18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z jak zemsta. Lubelskie sie bawi

shawshank • 2017-03-16, 16:52

Miłość i zdrada. Taka historia to tylko na filmach. Cały powiat oklejony. :idzwch*j: :badyl: :orgazm:
Moja gmina taaka piekna

ziomx123

2017-04-02, 19:19

czyli reasumując, jakaś Aśka ma córkę i mieszka u kumpeli, stalkuje Adriannę C z Dachnowa. Jak widać po dacie tego postu i rzekomej wypowiedzi Adrianny C stalkowanie to trwa już od ponad roku. W dodatku podane tu numery telefonów mogą faktycznie należeć do laski czyli tej Aśki co możliwe że jest poj***na i prześladuje tę Adriannę za darmo lub może ma rację ale jej reakcja i tak jest popie**olona, do tego doszedł fakt że w naszym powiecie można trafić od kilku dni na rozlepione w różnych miejscach plakaty, takie jak ten z tego postu. Teraz taka rozkmina, czy Adrianna C z Dachnowa jest porządną dziewczyna zajmującą IV miejsce w powiatowym konkursie matematycznym i przyj***ła się do niej jakaś popie**olona laska lub też zwykły oszust zamieniając życie Bogu ducha winnej dziewczynie w piekło? Czy też Adrianna ma na sumieniu te wszystkie grzeszki, a ten tekst i rozlepione plakaty sa dziełem zrozpaczonej i zdradzanej kobiety która została sama z dzieckiem i bez słownika? :roll:

Marghe

2019-04-25, 15:56
Lubelskie? Nie wydaje mi się. Chyba raczej Wielkopolska!!!!! :mrgreen: