18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z cyklu: mądrości spółdzielcze

kwas79 • 2019-04-05, 15:33
Dzień dobry. Zbieram suchy chleb, dla dzika.

poligon6

2019-04-05, 15:38
Do dzikuf nie wolno szczelać! Mysliwi to zbrodniarze.... i tym podobne debilizmy słychac od nasiaknietych gównem mózgów liberałów czy innego lewactwa. A teraz wyobraźmy sobie że mysliwi nie prowadzą odstzrału dzików.

Dzik nie ma w przyrodzie naturalnego drapieżnika, wilków jest za mało. Z wyjsciowej populacji 600 tyś mamy po kilku latach około 2 miliony (przynajmniej). Dziki będa powodować szkody w rolnictwie setek milionów złotych, powodować wypadki na drogach, niszczyć tereny podmiejskie.

Wiec jak słysze pie**olenie o zbrodniczych mysliwych i żeby wogóle zakazać odstrzału zwierzyny to zastanawiam się co taki człowiek ma pod kopułą.

8765tj

2019-04-05, 19:33
@up najfajniejsze jak ci locha zacznie szarżować bo akurat ma kaprys. Jakoś ze 2 razy mi się zdarzyło mimo braku młodych w okolicy :-P Albo jak spryciarze dokarmiają je z ręki i jęczą że potem łażą na wycieczki po podmiejskich osiedlach.

CoJaTamKurwaWiem

2019-04-05, 22:10
Wielkie mi halo o zwyklą literówkę.... Brak litery "w" w wyrazie "dziki" i już k***a, afera...

Dzisiaj

2019-04-06, 11:26
poprawnie polityczna informacja mowiaca o tym by nie dokarmiac cyganow...

Paniczyk

2019-04-06, 12:20
poligon6 napisał/a:

Do dzikuf nie wolno szczelać! Mysliwi to zbrodniarze.... i tym podobne debilizmy słychac od nasiaknietych gównem mózgów liberałów czy innego lewactwa. A teraz wyobraźmy sobie że mysliwi nie prowadzą odstzrału dzików.
Dzik nie ma w przyrodzie naturalnego drapieżnika, wilków jest za mało. Z wyjsciowej populacji 600 tyś mamy po kilku latach około 2 miliony (przynajmniej). Dziki będa powodować szkody w rolnictwie setek milionów złotych, powodować wypadki na drogach, niszczyć tereny podmiejskie.
Wiec jak słysze pie**olenie o zbrodniczych mysliwych i żeby wogóle zakazać odstrzału zwierzyny to zastanawiam się co taki człowiek ma pod kopułą.



Rzadko się z Tobą zgadzam ale w tym przypadku łap piwo, zjebie.

KlinikaAborcyjna

2019-04-06, 12:24
poligon6 napisał/a:


Wiec jak słysze pie**olenie o zbrodniczych mysliwych i żeby wogóle zakazać odstrzału zwierzyny to zastanawiam się co taki człowiek ma pod kopułą.



lewaki pod "kopułom majom" gówno zamiast mózgu. :kawa:
co do odstrzału dzików to powiem tak, tępić te kurestwo bo to szkodniki j***ne :kawa:


stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-06, 12:25
Ja też się zgadzam,ale uważam że powinno robić to tylko wojsko w ramach treningu.Zgadzacie sie ze mną?

bydarzigol

2019-04-06, 14:40
jestem z Makoszów, pozdrawiam.

Justynka99

2019-04-06, 15:45
Nie rozumiem w ogóle o co chodzi z tymi protestami o odstrzały dzików. Odkąd ludzie nie polują wyłącznie dla pożywienia myśliwi dbają o utrzymanie populacji dzikich zwierząt w określonych ramach. Z jednej strony tak, żeby nie wybić całego gatunku, a z drugiej tak, żeby populacja takich zwierząt nie rozrosła się w niekontrolowany sposób. Po to są zresztą określane przez leśnictwo limity odstrzałów i okresy ochronne, kiedy odstrzał jest zabroniony.

emperorzbigniew

2019-04-06, 15:49
^^ Ludzie lubią walczyć z systemem, walczyć o swoje wymyślone poglądy i robić tak, aby moja racja była bardziej mojsza.

InnyName

2019-04-06, 16:24
No dobra ale co złego jest w tej informacji?

michal003

2019-04-06, 20:58
dziki wyczują chleb kładziony na grzejniku na klatce ? czy o ch*j w tym chodzi ?

GerardBacher

2019-04-06, 21:41
michal003 napisał/a:

dziki wyczują chleb kładziony na grzejniku na klatce ? czy o ch*j w tym chodzi ?



wlasnie ch*j wie o co tu chodzi...