18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tratarara

2021-07-05, 18:19
Jak już kiedyś mówiłem, dużo patologii zostało na sadolu dlatego są komentarze, że matka dobrze zrobiła. U was w domu też chyba na was wołali "ty szczeniaku" itp. Matka tak samo jak dziecko do utylizacji żeby dalej nie przedłużało swoich zj***nych genów.

eMCeONe

2021-07-05, 18:20
Marcin360360 napisał/a:

500 plus powiadasz? 500 plus to odpowiedz na socjal ktory dają na zachodzie by ludzie przyjeżdżali do nich pracować i teraz np. Ukraincy czy bilorusini przyjeżdżają na nas pracować tak jak Polacy pracują na niemcow. Gdy jesteś tepy to lepiej nie mów o tym publicznie.



Szkoda, że nie wziąłeś pod uwagę, że u niemców rząd nie r*cha tych ciężko pracujących tylko pozwala im na godne życie, a u nas godne życie mogą sobie zapewnić patusy używające fiuta jako fundamentu swojego interesu. Jebnij się w dekiel

ch...........ik

2021-07-05, 18:29
Fx12 napisał/a:

O, jest i typowa "normalna" rodzina jakich teraz tabuny rozstawiają parawany na wszystkich nadbałtyckich plażach i robią kolejki w każdej budzie z lodami, goframi i frytkami belgijskimi. Dzieciaki idą naćpane cukrem żrąc kolejny syf, ojciec już po 6 żubrach od rana aż go łapy świerzbią by dać upust ciśnienia i komuś przyj***ć bo w domu jest zerem, i głowa rodziny - mama - z ryjem wlepionym w smartfona, 3cm tipsami i tatuażem na łydce co 2gie słowo rzuca k***ami na coś lub kogoś.



Mój kraj taki piękny.

Fantastyczna dyskusja, dziękuję całemu portalowi i jego społeczności

stilltrillogf

2021-07-05, 18:31
intermag napisał/a:

Gdyby mi mój Syn powiedział ( zamknij sie) to żaden chirurg by mu ryja nie poskladal



Według mnie tak samo jak kaszojad czasem zasłuży na utemperowanie, tak samo rodzic powinien czasami mieć obitą mordę. Równowaga jest najważniejsza.
Jeśli lejesz gówniarza za złe postępowanie wobec ciebie, wpie**ol sam sobie za złe postępowanie wobec niego.

paranzaboy

2021-07-05, 18:35
wyciągnąć kabel od zasilacza i jeszcze natłuc szczyla po dupie.

gacu37

2021-07-05, 19:02
intermag napisał/a:

Gdyby mi mój Syn powiedział ( zamknij sie) to żaden chirurg by mu ryja nie poskladal



Sam jeszcze jesteś dzieciak więc do syna ci daleko. Jak byś był nieco bardziej rozwinięty to wiedział byś że twoim zadaniem jest niedopuszczenie do momentu kiedy twoje dziecko powie ci "zamknij się". Ten film przedstawia typowa patologiczną polską rodzinę. Matka zaniedbana, z fają w mordzie wyzywającom dziecko i przeklinającom bo się zdenerwowała. I dzieciak bez wychowania, który nie słucha się rodziców i potrafi odpowiedzieć "zamknij się".

fabiothethird

2021-07-05, 19:23
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki ch*j wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpie**olił




Co by nie zrobił określenie "bo cie rozjebie" to przejaw karynizmu totalnego. Widać, że typowa rodzinka udająca nie wiadomo kogo, a w praktyce januszerka pierwszej klasy.

Crouchu

2021-07-05, 19:53
Strugi napisał/a:

Powinna młodemu wpie**olić jakimś kablem, zaraz by się nauczył szacunku, a na kompa hasło założyć i nie ma dyskusji k***a!



xD

ZajętyPelikan

2021-07-05, 21:21
NiemiecWaszPan napisał/a:

Jak ja uwielbiam takie patologiczne ulane k***y po 40stce. j***ł bym szmate w piździsko trzymając za kudły, to by jęczała, jak zarzynana świnia.
Swoją drogą tatuś na pewno nie lepszy. Pewnie typowy firmowiec, co nie płaci robolom i stąd gówniarz ma nowy komputerek, fotelik, a stara k***a e-szluga i pewnie domek też nowy...
Synalek mógł by w przyszłości się jakoś odwdzięczyć starym i wymordować tą chołotę w p*zdu. Już jeden taki był w Polsce



Co ty pie**olisz, ciebie nie stać na komputer, fotel i fajki? No k***a, czym ty się chłopie zajmujesz, że zapie**alając jak jego ojciec na nockach nie jesteś w stanie zarobić na te drobiazgi?

A co do treści filmu, wyłączać a nie wyłańczać... jak to uszy bolą gdy się słyszy tak katowaną polszczyznę.

bubek90

2021-07-05, 21:50
I dokładnie taka dla mnie była moja matka. Teraz jest dla mnie nikim i zdechnie rura na starość sama…

sebastian.kwiecien

2021-07-05, 22:43
Ogólnie moim zdaniem to taka nowoczesna patola. Madka nie święta a i synuś co ma wszystko,co widać, ch*jem niezłym jest

Rovalowy

2021-07-05, 23:10
Cała rodzina razem z gówniakiem do utylizacji, niedaleko pada jabłko od jabłoni.



blokern

2021-07-05, 23:36
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki ch*j wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpie**olił



no chyba cie popie**olilo.

rybsony

2021-07-06, 00:44
Mały zjeb do wora. Wór do jeziora

Xs...........33

2021-07-06, 04:23
zesraliście się pod tym postem głosząc swoje opinię o prywatę obcych ludzi, na którą nie macie żadnego wpływu