18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z bliska zastrzelenie w warzywnym markecie

fantastico • 2018-07-27, 10:12
W sklepie z warzywami, w którym było pewnie kilku wegan chcących zakupić produkty na pożywny koktajl warzywny, dochodzi do strzelaniny, w której ginie jeden z klientów chowający się za słupem. Myślał, że go nie będzie widać, jednak widać go było co sprawiło, że doznał agresji oprawcy czyniącego mu śmierć.

Więcej info:
spoiler




P.S
Przepis na koktail Szpinakowe szaleństwo – na lepsze trawienie.

Mówiąc najogólniej liście szpinaku to samo dobro. Przede wszystkim mają właściwości antynowotworowe i chronią przed miażdżycą, co jest zasługą dużej zawartości beta-karotenu, witaminy C i luteiny, czyli znanych przeciwutleniaczy. Oprócz tego szpinak jest źródłem potasu, żelaza i kwasu foliowego.

Do tego, jeżeli masz problem z zaparciami, bez wahania sięgnij po nasz przepis – koktajl błyskawicznie reguluje pracę jelit.

Składniki: 2 marchewki, spora garść świeżego szpinaku.

Sposób przygotowania:

Marchewki umyj starannie pod bieżacą wodą i wyciśnij z nich sok w sokowirówce.
Garść szpinaku zmiksuj w blenderze, a następnie dodaj sok i wymieszaj całość.
Wartość energetyczna to około 60 kcal w 200 ml.

Pantilion

2018-07-27, 10:53
Eliminator wegan... Zaczęło się i dobrze:D Już nawet antylopy mięso ze strachu wpie**alają :krejzi:

banerr

2018-07-27, 18:01
up ty Żydzie

Charybda

2018-07-27, 23:34
Z tym P.S to już przegięcie - można normalnie przeczytać.

kornholio

2018-07-28, 10:26
Trzeba dodać, że ze szpinakiem nie można przesadzać, gdyż ma tendencje do kumulowania metali ciężkich. Sytuacja na filmie to chyba jakaś metafora od autora.

normale

2018-07-28, 20:52
jakby się nie zawahał to by może mu ta bron odebrał

BananowyAborygen

2018-07-28, 23:48
Dobre jak na końcu postrzelił tamtą kobietę i ta jego reakcja "sorry"

Mors_Nigra

2018-07-29, 00:18
Nikogo nie postrzelił na końcu, kup okulary. Przeprosił, że do niej wycelował. Pokazał gest, że nie chce jej skrzywdzić, odwróciła się i sobie poszedł.

mamurra

2018-07-29, 00:41
Śmierć się zadaje, a nie czyni. A szpinak - niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę - jest zdaje się dokładnie takim samym źródłem żelaza jak wszystkie rośliny zielone, z trawą na czele.

Catar

2018-07-29, 06:07
Haha, koncowka dobra, jak wycelował w biegnącą na niego osobe, i 'sorry'