18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dantel

2021-07-05, 13:41
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki ch*j wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpie**olił



niezłą musisz mieć patusiarnię w domu że istnieje dla ciebie coś co mógł "ten gnój odpie**olić" co usprawiedliwia takie zachowanie. Normalni ludzie tak sie nie zachowuja, nigdy, w stosunku do nikogo.

TorkilKoval

2021-07-05, 13:43
DarioLee napisał/a:

wycięty kawałek z kontekstu i robienie z matki ch*j wie kogo . a nie wiadomo co ten gnój odpie**olił



Matka jara przy dziecku w domu. Poziom kultury jednoznaczny.

andrzejrobert75

2021-07-05, 13:46
czarnybombelek napisał/a:

Polska 2021: Wyznacznik prestiżu: fotel dla dziecka za 300 złotych. Ja pie**olę



Sam ma za 99,99.

DarioLee

2021-07-05, 13:55
dantel napisał/a:

niezłą musisz mieć patusiarnię w domu że istnieje dla ciebie coś co mógł "ten gnój odpie**olić" co usprawiedliwia takie zachowanie. Normalni ludzie tak sie nie zachowuja, nigdy, w stosunku do nikogo.



naucz się czytać ze zrozumieniem zanim zaczniesz kogoś obrażać .

cz...........ek

2021-07-05, 14:03
Pralpunkt napisał/a:

I jeszcze ten zj***ny e papieros obraz pisu i patolstwa ,j***ne 500 plus dzieciak nie ma szacunku do matki ,matka traktuję dziecko jak problem któremu lepiej przypie**olic niż pogadać
Wstyd że mamy takich rodaków


Przyjacielu, napisałeś "robaków" z błędem :lol: Pozdr


HooryYaneq

2021-07-05, 14:10
Za pewne, niczym wiadomości w T V N, lub T V P idealnie okrojone wideo by wyszło, że ma wyrodną matkę, macochę. Gówniarz z prodiża nie wyłapał, a Matka dobrze wyr*chana nie została bo plebs i Patoka z mordy jej cieknie ciurkiem.

DonKutassinio

2021-07-05, 14:13
Jaki kraj taka rodzina królewska i jej problemy, w które zapatrzony jest plebs żyjący cudzym życiem.

NiemiecWaszPan

2021-07-05, 14:22
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Jak widać patola jest wszędzie, nawet w domach gdzie dzieciarnia ma fotele do gry za 300 zł



Za 3 stówki to dzisiaj kupisz taboter do obierania kartofli, a nie fotel GEJmingowy...

SANITARIUSZ

2021-07-05, 14:31
Moim zdaniem dzieciak popie**olony. Matka już ma dość dlatego się wkurzyła..A siurowi bym neta odłączył w sekundzie. :mrgreen:

mosel

2021-07-05, 14:52
A co ma do tego 500+ ? Zwolennik PO czy jaki diabeł ?

andysofuckingbrandy

2021-07-05, 14:58
Odebrać prawa rodzicielskie za przekleństwa. A małego do wojska. Tam go nauczą polszczyzny

Sajlenthill

2021-07-05, 15:19
ch*j do dupy dzieciakowi. Typowy cwaniak jak mój mały ch*jowy sąsiad z dołu. j***niutki do 4 nad ranem grał i darł p*zde. W końcu nie wytrzymałem i wezwałem psiarnię. To raz, drugi i trzeci. Wyj***li mu mandat 500zl i od dwóch msc cisza. ch*j w dupę bezstresowemu wychowaniu.

NiemiecWaszPan

2021-07-05, 15:35
Sajlenthill napisał/a:

ch*j do dupy dzieciakowi. Typowy cwaniak jak mój mały ch*jowy sąsiad z dołu. j***niutki do 4 nad ranem grał i darł p*zde. W końcu nie wytrzymałem i wezwałem psiarnię. To raz, drugi i trzeci. Wyj***li mu mandat 500zl i od dwóch msc cisza. ch*j w dupę bezstresowemu wychowaniu.



Zalety mieszkania w kurnikach ze ścianami z kartonu i bez własnego podwórka, które się oficjalnie zwą blokami. Wyrazy współczucia...

Sajlenthill

2021-07-05, 15:36
NiemiecWaszPan napisał/a:

Zalety mieszkania w kurnikach ze ścianami z kartonu i bez własnego podwórka, które się oficjalnie zwą blokami. Wyrazy współczucia...



Niestety nie stać mnie jeszcze na dom i muszę mieszkać w kurniku na wynajmie.