18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yliminacja....

Halman • 2020-12-20, 05:56

w p*zdzie mam przeciwników amerykańskiej policji, chłopaki robią robotę...

dadulek

2020-12-20, 07:54
I takie policje chce sie ogladac

Rebeliant

2020-12-20, 07:57
Też mam wyj***ne na ścierwo łamiące prawo i nielubiący policji. Praworządni ludzie nie mają nic do policji, bo są po tej samej stronie barykady oddzielającej świat normalnych ludzi od ścierwa, które kradnie, niszczy, morduje, gwałci.

A tutaj pięknie odj***li śmiecia, aczkolwiek jeśli chodzi o skuteczność łapania ścierwa, to policja w USA jest jedną z najgorszych na świecie i nasze rodzime nieudaczniki są w ch*j lepsze w tej płaszczyźnie - nasi nie zabijają zbyt często, tylko dlatego.

szoopyoku

2020-12-20, 08:02
Przecież to było piękne cztery kule i ten Taser na końcu

Mgmacius

2020-12-20, 08:58
Zbysław napisał/a:

Ty masz psioche?



Tez to chciałem napisać. Poka!!

wwo19994

2020-12-20, 09:08
Zbysław napisał/a:

Ty masz psioche?



Cytuję jednego z polskich wieszczy; "frajer powie mam to w piździe, ja mam w ch*ju i tak myślę".

Biancaaaa

2020-12-20, 09:17
Halmanowa to pojemną masz tą p*zdę koleżanko

Kamil3l

2020-12-20, 09:42
Materiał dobry, a banda zjebów i tak się zleciała.

woytasw

2020-12-20, 11:00
Po strzale w głowę kajdanki raczej potrzebne nie będą...

Zewłok666

2020-12-20, 11:41
Rebeliant napisał/a:

Też mam wyj***ne na ścierwo łamiące prawo i nielubiący policji. Praworządni ludzie nie mają nic do policji, bo są po tej samej stronie barykady oddzielającej świat normalnych ludzi od ścierwa, które kradnie, niszczy, morduje, gwałci.
A tutaj pięknie odj***li śmiecia, aczkolwiek jeśli chodzi o skuteczność łapania ścierwa, to policja w USA jest jedną z najgorszych na świecie i nasze rodzime nieudaczniki są w ch*j lepsze w tej płaszczyźnie - nasi nie zabijają zbyt często, tylko dlatego.



Wiesz, u nas do jednego patusa z nożem wzywa się antyterrorystów. W USA strzelaniny, czy ataki naćpanych psychopatów to chleb powszedni. Tam nie mogą się bawić w obezwładnianie, bo sami by zginęli. Stąd takie a nie inne zachowania oraz procedury.

sa...........el

2020-12-20, 12:30
Rebeliant napisał/a:

Też mam wyj***ne na ścierwo łamiące prawo i nielubiący policji. Praworządni ludzie nie mają nic do policji, bo są po tej samej stronie barykady oddzielającej świat normalnych ludzi od ścierwa, które kradnie, niszczy, morduje, gwałci.
A tutaj pięknie odj***li śmiecia, aczkolwiek jeśli chodzi o skuteczność łapania ścierwa, to policja w USA jest jedną z najgorszych na świecie i nasze rodzime nieudaczniki są w ch*j lepsze w tej płaszczyźnie - nasi nie zabijają zbyt często, tylko dlatego.



Nie dopuszczasz więc myśli, że policja mając władzę, tworzy często kliki złożone z ludzi po tej złej stronie barykady, którzy nie są z nami. Bezkrytyczne ufanie policji i władzy to też debilizm.

Ja...........ro

2020-12-20, 12:35
Po szybkosci krwawienia (jeszcze mowi, ze dostal w szyje) stwierdzam ze niepotrzebnie leciala po rekawiczki celem tamowania krwawienia

Rebeliant

2020-12-20, 12:39
Zewłok666 napisał/a:

Wiesz, u nas do jednego patusa z nożem wzywa się antyterrorystów. W USA strzelaniny, czy ataki naćpanych psychopatów to chleb powszedni. Tam nie mogą się bawić w obezwładnianie, bo sami by zginęli. Stąd takie a nie inne zachowania oraz procedury.



Wystarczy zobaczyć kilka filmów z Brazylii > jeden strzał, pacjent obezwładniony. Zmierzam do tego, że w USA zabijają bardzo szybko, zanim jeszcze pojawi się zagrożenie. Owszem, pełna zgoda > wynika to z ilości zgonów wśród policjantów, gdyż w tym ich k***idołku gangusy sięgają po broń niezwykle często.


satariel napisał/a:

Nie dopuszczasz więc myśli, że policja mając władzę, tworzy często kliki złożone z ludzi po tej złej stronie barykady, którzy nie są z nami. Bezkrytyczne ufanie policji i władzy to też debilizm.



Jak widać jesteś krótkowzrocznym kretynem. Takie przypadki traktuje się jednostkowo i jednostkowo się je rozlicza patrząc im na ręce i stosując obowiązujące prawo. Nie wiem jak ograniczonym musisz być, by z mojej wypowiedzi wywnioskować, że nie wiem o zjawisku korupcji i o tym co z ludzi robi władza. Jak policjant łamie prawo, to się ten fakt zgłasza. Tak samo jak robi to urzędnik. Fakt, że politycy nie zgłaszają się nawzajem sugeruje tylko, że wszyscy są skorumpowani. W policji większości krajów jest natomiast policja wewnętrzna, która każdego roku doprowadza do ukarania wielu policjantów, zatem do tej formacji mam w ch*j większe zaufanie niż do władzy ustawodawczej i wykonawczej, którą bym codziennie stawiał przed plutonem egzekucyjnym aż ich wszystkich nie rozstrzelają.