18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z cyklu: czołówka motopizdeczki

wir00z • 2022-06-22, 20:11
Fakt,typ wymusił,ale p*zda na motorze i tak ładnie wyk***ila:-D


Gake

2022-06-23, 11:49
Wymusilł? A kto mądry zapie**ala 130km/h przy przejściu dla pieszych?

Cipczan

2022-06-23, 12:36
Ciało leży a duch się unosi. Dowód na istnienie duszy.

Quassar

2022-06-23, 14:39
Gake napisał/a:

Wymusilł? A kto mądry zapie**ala 130km/h przy przejściu dla pieszych?



Te motep*zdy tak zapie**alają po osiedlach przy znaku 50km ograniczenia po 150 gdzie nawet jak by auto wymusiło skręcanie i by 3 auta skręciły za nim nie doszło by do wypadku, ale moto p*zda musi tak zapie**alać ze nawet jadąc 2 ulice dalej zdąrzy wyj***ć w pierwszego skręcającego... oczywiście wina kierowcy bo nie zapie**alał tak szybko jak moto p*zda, albo szybciej bo nie zdążył na zakręcie przed rozpędzonym popaprańcem.

I jeszcze przyjdzie debil taki na sadolu i powie że kierowca wymusił haahahahahhaha
I to mają jeszcze nagranie/wideo z licznikiem a mimo to dalej twierdzą że mają racje japie**ole :lodowka:

Nocturno

2022-06-23, 16:45
Czekajcie, czy to aby nie jest tak, że w Polsce pierwszeństwo ma pojazd z prawej?
W sensie, jasne, motop*zda zapie**alał, co jednak chyba nie zmienia faktu, że typ w białym aucie NAGLE skręcił w lewo, jebiąc zasadę, że Ci po prawej mają pierwszeństwo.

Tak, kochani autozjeby, wina moim zdaniem po dwóch stronach. A wgl to już rzygam postami z samochodami, ruchu drogowego i wypadków. Chwilę temu dwóch typów się mnie przyj***ło, że śmieszny remix nie pasuje na sadola.

A frustracje autozjebów już tak? Co się z sadolem porobiło od 2010? To sadistic, czy klub motoryzacyjny?

Quassar

2022-06-23, 20:23
Nocturno19 napisał/a:

W sensie, jasne, motop*zda zapie**alał, co jednak chyba nie zmienia faktu, że typ w białym aucie NAGLE skręcił w lewo



Japie**ole następy k***a debil
NAGLE człowieku NAGLE to sie pojawiła MOTOp*zdA !!

I sie wpie**oliła w kierowcę, który spokojnie skręcał kiedy inne auto stało i czekało na swoją kolej w ruchu drogowym masz jak ch*j na filmiku pokazany na dole ekranu przez jakiś czas jak motop*zda ma na budziku 130km około na bank w takim rejonie nie ma takiego zapie**alania. Ruch odbywał sie na spokojnie i nie było by problemu jak by NAGLE motop*zda jadąca ze 130km nie uderzyła NAGLE w normalnego kierowcę uczestniku ruchu i

Dla świadomości auto które jechało z tyłu skręcającego jakoś nie udeżyło w to auto a stało od pownego czasu za nim w odstępie 2 m
Kolejne auto po 2 stronie skrzyżowania czekało aż tamto skręci aby potem mógl sam skręcić... ale nic tego bo jedzie motpizka która zapie**ala i majać 200m od skręcającego auta i tak zdąży sie w niego wpie**olić.
Bo trzeba zapie**alać mając 130km na budziki ofc według motorzysty to było nagle ... no bo wszystko dzieje sie nagle jak sie zapie**ala z taką prędkością gdzie co kilkadziesiąt metrów są zakręty na dzielnicy a prędkość dopuszczalna oscyluje w okoliach 50 albo nawet niżej, ale to już bardziej w centrach miast a miał 130mk

Debilu k***a to na autostrada jest limit 140km więc jeszcze 20km i jechał by nawet szybciej niż dozwolona prędkość na autostradzie a on bo zwykłych dojazdówkach na dzielnicy tak zpie**alał k***a...
Powinno sie namierzać takich debili jak ty i sprawdzać czy mają prawko nawet jak masz na wózek widłowy a nie na auto czy motor tylko to też k***a powinieneś papiery stracić tak dla zasady. bezpieczeństwa ułomny człowieku

Ci...........la

2022-06-23, 20:27
No k***a co za debil i napisać że to czołówka było jak przecież bok uderzył ja pie**olę. Cisza c**a z ciebie

AmE2004

2022-06-23, 20:56
Nie każdy motocyklista to p*zda. Jak już kiedyś pisałem, dla części ludzi to pasja. Na powyższym filmie nie bardzo widzę winę motocyklisty. Według mnie chłop jechał z 50-60 na godzinę, p*zdy są tutaj dwie, jedna to kierowca białego busa, a druga to wir00z za danie takiego tytułu. Szerokości.

Kamil3l

2022-06-23, 21:30
Quassar napisał/a:

Japie**ole następy k***a debil
NAGLE człowieku NAGLE to sie pojawiła MOTOp*zdA !!
I sie wpie**oliła w kierowcę, który spokojnie skręcał kiedy inne auto stało i czekało na swoją kolej w ruchu drogowym masz jak ch*j na filmiku pokazany na dole ekranu przez jakiś czas jak motop*zda ma na budziku 130km około na bank w takim rejonie nie ma takiego zapie**alania. Ruch odbywał sie na spokojnie i nie było by problemu jak by NAGLE motop*zda jadąca ze 130km nie uderzyła NAGLE w normalnego kierowcę uczestniku ruchu i
Dla świadomości auto które jechało z tyłu skręcającego jakoś nie udeżyło w to auto a stało od pownego czasu za nim w odstępie 2 m
Kolejne auto po 2 stronie skrzyżowania czekało aż tamto skręci aby potem mógl sam skręcić... ale nic tego bo jedzie motpizka która zapie**ala i majać 200m od skręcającego auta i tak zdąży sie w niego wpie**olić.
Bo trzeba zapie**alać mając 130km na budziki ofc według motorzysty to było nagle ... no bo wszystko dzieje sie nagle jak sie zapie**ala z taką prędkością gdzie co kilkadziesiąt metrów są zakręty na dzielnicy a prędkość dopuszczalna oscyluje w okoliach 50 albo nawet niżej, ale to już bardziej w centrach miast a miał 130mk
Debilu k***a to na autostrada jest limit 140km więc jeszcze 20km i jechał by nawet szybciej niż dozwolona prędkość na autostradzie a on bo zwykłych dojazdówkach na dzielnicy tak zpie**alał k***a...
Powinno sie namierzać takich debili jak ty i sprawdzać czy mają prawko nawet jak masz na wózek widłowy a nie na auto czy motor tylko to też k***a powinieneś papiery stracić tak dla zasady. bezpieczeństwa ułomny człowieku




Daj mu spokój, on jest wcześniakiem miesiąca czwartego, co to po taniości nie w inkubatorze, a w prodiżu był dochodzony.

AlexUnder

2022-06-24, 00:22
AmE2004 napisał/a:

Według mnie chłop jechał z 50-60 na godzinę



Ale że prędkościomierza na filmie nie widzisz? Nie ma żadnego domniemywania, masz wyraźnie widoczny pomiar prędkości.

Rob3rt88

2022-06-24, 01:43
Jebac go k***a !
120 w terenie zabudowanym. jak by jechal 50 albo nawet 90 to by wychamowal k***a Pajac !

albo by wykrecil w czolowke, wiec lepiej dla nas

FeeGiee

2022-06-24, 12:21
Jak to jest 120kmh to ja jestem baletnica