18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z drogi śledzie

Barnellini • 2020-09-28, 19:58
Cwaniaki na motocyklach myślą, że rządzą na drodze ale okazało się, że duży może więcej :D


Pralpunkt

2020-09-28, 20:01
Ładnie, chyba ćwiczył to koleś :mrgreen:

dżonyłojlker

2020-09-28, 20:01
Tu już nawet nie piwo. Medal k***a dla tego pana :brawo:

klubber

2020-09-28, 20:53
kto by nie jechal - motop*zda, motociul czy zwykly kierowca osobowki to ten pedal w pickupie to zwykly skuriwiel ktory powien siedziec za UMYŚLNE spowodowanie zagrozenia w ruchu lądowym

Barnellini

2020-09-28, 21:41
klubber napisał/a:

kto by nie jechal - motop*zda, motociul czy zwykly kierowca osobowki to ten pedal w pickupie to zwykly skuriwiel ktory powien siedziec za UMYŚLNE spowodowanie zagrozenia w ruchu lądowym



Z jednej strony oczywiście masz rację. Uderzył w motocykl i mógł kogoś skrzywdzić, to prawda. Z drugiej strony jak chcesz komuś przypie**olić w łeb to też możesz wyrządzić komuś krzywdę, a osobom, które bezczelnie i umyślnie nie respektują twoich praw należy się w pysk. Te ku*asie łby na motocyklach zablokowały prawy pas bo strugali ważniaków (często spotykany widok, że jak jest ich grupa to jadą jakby jezdnia był dla nich) więc znalazł się taki co powiedział "sprawdzam". To tak jakby ktoś stanął Ci na chodniku i powiedział "nie przejdziesz bo ja tak powiedziałem". Takiej osobie należy przypie**olić nawet jeśli będą z tego konsekwencje.

Pralpunkt

2020-09-28, 21:52
klubber napisał/a:

kto by nie jechal - motop*zda, motociul czy zwykly kierowca osobowki to ten pedal w pickupie to zwykly skuriwiel ktory powien siedziec za UMYŚLNE spowodowanie zagrozenia w ruchu lądowym



Nie zesraj się
A te p*zdy na motorach to co robimy na drodze raz z lewej raz środkiem zmiana pasa jak im leży a idź Pan wh*j Panie Drozda

Mrocznyzniwiarz

2020-09-28, 21:52
Barnellini napisał/a:

Z jednej strony oczywiście masz rację. Uderzył w motocykl i mógł kogoś skrzywdzić, to prawda. Z drugiej strony jak chcesz komuś przypie**olić w łeb to też możesz wyrządzić komuś krzywdę, a osobom, które bezczelnie i umyślnie nie respektują twoich praw należy się w pysk. Te ku*asie łby na motocyklach zablokowały prawy pas bo strugali ważniaków (często spotykany widok, że jak jest ich grupa to jadą jakby jezdnia był dla nich) więc znalazł się taki co powiedział "sprawdzam". To tak jakby ktoś stanął Ci na chodniku i powiedział "nie przejdziesz bo ja tak powiedziałem". Takiej osobie należy przypie**olić nawet jeśli będą z tego konsekwencje.




Żeby ktoś Cię kiedyś na ruchomych schodach nie sprawdził i nie zepchnął na głupi ryj. Blokowanie pasa ruchu to nie powód do morderstwa. Idiota w pickupie jest do odstrzału, a motocyklista za blokowanie pasa powinien dostać po kieszeni.

Swoją drogą w przeliczeniu na normalne jednostki, to lecieli ok. 160kmh, a gość zaj***ł w barierę i miał tylko górę od kombinezonu, a spodnie to zwykle motocyklowe jeansy podszyte kewlarem! Niesamowite, że po prostu sobie wstał bez szwanku!

Barnellini

2020-09-28, 22:08
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

..., a motocyklista za blokowanie pasa powinien dostać po kieszeni...



Nie zawsze jest czas i możliwość aby zostawić wyegzekwowanie sprawiedliwości służbom do tego powołanym. Niestety, bo oczywiście najlepiej jest aby stało się to w oficjalny i społecznie akceptowalny sposób. Jak tego nie rozumiesz Mroczny Żniwiarzu to jesteś pipka a nie żniwiarz. ;)



Mrocznyzniwiarz napisał/a:

... lecieli ok. 160kmh, a gość zaj***ł w barierę i miał tylko górę od kombinezonu, a spodnie to zwykle motocyklowe jeansy podszyte kewlarem! Niesamowite, że po prostu sobie wstał bez szwanku!



Mógł to głupi ch*j wziąć pod uwagę zanim zaczął blokować lewy pas. Inna sprawa, że nikt mu nie kazał zostawić spódniczki w domu, nawet podszytej kevlarem.

Aleo

2020-09-28, 22:33
Ale sk***iel miał farta, no aż niemożliwe

pro_avenger

2020-09-28, 22:51
Pralpunkt napisał/a:

Nie zesraj się
A te p*zdy na motorach to co robimy na drodze raz z lewej raz środkiem zmiana pasa jak im leży a idź Pan wh*j Panie Drozda



Sam się nie zesraj.

Mrocznyzniwiarz

2020-09-28, 23:12
Barnellini napisał/a:

Nie zawsze jest czas i możliwość aby zostawić wyegzekwowanie sprawiedliwości służbom do tego powołanym. Niestety, bo oczywiście najlepiej jest aby stało się to w oficjalny i społecznie akceptowalny sposób. Jak tego nie rozumiesz Mroczny Żniwiarzu to jesteś pipka a nie żniwiarz.
Mógł to głupi ch*j wziąć pod uwagę zanim zaczął blokować lewy pas. Inna sprawa, że nikt mu nie kazał zostawić spódniczki w domu, nawet podszytej kevlarem.




Pipka nie jestem, bo wyczynowo trenowałem sztuki walki. Wiem jak to jest zaj***ć komuś w głowę i wiem jak to jest w głowę przyjąć. Trenowałem ze złamanymi żebrami oraz innymi kontuzjami mimo bólu, nie należę do miękkich.

Mimo to zdaje sobie sprawę, że jakby każdy brał sprawiedliwość w swoje ręce, to byłaby rzeźnia i ludzie zabijali by się maczetami w świątecznych kolejkach po karpia w Lidlu. Pamiętaj, że jakim nie będziesz kozakiem - trafi się na Ciebie większy kozak. Mam nadzieję, że w Twoim świecie nie uzna on, że zablokowałeś mu drogę

Barnellini

2020-09-28, 23:31
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

Pipka nie jestem, bo wyczynowo trenowałem sztuki walki. Wiem jak to jest zaj***ć komuś w głowę i wiem jak to jest w głowę przyjąć. Trenowałem ze złamanymi żebrami oraz innymi kontuzjami mimo bólu, nie należę do miękkich.
Mimo to zdaje sobie sprawę, że jakby każdy brał sprawiedliwość w swoje ręce, to byłaby rzeźnia i ludzie zabijali by się maczetami w świątecznych kolejkach po karpia w Lidlu. Pamiętaj, że jakim nie będziesz kozakiem - trafi się na Ciebie większy kozak. Mam nadzieję, że w Twoim świecie nie uzna on, że zablokowałeś mu drogę



Ja się generalnie z Tobą zgadzam, ludzie nie powinni dążyć do eskalacji konfliktu i samosądów- to po pierwsze.
Po drugie- ja nie blokuję nikomu drogi tylko grzecznie na niej współpracuję z innymi uczestnikami- nie ze strachu tylko z przyzwoitości.
Po trzecie jednak ciągle uważam, że jakakolwiek banda bez względu na to czym się porusza ostentacyjnie pokazująca innym brak szacunku powinna się liczyć z tym, że trafią na kogoś kto ma bardzo zły dzień i jaja na tyle duże, że ich rozpie**oli. Ot ryzyko związane ze struganiem gangstera.

Pozdro

Insaner

2020-09-28, 23:54
Mrocznyzniwiarz napisał/a:


Swoją drogą w przeliczeniu na normalne jednostki, to lecieli ok. 160kmh, a gość zaj***ł w barierę i miał tylko górę od kombinezonu, a spodnie to zwykle motocyklowe jeansy podszyte kewlarem! Niesamowite, że po prostu sobie wstał bez szwanku!



Spokojnie.. czy bez szwanku to dopiero oceni lekarz po tomografii i prześwietleniu. Dopóki adrenalina robi swoje to zawsze każdy się cieszy i mówi, że jest cały... wykrwawić można się do wewnątrz :amused:

Mrocznyzniwiarz

2020-09-29, 00:06
Barnellini napisał/a:

Ja się generalnie z Tobą zgadzam, ludzie nie powinni dążyć do eskalacji konfliktu i samosądów- to po pierwsze.
Po drugie- ja nie blokuję nikomu drogi tylko grzecznie na niej współpracuję z innymi uczestnikami- nie ze strachu tylko z przyzwoitości.
Po trzecie jednak ciągle uważam, że jakakolwiek banda bez względu na to czym się porusza ostentacyjnie pokazująca innym brak szacunku powinna się liczyć z tym, że trafią na kogoś kto ma bardzo zły dzień i jaja na tyle duże, że ich rozpie**oli. Ot ryzyko związane ze struganiem gangstera.
Pozdro




Oczywiście, każdy powinien się z tym liczyć, że jeśli kozaczy i nie szanuje innych to może trafić kosa na kamień. Każdą akcja wywołuje reakcję.

W tym wypadku jednak gość w pickupie przegiął pałę po całości i należy go potępić a nie gloryfikować to co zrobił.

Oczywiście bandę na ścigaczach też należy, bo faktycznie kozaczyli po całej drodze. Nie było to jednak usprawiedliwiajace dla tego, co odj***l gość w pickupie

adnżej

2020-09-29, 08:26
trzeba być naprawdę jebniętym, aby motocyklistę w tym przypadku nazywać motop*zdą,
tak jak nie każdy rowerzysta jest pedalażem