18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z okazji walętynek wszystkiego najgorszego

101709 • 2021-02-14, 19:03
Piosenka z życia wzięta
Teledysk z "Pingwiny Z Madagaskaru"


walewaidro

2021-02-14, 23:00
Może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś oryginał tej piosenki, widziałem podobny remix tylko że w wykonaniu Stonogi i dalej nie wiem jak to się nazywa.

DzidaZawodnik

2021-02-14, 23:19
outsidethebox86 napisał/a:

Wiesz jak tu jest, stado sępów czeka tylko aż ktoś walnie gafę albo błąd ortograficzny, żeby móc się rzucić i wytknąć człowiekowi jego niedoskonałość, jakby sami zjedli wszystkie rozumy i byli autorytetem w każdej możliwej dziedzinie.
To taka metoda słabych, żeby mogli poczuć się na chwilę lepiej od innych i sami ze sobą.



To selekcja naturalna i jest potrzebna, żeby stawać się lepszym. Witamy w patryjarchacie.

SupremeLeader napisał/a:

Ułatw mu trochę, te afrykańskie pingwiny to pingwiny przylądkowe.



Co ma mi ułatwić pseudo-inteligencie?

głowakozua

2021-02-15, 03:17
Jak znaleźć ten kawałek>

SupremeLeader

2021-02-15, 08:03
DzidaZawodnik napisał/a:

Co ma mi ułatwić pseudo-inteligencie?



Gówno matole. Nie miałeś zielonego pojęcia że pingwiny żyją w Afryce. A jak zostałeś uświadomiony to brak ci odwagi żeby się przyznać i wymyślasz sobie jakieś drugie dno.

outsidethebox86

2021-02-15, 08:55
DzidaZawodnik napisał/a:

To selekcja naturalna i jest potrzebna, żeby stawać się lepszym. Witamy w patryjarchacie.
Co ma mi ułatwić pseudo-inteligencie?



Słabe to, macie się za takich zajebistych, a tak ciężko przychodzi wam kultura względem innych i współpraca. Dla Was ewolucja to eliminacja albo dyskredytacja gorszych sztuk. Dla mnie świadczy to o byciu małym i zakompleksionym. Choćby nawet przez to, że nie potraficie docenić inności, skorzystać z niej i nauczyć się współpracy dla większego dobra. Liczy się Wasze małe ego i to czy w spodniach macie wystarczająco dużo.

Szczerze bardziej męskie jest dla mnie to, kiedy facet z troską i miłością opiekuję się dzieckiem niż jak napie**ala i wyzywa kogoś by pokazać jaki to z niego silny okaz. Spojrzeniem takiego buractwa nie zaszczycam.

Qunda

2021-02-15, 08:56
walewaidro napisał/a:

Może mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś oryginał tej piosenki, widziałem podobny remix tylko że w wykonaniu Stonogi i dalej nie wiem jak to się nazywa.


Już nie będę się dopie**alał do biedoty, bo sam nie Jestem bogolem. Kilka sec. i znalazłem.

dking6

2021-02-15, 21:02
oryginał