18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z buta wjeżdżam

Anal_Intruder_69 • 2020-07-03, 09:42
Dobre wyczucie momentu.


Lepiej wyciszyć dźwięk :P

pumbapsk

2020-07-03, 17:34
Aż sie zesrał ze strachu :D

Bukaj1203

2020-07-03, 20:39
Wiecie jakie przej***ne są takie sracze..., kiedys byłem na wyprawie rowerowej i jechalismy przez ukrainę, na kolarkach, itp itd, po całym dniu gdy chce ci się srać i wchodzisz do takiego klopa to nawet usiąść nie możesz bo nogi ci w dupe wchodzą, a mało tego musisz trzymać sobie latarkę i drzwi żeby nikt ci nie wszedł, przesrana sprawa, ogólnie nie polecam takich sraczy

Tryper

2020-07-03, 23:16
@Bukaj1203
Nikt ci k***a nie kazał zapie**alać tym wehikułem aż do upadku.

Zniwiarz

2020-07-04, 08:17
Bukaj1203 napisał/a:

Wiecie jakie przej***ne są takie sracze..., kiedys byłem na wyprawie rowerowej i jechalismy przez ukrainę, na kolarkach, itp itd, po całym dniu gdy chce ci się srać i wchodzisz do takiego klopa to nawet usiąść nie możesz bo nogi ci w dupe wchodzą, a mało tego musisz trzymać sobie latarkę i drzwi żeby nikt ci nie wszedł, przesrana sprawa, ogólnie nie polecam takich sraczy



pie**ole takie coś wolałbym pojechać do lasu i na spokojnie załatwić sprawę i podetrzeć się jakimś liściem niż srac z myślą że w każdej chwili może jakiś poj***niec wbic . To coś takiego jakbyś jumal i bał się że ktoś zobaczy , gówno samo to dupy się chowa :lol: