia kapitalizmu jest takie samo jak PiS. Podobnie jak oni chcą kapitalizm jedynie zreformować i sprawić, by był bardziej "przyjazny". No, jest drobna różnica. W odróżnieniu od PiS, propagują chociaż realne i działające rozwiązania.

Kiedyś Zandberg sobie nosił flagę z sierpem i młotem oraz koszulki z Marksem. A nie wolno?
Marks to jeden z najbardziej znanych filozofów i twórca wielu pojęć ekonomicznych używanych również przez ludzi o bardzo odmiennych od niego poglądach. Trafnie opisał zjawiska zachodzące w kapitalizmie i z jego prac korzysta się do dziś.

Kaczyński czy Korwin, gdy byli w waszym gimbusiarskim wieku (tak, wiem że nie było gimnazjów), napie**alali hymny pochwalne na cześć Stalina, Bieruta, bratniego narodu radzieckiego. KOMUCHY JAK NIC. Zapie**alali na pochodach pierwszomajowych. Zapie**alali w czynie społecznym. I fakt, edukacja w PRL była ch*jowa skoro wykształciła takich niedojebów...

Skoro tacy antykomunistyczni jesteście, to rzućcie książki, komputery, zapomnijcie wszystkiego czego się uczyliście, bo tfu, komunistyczna państwowa bezpłatna edukacja, idźcie do waszych pracodawców, pracodawców waszych rodziców i powiedzcie, że chcecie napie**alać dla nich pańszczyznę za miskę strawy i odzienie. Będą wniebowzięci. O to walczyli Żołnierze Jeb... przepraszam, Wyklęci!

W............R.

2016-09-22, 23:46
O ja pie**olę, jaka demaskacja płatnych trolli i ich modi operandi w komentarzach pod tym wątkiem :D Skrzętnie dziękuję, wszystko notuję :D

Tassadar

2016-09-23, 00:05
tranzystor napisał/a:








Jesteś płatnym trollem, albo pożytecznym idiotą, bo normalny człowiek by tak zawzięcie nie bronił swojej "racji" w temacie ze spalonym ,ch*jowym "żartem" na poziomie kuca z gimnazjum.



A co, komuchy Piotrowicz, Jasiński i połowa PiSu zapisała się do KODu?



No skoro tu zawitałeś to znaczy się poziom ten sam? I druga sprawa, kim ty jesteś żeby mnie oceniać i obniżać moją godność na podstawie durnych komentarzy? Gdybyś chociaż zaprezentował jakiś poziom, nazwać kogoś idiotą to żadna sztuka. Chciałbym żeby ktoś mi płacił, ale co robię to robię dla samego treningu czy raczej poznania tego jak ludzie reagują na szereg zróżnicowanych komentarzy, w sensie różnego poziomu tekstu, różnych stanowisk w danej sprawie i zwrotów "akcji" których większość nie przewiduje. To jest takie ciekawe zajęcie na boku. Nie wiem co ci to przeszkadza.

midnightc

2016-09-23, 00:56
waloos napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy ten dowcip, bo go za bardzo nie kumam i chciałbym wiedzieć za co nie dałem piwa?


Chodzi o to, że komuniści krzyczą na innych, że tamci są postkomunistami, żeby odsunąć od siebie podejrzenia. Głupi naród im wierzy a my mamy teraz naczelnego obrońce Solidarności - Piotrowicza, czy więźnia politycznego Jarosława, już nie będę wspominał o nierosyjskim agentem Antonim. Jakbym nie był Polakiem, to bym się z tego śmiał, a tak to po prostu mi smutno. :kupa:

croco6666

2016-09-23, 17:10
w pontony tak trafiac

hundzik

2016-09-30, 21:45
to ja cos od siebie też dodam :>
dlaczego słowo "komuna" itp działa na was jak płachta na byka? chyba nie powinno być tak że ocenia sie ustrój polityczny sam w sobie (bo nie ma idealnego ustroju, nawet demokracja nie jest idealna dla spoleczeństwa, które do niej nie dojrzało) tylko pojedyncze jednostki które sa decydentami? A skoro mowimy o komunizmie to zapomnijmy ze slowo <jednostka> istnieje.
P.S. Tak poza tym to zdaje sie ze ktos tu pomylil komunizm z socrealizmem

Cyrk

2016-10-05, 21:54
@up Jak 'ustrój polityczny sam w sobie' jest odpowiedzialny za miliony morderstw w wielu krajach to cos tam już o nim można powiedzieć...

hundzik

2017-05-04, 20:16
@up
ustrój sam w sobie, jako idea nie jest odpowiedzialny ani za dobro, ani za zło. Odpowiedzialni są ludzie. Wiadomo, dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane.