18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

X-men pierwsza klasa: wersja reżyserska

~Velture • 2017-07-10, 00:54
Wycięta scena z poprzednich X-menów.


ryba23

2017-07-10, 07:35
z jakiego to filmu ??

janlew

2017-07-10, 12:53
ryba23 napisał/a:

z jakiego to filmu ??


Z filmu X-Men, w którym magneto jest żydem ocalałym z Auschwitz. Nie wspominają nic o Niemcach, dokonało to naturalnie jak zwykle plemię nazistów, które kiedyś było w Polsce. Dalej ucieka, ale później dorasta i wraca do Polski.
Gdzie ciężko pracuje w fabryce. Tu padłem ze śmiechu.
Potem ratuje mocami robotnika Polaka (Tu znów padłem ze śmiechu.), za co Polacy donoszą na niego do SB. (Pewnie Eletryk był kablem)
Na koniec przychodzi SB, i o dziwo nie żydzi a Polacy, no i zabijają mu żonę i córkę, drewnianą strzałą z łuku.
A potem to już zwykła X-Menowa nawalanka. Generalnie zwyczajna produkcja typowa dla judenwoodu.

~Velture

2017-07-10, 14:16
@up
Jemu chyba chodziło o przerywniki...

Novik

2017-07-10, 16:04
E pie**olisz mi się podobał akcent Polski

janlew

2017-07-10, 17:52
Novik napisał/a:

E pie**olisz mi się podobał akcent Polski


Wielu Obywatelom RP podobał się ten akcent. Polakom już trochę mniej.

Ptoon

2017-07-10, 23:10
up@ Jestem mocno prawicowy, często piszę tutaj przydługawe komentarze, które są mocno prawicowe, ale ty drogi kolego przesadzasz. Z filmu wynika, że Polska to fajny kraj, gdzieś daleko, gdzie główny bohater po raz pierwszy w życiu znajduje szczęście (żonę, dom, dziecko, spokój). W świecie x-menów, Magneto to terrorysta i wróg numer jeden, który miał bardzo ciężkie życie (pokazane tak aby widz z nim sympatyzował). Polacy z nim rozmawiają i sytuacja wymyka się spod kontroli, także trudno powiedzieć, że milicjanci są tu pokazani jako ci źli, nieokrzesani, którzy mordują na oślep. Strzała z łuku to w przypadku Magneto bardzo dobre strategiczne posunięcie i też nie robi z Polaków idiotów. Jest tyle kasowych filmów gdzie Polak to stereotypowy bohater żywcem wyciągnięty z "polish jokes", ale ten nie jest jednym z nich, wręcz przeciwnie.

Wiesz jak jest... jak się dopie**alasz do wszystkiego, to jesteś tym gościem, który się dopie**ala do wszystkiego i nie warto cię słuchać. Poza tym trochę optymizmu, to nie jest tak, że wszyscy nas nienawidzą, większość po prostu ma nas w dupie i nie ma żadnego zdania na nasz temat. Jak nie wiesz na pewno czy ktoś robi coś złego z premedytacją czy z powodu swojej głupoty i ignorancji, obstawiaj głupotę i ignorancję, tak się łatwiej żyje.

pi...........ja

2017-07-11, 13:18
janlew napisał/a:

no i zabijają mu żonę i córkę, drewnianą strzałą z łuku.

Dlatego właśnie ja lubię ten film. Milicja Obywatelska sprytnie i fachowo zabija córkę wielkiego Magneto, zamiast razem z wojskiem srać ze strachu przed jednym typkiem w kolorowych fatałaszkach, jak w innych filmach Marvela :-D

szelkin

2017-07-12, 01:39
jest 1:37, wbiłem na sadola jakieś 30 minut temu, takich perełek od dłuższego czasu nie widziałem. Potem sobie myślę, ch*j polecę dalej. Jak zobaczyłem ten filmik, to ze śmiechu chyba ABS'y będę miał na brzuchu. Pozdrawiam serdecznie, czeka na mnie jeszcze dział hard :D

dwakilo

2017-07-12, 04:08
janlew napisał/a:


Wielu Obywatelom RP podobał się ten akcent. Polakom już trochę mniej.



Jestem Polakiem. Podobało mi się to.