18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

miedzianek

2021-07-09, 16:04
czarnybombelek napisał/a:

Polska 2021: Wyznacznik prestiżu: fotel dla dziecka za 300 złotych. Ja pie**olę





Jesli uwazasz, ze dziecko w takim wieku powinno miec fotel gejmingowy za 300zl zamiast normalnego fotela do nauki to cos z toba nie halo.

Moj kosztowal 300, dostalem go jako prezent na swieta za ciezkjo zarobione pieniadze zony. ZA ZAROBIONE PIENIADZE. Dzieciak na filmiku najprawdoipodobniej dostal, bo jest uzalezniony-rodzicom przeszkadza spac, sam spedza caly czas przed kompem i ch*j go obchodzi, ze innym uprzykrza zycie. Dodatkowo ma w nosie matke, nie ma do niej szacunku.

Rodzice zeby synek byl grzeczny kupuja mu drogie rzeczy, on to wykorzystuje i w pewnym momencie staje sie to jego sposobem na 'zycie'. Dokladnie jak z patola-ich sposob na zycie to nic nierobienie i 'nalezy mi sie'

ZajętyPelikan

2021-07-09, 18:39
miedzianek napisał/a:

Jesli uwazasz, ze dziecko w takim wieku powinno miec fotel gejmingowy za 300zl zamiast normalnego fotela do nauki to cos z toba nie halo.
Moj kosztowal 300, dostalem go jako prezent na swieta za ciezkjo zarobione pieniadze zony. ZA ZAROBIONE PIENIADZE. Dzieciak na filmiku najprawdoipodobniej dostal, bo jest uzalezniony-rodzicom przeszkadza spac, sam spedza caly czas przed kompem i ch*j go obchodzi, ze innym uprzykrza zycie. Dodatkowo ma w nosie matke, nie ma do niej szacunku.
Rodzice zeby synek byl grzeczny kupuja mu drogie rzeczy, on to wykorzystuje i w pewnym momencie staje sie to jego sposobem na 'zycie'. Dokladnie jak z patola-ich sposob na zycie to nic nierobienie i 'nalezy mi sie'



Sorry, ale jeśli kogoś stać na coś droższego niż fotel z ikei to ma mimochodem kupować coś taniego, bo się komuś w głowie poprzewraca?

kamil4567

2021-07-09, 20:25
A ja na miejscu matki dla profilaktyki zaj***łbym gnoja kablem od prodiża, żeby więcej mu głupoty do głowy nie przychodziły, nie wiadomo co tam wcześniej gówniarz wrzucił do neta :D

Maciek48721942

2021-07-10, 02:26
nowynick napisał/a:

Wy chyba nastoletnich dzieci nie macie. jak rozkapryszone się trafi to w dwie minuty z oazy spokoju może rodzica do ciężkiej k***icy doprowadzić... zwłaszcza po tych j***nych zdalnych zajęciach. przyzwyczaiły się dzieciaki do 8 godzin dziennie przed monitorem i teraz chodzą jak zombie wokół elektroniki żeby tylko jeszcze 5 minut (w praktyce godzinę) na tym posiedzieć.



Ok boomer

LubelskiCebularz

2021-07-12, 11:19
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki ch*j wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpie**olił



No i ch*j z tego co odpie**olił wcześniej. Cokolwiek zrobił w dużej mierze ponoszą za to winę rodzice. Ta patolka nie nadaje się, żeby prosiaki hodować, nie mówiąc o wychowywaniu dziecka. Dziwne jak z takiego domu uda się, żeby dziecko na porządnego człowieka wyrosło.


taigatrommel

2021-07-22, 15:11
Ale jaka kulturka. Z e-szlugiem, a nie byle czesterfieldem! :-D

Flynn

2021-07-25, 18:44
Niektóre sp***oliny widzę są zwolennikiami napie**alania kablem. Ale u was patola musi/musiała być na chacie :mrgreen: :roll: