18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z jak zemsta. Lubelskie sie bawi

shawshank • 2017-03-16, 16:52

Miłość i zdrada. Taka historia to tylko na filmach. Cały powiat oklejony. :idzwch*j: :badyl: :orgazm:
Moja gmina taaka piekna

JaChesterJestem

2017-03-17, 02:25
Dotrwałem do "j***ła sie z nim co drugi dzień" mam wrażenie że on j***ł ją tak banie że powstała dzirua mózgu.

gomez1308

2017-03-17, 02:31
Nie dziwię się że go uwiodła, wygląda spoko, a ta jego baba w ciąży... co mogę powiedzieć, ciężko się to czyta 8-)

Treter

2017-03-17, 02:50
"Adrianna z Dahowa to osoba prostytuująca się.

Uwiodła mego narzeczonego. Jestem z nim w ciąży. Podrzucała nam zdjęcia i informacje udowadniające, że ze sobą sypiają. Robili to co drugi dzień. Kiedy wyjechałam była u niego na weekend. Dosypała mu czegoś nasennego do herbaty, a kiedy zasnął uwiodła także jego psa. Kiedy zwierzak w niej skończył dokładnie wylizała mu penisa.
Co więcej, mężczyzna mojej koleżanki i jego dwóch kolegów wynajęli ją za jedyne sto złoty. Koleżanka nagrała ich igraszki i mi pokazała.
Mój ukochany chciał żebym do niego wróciła, ale nie mogę się przemóc. Przecież ją całował, a ona dała nawet psu. Obrzydliwe.
Zresztą czego można się spodziewać po osobie, która się cięła i truła, tylko po to, aby móc o to oskarżać swoje ofiary. Jej jedyną wartością są pieniądze.
Mam zamiar udowodnić wszystkie jej winy. Moja koleżanka zamontowała kamery w naszym domu, ma także dowody na to, że Adrianna sypiała z kim popadnie w zamian za różne dobra. Oddała się między innymi za maturę i prawo jazdy. Z jej usług korzysta wielu poważnych ludzi (nawet nauczycieli) mających dzieci, żony...
Mamy między innymi filmik, w którym ta kobieta przyznaje się, że jest to jej sposób na zarobek.
Nie wiem jak można tak żyć. Jestem zbulwersowana. Ta osoba zniszczyła wiele żyć- między innymi moje i mojej córeczki.
Niech cię piekło pochłonie Adrianno. Wszyscy się dowiedzą o twych niecnych postępkach."

proszę uprzejmie. Mogą być niezgodności, bo w trakcie tłumaczenia obumarły mi ostatnie szare komórki. :lodowka:

~tip.top

2017-03-17, 06:37
saves napisał/a:

Właśnie jakiś gramanazi popełnił samobójstwo.



józekdeluxe

2017-03-17, 06:51
Tak to jest jak się używa spiraconego offica

wisniowylk

2017-03-17, 07:34
Dachnów to już woj. Podkarpackie, kiedyś się tam jeździło na młode loszki, typowy k***idołek.

olo4olo

2017-03-17, 07:40
Dlaczego ? Za co? Mój brat ma dysleksję , ale teraz stwierdzam , że nie :shock:

BulaKSSG

2017-03-17, 07:53
"icią zyly" - musiałem przeczytać 10 razy żeby zrozumieć. Matko boska...


Lukevenoda

2017-03-17, 08:25
tomilol napisał/a:

Dawno tak sie nie wysiliłem coś czytając. Oczy bolą, mózg puchnie.... ta osoba nadaję sie do utylizacji!



Za późno, to coś się rozmnożyło...

MadZdzich

2017-03-17, 08:55
Zdajecie sobie sprawę, że na podstawie debilnego tekstu, nie popartego żadnymi dowodami, jakiejś ograniczonej umysłowo anonimowej baby, możecie zrobić poważną krzywdę niczego nie winnej dziewczynie?

~Velture

2017-03-17, 10:24
inver76 napisał/a:

Zdajecie sobie sprawę, że na podstawie debilnego tekstu, nie popartego żadnymi dowodami, jakiejś ograniczonej umysłowo anonimowej baby, możecie zrobić poważną krzywdę niczego nie winnej dziewczynie?


Tak.
No i?

Dżizas_kurde

2017-03-17, 10:26
Ja pie**olę.... kaflara jakich mało... nie wiem z jak niskich nizin społecznych ten element pochodzi.. ale .... dziżas k***a ja pie**ole.

Tarab85

2017-03-17, 10:33
Fejk na pewno. Wierzę, że idioci istnieją, ale nagromadzenie błędów jest zbyt duże nawet jak na idiotę. A jeżeli nie fejk, to nikt krzywdy niewinnej dziewczynie nie zrobi, tylko zwiększamy sumę odszkodowania, jaką może dostać (bo zupełnie inaczej sąd to rozpatrzy, jak zobaczą tylko sąsiedzi, a inaczej jak rozejdzie się po całym kraju.

Jeadong

2017-03-17, 11:28
tomilol napisał/a:

Dawno tak sie nie wysiliłem coś czytając. Oczy bolą, mózg puchnie.... ta osoba nadaję sie do utylizacji!



poprawiasz kogoś to sam pisz poprawnie ćmoku