18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzruszająca historia

Bubbles • 2021-07-14, 01:41
Pewne strasze małżeństwo z Kielc je obiad w salonie. Niezręcznie tak siedzieć w ciszy, więc postanawiają porozmawiać:
Ż.-Kocham cię,
M-Ja ciebie również, moje słońce
Ż-Wiesz, jutro termin mojej operacji serca, synek podwiezie nas do szpitala na 10:00
M-Wiem. Obejrzyjmy wieczorem nasz ulubiony film, na wypadek, gdybyśmy się więcej nie zobaczyli
Po operacji kobieta budzi się w łóżku i widzi, ze przy jej boku stoi jedynie syn.
Ż-gdzie on jest!?
S-nie wiesz kto był dawca serca?
Kobieta doznaje szoku, zaczyna płakać...
S-żartuje, poszedł srać

willoo

2021-07-14, 01:50
a już myślałem że to będzie ckliwa ch*jowa historyjka, a tu taki plot twist

Krzysztof_Elbląg

2021-07-14, 02:01
k***a przez takie myślenie że człowiek z człowiekiem nie może pobyć w ciszy jest przej***ne na świecie
Bo nie macie nic mądrego do powiedzenia to pie**olicie byle co i to może kogoś urazić

Znawca_Cipek

2021-07-14, 07:45
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

k***a przez takie myślenie że człowiek z człowiekiem nie może pobyć w ciszy jest przej***ne na świecie
Bo nie macie nic mądrego do powiedzenia to pie**olicie byle co i to może kogoś urazić



To po co pie**olisz?

Posiedzieć w ciszy nie umiesz?

adam91wroc

2021-07-14, 08:43
Posiedzieć samemu w ciszy? Coś pięknego zwłaszcza na pigułach

Anake

2021-07-14, 09:15
Bubbles napisał/a:

Pewne strasze małżeństwo z Kielc je obiad w salonie. Niezręcznie tak siedzieć w ciszy, więc postanawiają porozmawiać:
Ż.-Kocham cię,
M-Ja ciebie również, moje słońce
Ż-Wiesz, jutro termin mojej operacji serca, synek podwiezie nas do szpitala na 10:00
M-Wiem. Obejrzyjmy wieczorem nasz ulubiony film, na wypadek, gdybyśmy się więcej nie zobaczyli
Po operacji kobieta budzi się w łóżku i widzi, ze przy jej boku stoi jedynie syn.
Ż-gdzie on jest!?
S-nie wiesz kto był dawca serca?
Kobieta doznaje szoku, zaczyna płakać...
S-żartuje, poszedł srać



A kobieta z nerwow jebla na zawał. KONIEC

grexik

2021-07-14, 10:27
Gdzie moderatorzy są ja się pytam, że takie bzdety akceptują na sadistic. :!: :!:

Vi_Kikimora

2021-07-14, 21:59
grexik napisał/a:

Gdzie moderatorzy są ja się pytam, że takie bzdety akceptują na sadistic.



Zaraz przyjdą ....żartuje poszedł srac

zajajco

2021-07-15, 14:20
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

k***a przez takie myślenie że człowiek z człowiekiem nie może pobyć w ciszy jest przej***ne na świecie
Bo nie macie nic mądrego do powiedzenia to pie**olicie byle co i to może kogoś urazić



Czy Ty aby na pewno jesteś na odpowiednim portalu?

pedzel93

2021-07-19, 18:01
Znawca_Cipek napisał/a:

Krzysztof_Elbląg napisał/a:
k***a przez takie myślenie że człowiek z człowiekiem nie może pobyć w ciszy jest przej***ne na świecie
Bo nie macie nic mądrego do powiedzenia to pie**olicie byle co i to może kogoś urazić


To po co pie**olisz?

Posiedzieć w ciszy nie umiesz?



k***a piękne :D