18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu "Poczet debili"

darek1234 • 2022-10-20, 01:45
Kaczyński i dyplom uczelniany...


boogiehash

2022-10-20, 01:48
Bardziej jebniety jest macior czy jarek?

darek1234

2022-10-20, 02:08
boogiehash napisał/a:

Bardziej jebniety jest macior czy jarek?



Maciar jest chorym psychicznie kryptopedałem, tak jak i Kaczor, ale Kaczor jest zniewieściały i po prostu głupi, a Maciar perfidny i wie co robi, żeby doić społeczeństwo

Mzimu

2022-10-20, 02:20
darek1234 napisał/a:

Maciar jest chorym psychicznie kryptopedałem, tak jak i Kaczor, ale Kaczor jest zniewieściały i po prostu głupi, a Maciar perfidny i wie co robi, żeby doić społeczeństwo



Dziękujemy za głęboką analizę sceny politycznej i prosimy o więcej. Nadajesz się na politologa.

radek225

2022-10-20, 02:22
darek1234 napisał/a:

Maciar jest chorym psychicznie kryptopedałem, tak jak i Kaczor, ale Kaczor jest zniewieściały i po prostu głupi, a Maciar perfidny i wie co robi, żeby doić społeczeństwo



A misiu i janniger to ich seksualne zabawki, które przekazują sobie z rąk do rąk zbijając przy tym piątki.


markskaw

2022-10-20, 02:53
boogiehash napisał/a:

Bardziej jebniety jest macior czy jarek?



Macior jak rozmówcy wcześniej wspomnieli jest jebnięty psychicznie, natomiast Kaczor jest cudownie wyszkolonym dzieckiem do kontrolowania innych ludzi, napewno na niejednego haka na każdego z "podwładnych" mu ministrów, dla mnie ten niski karzeł jest niespełnionym miłośnie pedałem (gejów nie obrażam bo geje mają przynajmniej honor i przede wszystkim żadnej grupie nie narzucają swoich poglądów ani przekonań, ten knydel jak to było powiedziane w teczce busia został wykiwany pewnie przez kolesia którego darzył uczuciem, teraz się mści w myśl teori, WY mnie nie szanujecie to ja sprawie że całe społeczeństwo nie będzie wasz szanowało
człowiek z wielkim ego którego nie może pojąć ani jego biuro, ani dom, ośmiesza się na kązdym jednym spotkaniu i nic sobie z tego nie robi
a najgorsze jest to że podzielił społeczeństwo tak jak nikt wcześniej tego nie umiał i nawet jeżeli wkońcu byśmy sięobudzili, powstali i w grupie skierowali siłę ku niemu, on w takich jak my ma opór który stanąłby przeciwko nam :(

Hetman_Wielki

2022-10-20, 03:16
przestańcie pie**olić, najbardziej mnie wk***ia to, ze kaczka leży na wawelu,
z niego taki król jak ze mnie hrabia

ogólnie kraj mógłby być piękny i bogaty oraz silny gdyby nie tyle przej***nej kasy
ale to lepiej sie nachapać:

- zaorane schorny cywilne
- wojskowość nie rozwijana przez lata, jakieś przetargi anulowane, uklady, teraz w czarnej dupie licza na wuja sama i kupuja co sie da
- miliardy kasy przej***nej, wybory, elektrownie, rydzyka inne fundusze a najlepsze to sadownictwo, tworzenie posad instytucji by sie nachapac
- skłóceni ze wszystkimi prawie na świecie, unia jest be... zła
ale jak co dawajcie bo sie nam nalezy, chcieli miec kolegow wegrow i h*ja wyszlo
-rozdawnictwo od lat ziemi polskiej oraz firm. ciagle przepie**alanie kasy, pensje pensyjki posady uklady
- krótkowzroczność inwestycyjna, chociaz przekop wyszedl ale z weglem zj***li
na dlugie lata, tylko na h*j w tym interes by wegla nie bylo?? niemcom ?
- ktory tak kase przepie**ala, moze szedz, norwegowie, co daja nam ?
- 13 i 14 po podwyzki emerotym juz wj***la inflacja

a ja zapytam kiedy dostane dofiansowanie do nowego auta elektryka ??
cale zycie czlowiek buli a tu jak krew w piach