18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yeeeeeeeeee....

~Velture • 2019-12-28, 13:59
Cytat:

“Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają,
i podnosi wszystkich zgnębionych.”
Ps 145, 15


8-)

[/code]

Halman

2019-12-28, 14:01
i zaraz wskoczył dubler.. cóż za organizacja ;)

Je...........ik

2019-12-28, 14:03
HAL9000/2 napisał/a:

i zaraz wskoczył dubler.. cóż za organizacja



Hypeman – w muzyce hip-hopowej jest to osoba towarzysząca raperowi w trakcie występów na żywo[1]. Podczas grania utworów hypeman pomaga raperowi, dokańczając jego zdania, „podbijając” rymy lub powtarzając niektóre wersy, by piosenka była bardziej urozmaicona i brzmiała podobnie jak jej oryginalna wersja.

Halman

2019-12-28, 14:06
muflonpl napisał/a:

Hypeman – w muzyce hip-hopowej jest to osoba towarzysząca raperowi w trakcie występów na żywo[1]. Podczas grania utworów hypeman pomaga raperowi, dokańczając jego zdania, „podbijając” rymy lub powtarzając niektóre wersy, by piosenka była bardziej urozmaicona i brzmiała podobnie jak jej oryginalna wersja.



dzieki za info ale to jest ta wiedza nieprzydatna do niczego. W moich krega rozmawia się o innych sprawach. Ale nie czuj sie wyobcowany... :-D

Je...........ik

2019-12-28, 14:12
HAL9000/2 napisał/a:

dzieki za info ale to jest ta wiedza nieprzydatna do niczego. W moich krega rozmawia się o innych sprawach. Ale nie czuj sie wyobcowany...



Hmm zastanawiam sie czy istnieje wiedza ktora jest nieprzydatna. Bo akurat tutaj przydała się aby pokazać twoja niewiedzę.

Halman

2019-12-28, 14:16
muflonpl napisał/a:

Hmm zastanawiam sie czy istnieje wiedza ktora jest nieprzydatna. Bo akurat tutaj przydała się aby pokazać twoja niewiedzę.



taka niewiedza to żadna niewiedza... mogę nie wiedzieć jak sie nazywa jakiś znany piłkarz ale musze wiedzieć np co to jest klatka kluczowa bo to wiedza która pozwala mi zarabić na życie.

Je...........ik

2019-12-28, 14:19
HAL9000/2 napisał/a:

taka niewiedza to żadna niewiedza... mogę nie wiedzieć jak sie nazywa jakiś znany piłkarz ale musze wiedzieć np co to jest klatka kluczowa bo to wiedza która pozwala mi zarabić na życie.



Gdyby tak kazdy myslal to dalej bys krzesal iskry na ognisko

Halman

2019-12-28, 14:23
muflonpl napisał/a:

Gdyby tak kazdy myslal to dalej bys krzesal iskry na ognisko


nigdy sie nie uważałem za omnibusa bo nie znam sie na wszystkim.. czasy są takie że powstały zawody i specjalizacje... i nikt prócz harcerzy w ramach sprawności iskier nie krzesa..

Hose88

2019-12-28, 15:36
k***a, Panowie HAL i muflon, oboje macie rację. Muflon, który zna wartość wiedzy wszelakiej i tej wydającej się jako bezużyteczna, ale nie do końca. Oraz Ty HALu, który uważasz, że na ch*j Ci ta wiedza, bo to nie Twoja dziedzina, ani zainteresowania, a sam fakt jak się ten drugi murzyn określa do niczego się nie przyda. Musisz tylko spojrzeć na to z szerszej perspektywy, bo faktycznie coś co dla Ciebie jak i dla większości jest bezużyteczną wiedzą, tak inne rzeczy z poza zakresu Twojego zainteresowania mogą już być rzeczami istotnymi.

Proste? Proste.

To podajcie se ręce na zgodę i pijemy dalej :amused:

Je...........ik

2019-12-28, 15:54
@Velturek

Pobiles rekord w lizaniu dupska, gratuluję

HAL9000/2 napisał/a:

nigdy sie nie uważałem za omnibusa bo nie znam sie na wszystkim.. czasy są takie że powstały zawody i specjalizacje... i nikt prócz harcerzy w ramach sprawności iskier nie krzesa..



Nie zrozumiales, ale ok konczmy dyskusje

CheeseBeluga

2019-12-28, 18:19
To była kara za ten ch*jowy autotune.

Kaszana123

2019-12-29, 01:55
To nie żaden hypeman tylko ten pierwszy co spadł to Travis Scott a drugi Drake.

Nellum

2019-12-29, 07:36
Bob znikando nie ma po nim ślando

szaman1991

2019-12-29, 14:30
Swoją drogą po ch*j robić kawałek, którego później nie jest się w stanie zaśpiewać/zarapować i potrzebni są jacyś zj***ni hypemani?