18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yakuza na gościnnych występach.

de_Sade • 2019-07-12, 22:45
Coś yakuza ostatnio słabuje.


Niby nie w moim typie, ale w sumie fajna ta Azjatka :)

r061071

2019-07-12, 22:59
przeciez to czarny tranzystor

~sensualna

2019-07-12, 23:08
czarny trans napie**ala laske yakuzy który sam się boi wpie**olu a inny typ kradnie torebke za pewne kitajca :D nie złe kombo

Ke...........nt

2019-07-12, 23:43
Nigdy, ale to nigdy nie wpie**alajcie się w babskie kłótnie. Tutaj jedna z nich, to facet, ale jakaś p*zda, więc co do zasady w tego typu awanturę też się nie wpieprzamy. Faceci, dopóki nie są czarni, wiedzą kiedy przestać. Baby leją dopóki druga jeszcze oddycha. Zawsze są powyrywane kudły i paznokcie wpite w oczy. Nawet nie próbujcie ich rozdzielać, bo sami od nich obu dostaniecie.

Halman

2019-07-13, 00:28
multikulti to konflikty, zboczenia, złodziejstwo - same dobrodziejstwa w jednym miejscu, brawo...

loda_szmato

2019-07-13, 00:47
nawet jak z faceta stajesz sią babą, to z automatu zaczynasz przeciwnika za kudły ciagnąć?

wtf!?

Vide

2019-07-13, 07:12
jeszcze czarny im z auta torbe opie**olił

Pitok

2019-07-13, 10:38
Oczywiście jakiś murzyn jak zwykle szuka okazji aby coś ukraść...

pi...........ta

2019-07-13, 12:12
ale te murzynki są wstrętne

centek

2019-07-13, 14:36
Z kamerą wśród zwierząt

TB303

2019-07-13, 14:36
centek napisał/a:

Z kamerą wśród zwierząt


Tam jest tylko jedno zwierze i do tego dzikie.

LOOFAH

2019-07-13, 15:27
KeithFlint napisał/a:

Nigdy, ale to nigdy nie wpie**alajcie się w babskie kłótnie. Tutaj jedna z nich, to facet, ale jakaś p*zda, więc co do zasady w tego typu awanturę też się nie wpieprzamy. Faceci, dopóki nie są czarni, wiedzą kiedy przestać. Baby leją dopóki druga jeszcze oddycha. Zawsze są powyrywane kudły i paznokcie wpite w oczy. Nawet nie próbujcie ich rozdzielać, bo sami od nich obu dostaniecie.



Gdyby coś zaatakowało moją babę to napie**alam jak faceta.

DzidaZawodnik

2019-07-13, 16:07
LOOFAH napisał/a:

Gdyby coś zaatakowało moją babę to napie**alam jak faceta.



Flinta pisał, żeby lepiej nic nie robić, bo moze stać ci się krzywda. Daje dobrre rady jeśli jesteś nieudacznikiem.

Smoku

2019-07-13, 18:07
KeithFlint napisał/a:

Nigdy, ale to nigdy nie wpie**alajcie się w babskie kłótnie. Tutaj jedna z nich, to facet, ale jakaś p*zda, więc co do zasady w tego typu awanturę też się nie wpieprzamy. Faceci, dopóki nie są czarni, wiedzą kiedy przestać. Baby leją dopóki druga jeszcze oddycha. Zawsze są powyrywane kudły i paznokcie wpite w oczy. Nawet nie próbujcie ich rozdzielać, bo sami od nich obu dostaniecie.



Ja bym sugerował, żeby wogóle nie wpie**alać się w czyjąkolwiek bójkę, niezależnie od płci i koloru skóry walczących. Dopóki jedna ze stron nie skacze po nieprzytomny łbie drugiej osoby, to mają prawo załatwić sprawę między sobą. Największy wpie**ol zawsze powinien dostać białorycerzyk, który się wpie**ala i przeszkadza jednej ze stron konfliktu(pewnie w nadziei że w nagrodę coś por*cha), podczas gdy druga osoba wciąż może go atakować.