18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z jak zemsta. Lubelskie sie bawi

shawshank • 2017-03-16, 16:52

Miłość i zdrada. Taka historia to tylko na filmach. Cały powiat oklejony. :idzwch*j: :badyl: :orgazm:
Moja gmina taaka piekna

AN...........or

2017-03-17, 11:41
i to coś ma córkę jeszcze ... go gazu.

Powell

2017-03-17, 11:59
Ja jeszcze znalazłem coś takiego :D


Nazir

2017-03-17, 12:02
tam co roku jest ktoś o tym nazwisku :D to musi być porządny pro rodzinny dom :D

Powell

2017-03-17, 12:16
Na fejsie zdjęć nie ma ale jeśli to ta Adrianna to słucha konkretnej muzy :D

jimiq

2017-03-17, 12:25
a gdzie linki do wspomnianych filmików

krasnal_hałabała

2017-03-17, 13:24
k***a, patologia i pomyśleć że jakby Hitler wygrał wojnę to by takich ludzi się gazowało jako słabe jednostki niezdolne do rozpłodu.

matsson

2017-03-17, 13:36
To chyba żona fantastico :D

kopnijkota

2017-03-17, 15:05
Pies kolegi pyta o link do filmu.

kenzol

2017-03-17, 20:11
Troll. Nie można w ten sposób pisać.

krasnal_hałabała

2017-03-17, 20:59
@up, Uwierz mi że można, są ludzie którzy w ten sposób piszą, ba! są nawet ludzie którzy nie potrafią ani pisać ani czytać i to w Polsce, ba! nawet w Holandii czy USA, są ludzie którzy się nie myją, nawet rąk po sraniu (z tego co mi kolega mówił to we Francji co drugi napotkany w publicznym kiblu w ekskluzywnej restauracji biały Francuz nie mył rąk po sraniu. Śmiać mi się chce jak widzę w TV nagonkę na polaków że srają do bidetów w Hiszpanii a na zachodzie nie jest lepiej, na przykład Szwedzi myją włosy tylko w sobotę, może nie wszyscy ale spora część, Poznaniacy kąpią się tylko raz w tygodniu (o dziwo też w sobotę, wzięło się to jeszcze z wczesnego średniowiecza kiedy ludzie myli się raz na dwa tygodnie a włosy raz na miesiąc, wikingowie najeżdżający zachód myli się aż raz w tygodniu razem z włosami a ludzie zaczęli po nich małpować, niestety niektóre kultury takie jak Poznaniacy czy Szwedzi dalej siedzą we wczesnym średniowieczu myjąc się raz na tydzień), żule w Rosji które nie płacą czynszu i im ogrzewanie wyłączają rozpalają ogniska w mieszkaniach w blokach, Niemcy pierdzą i bekają przy stole a Brytyjczycy niezależnie czy imigranci czy rodzimi biali są tak głupi że myślą że jajka rosną na drzewach.

Powie ktoś pewnie że to stereotypy ale nie, spotykałem się z takimi sytuacjami w Polsce nie jest tak strasznie jak tv mówi a zachód nie jest taki higieniczny. Oczywiście zarówno tam jak i u nas zanikają podobne praktyki czy raczej brak pewnych praktyk ale jednak istnieją u sporej części ludzi.

thcthc

2017-03-18, 23:33
ale dlaczego lubelskie? przeciez pisownia rodem ze slunska

lokalnywatażka

2017-03-19, 00:51
Za takie braki w pisowni ojczystego języka, wszystko, co złe ją spotkało, spotkało ją zasłużenie.
Zgroza, jak można być takim niedojebem?