18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z archiwów Rio de Janeiro

phrontch • 2020-07-03, 19:44
W przeszłości Rio de Janeiro także było wspaniałym miastem
joeblacktwo

2020-07-03, 20:29
Krótko i na temat - wprowadzić w usa

PhantomMask

2020-07-03, 21:02
Zastanawiam się czy praca w policji tam czy u nas jest bardziej stresująca...tam ? but na głowę i przykładasz klientowi pm do łba....u nas ? Seba pluje na ciebie, karyna nagrywa a ty zastanawiasz się czy cię nie wyjebią z roboty bo seba poczuje się poszkodowany :-|

adrianthc

2020-07-03, 21:59
Przyszedł z pistoletem więc zginął w szczelaninie proste. A jakie oszczędności dla państwa. Poprostu zajebiście :)

shoe5maker

2020-07-03, 22:10
Ciekawe który to lata 80, 90.

Dukenstein

2020-07-03, 22:30
I prawidłowo.. teraz tak jazda z blm i innym lewackim sk***ysyństwem.

Tr...........ty

2020-07-03, 22:41
Ten szybki osąd i wyrok chyba ma związek z zakrwawioną tkaniną w volkswagenie, pewnie złapali sprawcę napadu

satariel

2020-07-03, 22:51
Każdy broniący policji w Brazylii, nie przeczytał chyba nigdzie nigdy, jak bardzo jest umaczana w bycie konkurencją dla gangów w rozprowadzaniu narkotyków, o skorumpowaniu nie mówiąc. Policjant z łatwością pociągnął za spust, bo nie był to jego pierwszy raz i są debilami ci, którzy uważają, że zawsze w słusznej sprawie. Ale tak to jest, jak debile chcą czegoś podobnego u nas, czyli brazylijskiego burdelu. Każdy cywilizowany kraj, w którym jest względy spokój, ma najpierw sąd i proces.

wsp233

2020-07-04, 00:32
satariel napisał/a:

Każdy broniący policji w Brazylii, nie przeczytał chyba nigdzie nigdy, jak bardzo jest umaczana w bycie konkurencją dla gangów w rozprowadzaniu narkotyków, o skorumpowaniu nie mówiąc. Policjant z łatwością pociągnął za spust, bo nie był to jego pierwszy raz i są debilami ci, którzy uważają, że zawsze w słusznej sprawie. Ale tak to jest, jak debile chcą czegoś podobnego u nas, czyli brazylijskiego burdelu. Każdy cywilizowany kraj, w którym jest względy spokój, ma najpierw sąd i proces.Po prostu ludzie w Polsce przyzwyczaili się do tak ch*jowych sądów i prawa, że samosąd wydaje się być bardziej atrakcyjniejszy, szybszy i sprawiedliwszy.
xv89

2020-07-04, 17:09
Tym, którzy tutaj zgrywają cwaniaków i obeznanych ze światem globtroterów, polecam wyjście z babcinych/rodziców piwnic i ogarnięcie nieco świata zewnętrznego.
Wyłączcie na moment forum ze "śmiesznymi" obrazkami i zastanówcie się uczciwie, czy chcielibyście, aby na ulicy legitymowali was kryminaliści ubrani w policyjny mundur, a kara za, wymyślone na poczekaniu, wykroczenie była wymierzana na miejscu, według widzimisię tegoż bandyty?
Zabójstwo to zabójstwo, a policja jest od prewencji i pilnowania przestrzegania prawa. Nie od wymyślania go na poczekaniu i wymierzania samosądów.
Jeśli tego nie łapiecie, to albo zwyczajnie jeszcze nie dorośliście do samodzielnego życia w społeczeństwie, albo macie coś nie tak pod kopułą i może warto byłoby skorzystać z pomocy jakiegoś specjalisty?

Tr...........ty

2020-07-04, 21:53
wsp233 napisał/a:

Po prostu ludzie w Polsce przyzwyczaili się do tak ch*jowych sądów i prawaWiększość ludzi w Polsce nie ma pojęcia o podstawach funkcjonowania prawa. Policja i prokurator łapią przestępców , kwalifikują czyn, stawiają im zarzuty i gromadzą dowody. Sąd dostaje oskarżonego z dowodami i kwalifikacją czynu, przybija wyrok w granicy określonej w prawie. Jak prokurator odpie**oli fuszerkę, to sąd gówno może, bo nie może szukać dowodów na nikogo, musi być bezstronny. Ale oczywiście cebula widzi tylko sądy, a stojący w cieniu prokuratorzy robią wałki.

wsp233

2020-07-05, 11:47
TranzystorWyklęty napisał/a:

Większość ludzi w Polsce nie ma pojęcia o podstawach funkcjonowania prawa. Policja i prokurator łapią przestępców , kwalifikują czyn, stawiają im zarzuty i gromadzą dowody. Sąd dostaje oskarżonego z dowodami i kwalifikacją czynu, przybija wyrok w granicy określonej w prawie. Jak prokurator odpie**oli fuszerkę, to sąd gówno może, bo nie może szukać dowodów na nikogo, musi być bezstronny. Ale oczywiście cebula widzi tylko sądy, a stojący w cieniu prokuratorzy robią wałki.Dobra, mój błąd, chodzi mi ogólnie o wymiar sprawiedliwości. Prawo jest interpretowane na różne sposoby, za jedno i to samo wykroczenie można zostać ułaskawionym lub posadzonym za kratki bo coś nie zgadza się z poglądami postkomunistycznych biurokratów. Procesy trwające po 7 lat, ludzie nie ogarniają przepisów ale wk***ia ich to, że mogą zmarnować w ch*j środków, nerwów i lat żeby wygrać lub co gorsza przegrać jakąś sprawę. Ludzie tracą wiarę w państwo bo jest bastionem nieefektywnego betonu i mend żerujących na cudzym nieszczęściu.