18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

PsikutaBezS

2021-07-06, 05:29
Z uzależnieniem od internetu nie ma żartów.


intermag

2021-07-06, 06:15
Ciula napisał/a:

pod warunkiem że miałbyś dzieci. A od walenia konia przed komputerem ich nie zrobisz xD



Zaskocze cie, mam starsze od ciebie stulejarzu

gacu37 napisał/a:

Sam jeszcze jesteś dzieciak więc do syna ci daleko. Jak byś był nieco bardziej rozwinięty to wiedział byś że twoim zadaniem jest niedopuszczenie do momentu kiedy twoje dziecko powie ci "zamknij się". Ten film przedstawia typowa patologiczną polską rodzinę. Matka zaniedbana, z fają w mordzie wyzywającom dziecko i przeklinającom bo się zdenerwowała. I dzieciak bez wychowania, który nie słucha się rodziców i potrafi odpowiedzieć "zamknij się".



Uwielbiam internetowych ekspertów od wychowywania dzieciaków, dających porady 47 letniemu facetowi który ma dzieciaki starsze niż większość stulejarzy walących konia do bujki czarnych małp. Zakocze cie ale żaden rodzic nie ma 100% kontroli nad dzieckiem oraz jego środowiskiem co często wpływa na takie zachowanie podobnie tak samo z patologicznych rodzin nie każdy wyrasta na menela. Więcej streamów gdzie smarki konkurują w klnieciu czy typów pokroju kruszfil lub innych pato YTberów.

GangTrap

2021-07-06, 09:32
Wy tu tak pie**olicie że głowa boli a rzeczywiście to mało który jest rodzicem. Mam siostrzenicę lat 11 i ma takie teksty do siostry czasem że głowa boli, potrafi wybić z równowagi a na pewno nie nauczyła się tego w domu. Tak jak napisałem na początku gówno wiecie na temat dzieciaków bo nie jesteście rodzicami, spuszczacię się na sadolu i udajecie znawców na każdy temat. Ze wszystkich się śmiejecie a większość z was pewnie jest jeszcze większym gównem i wsiunami. Sado l- kółeczko sp***olenia umysłowego przegrywow i niedowartościowanych ludzi, ja pie**ole

Folur

2021-07-06, 11:20
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Oboje są siebie warci. Jak widać patola jest wszędzie, nawet w domach gdzie dzieciarnia ma fotele do gry za 300 zł . Tłusta przepita k***a z tej matki.
Jest zj***na cokolwiek sie wcześniej stało, wysławia się jak typowa prostaczka z głębokiej patologii. Nic nie usprawiedliwia jej zachowania wobec dzieciaka.



żal Ci dupe ścisł bo nie stać Cię na fotel za 3 stówki?? XDD

notak

2021-07-06, 11:44
co by nie pisać, ale jeśli rodzice jadą jednym frontem co do wychowania, są konsekwentni, jeśli zajdzie potrzeba dać klapsa gówniarzowi / w takim przypadku powinien dostać/
to i dzieci normalne wyrastają

lukasqwert

2021-07-06, 20:11
Ale młody co cyca smyrnął to jego. :roll: Tłustego, matczynego, wk***ionego, ale zawsze. :-D

qwerq221

2021-07-06, 20:14
patole pie**olone

Bonifacy69

2021-07-06, 20:30
Bezstresowe wychowanie brawo! Lać sk***ysyna aż będzie puchło

marcin9002

2021-07-07, 09:52
j***ny szczylu - wyłączam!!

polakwrocek

2021-07-07, 22:55
I ?
Może udał że poszedł spać , a potem o 3 rano zaczął klnąc do mikrofonu że "Wyjebię matkę sk***ysyna co campi " w CSGO
A matka ma o 5-6 wstać do roboty i jeszcze gówniakowi śniadanko zrobić do szkoły, o której on przy każdej okazji stwierdza że jebie bo będzie jutuberem...

I dziwota że matce nerwy nie wytrzymują.
Ojciec to pewnie pie**olną by pięścią w monitor permanentnie uniemożliwiając gówniakowi rozrywkę.

Seligos

2021-07-07, 23:52
Niech nam żyje patologia

rzepek1

2021-07-08, 17:05
pie**olenie. Patrząc już na samo zachowanie gówniarza, powinna mu wpie**olić jakąś patelnią

Mały

2021-07-08, 17:19
Jak byłem w jego wieku to za takie pyskówki ojciec by mi wgrał ustawienia fabryczne kablem od przedłużacza

Strielok1

2021-07-08, 18:52
Mały napisał/a:

Jak byłem w jego wieku to za takie pyskówki ojciec by mi wgrał ustawienia fabryczne kablem od przedłużacza



Gdybyś był na tyle stary żeby to przeżyć to wiedziałbyś że to był kabel od prodiża, rzecz nie do pomylenia z czymkolwiek innym.