18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

z okazji zbliżającej się rocznicy 11 września

wolfisko • 2012-09-09, 20:24
Zbliża się rocznica wydarzeń 11 września, z tej okazji wszystkiego najlepszego wszystkim sadolom

Szoqn

2012-09-10, 00:11
Ojej, co roku mam to tak bardzo w dupie, jak 12 i 13 września, ale potem jest 14 września, rocznica zamachu na 4 regiment wojsk Scypiona w Afryce...Zawsze tego dnia kupuję bochenek chleba i dokarmiam karaluchy w osiedlowych śmietnikach.

Loki91

2012-09-10, 00:15
Up.
Zdrowo masz porytą banię, nie ma to tamto :roll:

skeczu

2012-09-10, 00:30
jaki mindfuck :wtf:

Szoqn

2012-09-10, 00:45
Loki91 pie**ol się, masz piwo.

MogeCieZjeść

2012-09-10, 01:55
k***a sadol sadolem ale to była wielka tragedia i zgineło w niej prawie 3000 Tysiace osób w tym 6todaków.... połamane nogi, urywanie paznokci, kamil steinbach ale to wielka przesada.

Czesiek181

2012-09-10, 02:13
@up to Ameryka zabiła swoich obywateli.

stalowyszczur

2012-09-10, 02:31
Ale kumacie ze z tym "In Soviet Russia..." to takie popularne dowc**y opowiadane czesto i gesto przez amerykansko-ruskiego komika?
Wielka tragedia to sie k***a dzieje od czasu tego dnia zreszta.

MogeCieZjeść

2012-09-10, 02:37
Czesiek181, nie wiem kto zawinił ale tragedia była wielka i człowiek który żartuje sobie z 11wrzesnia czy z 1944 nie jest dla mnie smieszny, a tego kogo to smieszy też nie nazwe człowiekiem tym bardziej sadolem.

Szoqn

2012-09-10, 02:59
@up ojej, a Twoja opinia ma takie dla mnie znaczenie, że...a nie, w zasadzie mam ją w dupie. Nie będę płakał na cześć ofiar z WTC bo ci ludzie swoim giełdowym hazardem zabili setki tysięcy istnień. I to nie tak, jestem liberałem, jak najbardziej kapitalistą, ale giełda przestała być wolna i zaczęła być instrumentem sterowanym przez państwo. Zresztą amerykańskie [ w sensie geograficznym :D ] ataki z 11 września to nic innego jak robota CIA. O ile wierzę, że to faktycznie islamscy terroryści sterowali samolotami i rzeczywiście doszło do porwania owych samolotów, o tyle Al-Kaida? Ależ to trzeba być k***a tępym lemingiem, by nie widzieć w tym ręki CIA. Nagle ni z tego ni z owego jakaś nikomu nie znana organizacja terrorystyczna atakuje Manhatan, po czym od razu się do tego przyznaje. Normalnie to dochodzi się miesiącami kto stał za czym, a tutaj proszę oświadczenie i uwaga, kto jest przywódcą Al-Kaidy? Ossama Bin Laden - terrorysta, celebryta, świetnie znany w Ameryce, - jeden z najbardziej "rozreklamowanych" ludzi terroru. Jakiż dziwny zbieg okoliczności, że przypadkiem zasilany był z pieniędzy CIA, a członkowie Al-Kaidy brali udział w szkoleniach CIA. Zresztą k***a komu ja to tłumacze, obecnie byle debil zna podstawowe fakty an temat spisku z 11 września. A powiedz mi jeszcze o co chodzi z tym 1944? Czyżby też o biednych amerykańców, którzy cierpieli na wojnie, może ty k***a weź przejmij się tymi z 39 roku i tymi z 20...czemu się ograniczać, albo w ogóle pochyl się nad złem i nieszczęściem tego świata. A póki co, podziel się "bulem i nedzieją" na kwejku, zapal świeczkę na fejsbuku, ale odpuść sobie sadistic.

Czesiek181

2012-09-10, 03:37
MogeCieZjeść napisał/a:

Czesiek181, nie wiem kto zawinił ale tragedia była wielka i człowiek który żartuje sobie z 11wrzesnia czy z 1944 nie jest dla mnie smieszny, a tego kogo to smieszy też nie nazwe człowiekiem tym bardziej sadolem.

11 września porównujesz z 1944 weź się pie**olnij.

Coliber

2012-09-10, 06:53
Szoqn CIA sponsorowało szkolenie Talibów na bliskim wschodzie w czasie zimnej wojny, po to żeby (w skrócie) walczyli przeciwko ZSRR. Potem to się trochę wymknęło spod kontroli...

Chleb razowy

2012-09-10, 09:57
@Szoqn Al-Kaida jako organizacja terrorystyczna byłą wcześniej dosyć znana - nie na skalę masową, ale znana, lubiana i ścigana. Wątpię, aby CIA inicjowała ten zamach. Być może wiedzieli, że nastąpi i nie zrobili wszystkiego, aby mu zapobiec, ale CIA raczej straciła niż zyskała na tym zamachu.
Zgadzam się z Twoją opinią na temat giełd papierów wartościowych. W dzisiejszych czasach są to instytucje ściśle podległe polityce rządów różnych państw. WTC zostało wybrane przez Arabusów właśnie z tego względu. Budynek gospodarczy o dużym znaczeniu strategicznym (Pentagon jako centrum militarne też dostał, tylko, że był bardziej zabezpieczony).
Nie podoba mi się cały lament jaki wywołuje WTC na świecie. O wiele więcej palestyńskich cywili zginęło zamordowanych przez Izrael, który był wspomagany finansowo przez USA. Nie chodzi mi tu o samych Żydów, tylko o to, że Stany były ewidentnie stroną konfliktu izraelsko-arabskiego, zaś zamach na WTC to zwyczajny odwet.

kolejny

2012-09-10, 10:47
Szoqn napisał/a:

@up ojej, a Twoja opinia ma takie dla mnie znaczenie, że... bla bla bla bla bla bla sraatata


Nie myśl, że i kogoś obchodzą twoje wywody :)