18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzór za FREE !

RustyRat • 2013-06-06, 16:27
Witam.

Temat miałem założyć chwile temu, po akcji "orzeł może" pod patronatem towarzysza Komorowskiego.
Ale ze czas tak zapie**ala to zakładam teraz...

Nie będę zgłębiał o co chodziło w samej akcji bo nie o tym ma być temat.
Chce poruszyć kwestie spedalonego orła na różowym tle: LINK

lewym skrzydłem macha do Ciebie na dowidzenia, a prawym wykonuje gest w stylu:
Hold your dick and go fuck yourself
i do tego ten zadowolony wyraz facjaty.

pierdu. pierdu, teraz do rzeczy.

O tuż mam dla was darmowy (słowo klucz) wzór godła wykonany kiedyś tam przeze mnie, docelowo na koszulki ale można wykorzystać go na różnych powierzchniach (oczywiście tylko na użytek niekomercyjny).




LINK1
LINK2



Koszulka + nadruk A3 techniką DTG z jednej strony to koszt około 30 zł
JA sobie nadruk robiłem z około rok temu LINK i jeszcze się trzyma.

LINK SKĄD MOŻNA POBRAĆ WZÓR:


Darmowy serwer


Chomikuj


nie chce robić reklamy drukarniom więc spokojnie można coś znaleźć na allegro pod hasłem np.
"własny nadruk" , ewentualnie przefiltrować i znaleźć coś blisko swojego miejsca zamieszkania, żeby za przesyłkę nie płacić.


DANE TECHNICZNE
3 formaty : PNG, PDF i TIFF wszystkie z tłem transparentnym, paleta kolorów CMYK
orzełek wpasowany w obszar pola roboczego A3 5846x8268px przy 500dpi (pixele na cal)

W razie potrzeb wzór można spokojnie przeskalować przy standardowym rozmiarze wyświetlania 72dpi do
wymiaru max 291x205 cm (przy zachowaniu proporcji obszaru roboczego) nie tracąc wizualnie na jakości.







P.S.
Oddaje wzór z własnej dobrej nieprzymuszonej woli :mikolaj:

Jeśli znajdzie się jakiś ekspert od heraldyki to śmiało może mnie zj***ć w komentarzach.

Jeśli się temat spodoba to może w przyszłość wrzucę jakiś wzór związany z sadolem.

Clematis

2013-06-06, 18:28
Ale mnie zirytowałeś.. (oczywiście pozytywnie - trzeba to było wcześniej wrzucić!) bo wzór jest genialny, po paru lekkich dopracowaniach to idealny motyw np. na tatuaż patriotyczny.

Cóż, swojego klasycznego orła się nie wstydzę, ale coś takiego w kolorze mogłoby wyglądać naprawdę genialnie.


Ps. Do wszystkich spinaczy dupy, którzy zaraz mnie pojadą za patriotyczny tatuaż - moja sprawa gdzie, moja sprawa po co, moja sprawa dlaczego.

PękniętySłoik

2013-06-06, 18:45
Ale tych pie**olonych gwiazdek masonskich to już nie mogłeś usunąć ? Piwa nie ma.

Miranda

2013-06-06, 18:49
Nie czytałam komentarzy, więc może ktoś już wspomniał, ALE...
Nie wiem, czy wiesz, lecz Polski orzeł ma otwartą koronę :(

heksadekan

2013-06-06, 19:05
Z twego co pamiętam z historii z liceum, zamknięta korona była symbolem władzy cesarskiej, najwyższej, natomiast otwarta korona symbolizowała władzę królewską- z tym, że król był podległy cesarzowi. Resztę dopowiedzcie sobie sami. Tak jak ktoś napisał wcześniej, na starszych godłach orzeł nosi koronę ZAMKNIĘTĄ, współcześnie taki orzeł jest symbolem Sił Zbrojnych Wojska Polskiego.

Tomaszu

2013-06-06, 19:19
siema, można kupić u Ciebie taką koszulkę? Alledrogo link daj i biere jednom sztukie.

cerastes

2013-06-06, 19:42
to ja, jeżeli można dodam jeszcze jedną koncepcję !


tolopl

2013-06-06, 20:20
Piwo dostaniesz tu i na PW się zgadamy, jak wzór darmowy, to lecę z nim do studia tatuażu :)

sorra18

2013-06-06, 20:22
Orla krew zalala na widok sejmu

alveanerleo2

2013-06-06, 21:30
Abdul weź się wysadź w sklepie z kondomami (ponoć wrogami islamu) a nie zaśmiecaj tego portalu swoją obecnością.


Poleci ktoś jakieś studio tatuażu, faceta z dobrym fachem w ręku. Bo pewnie coś takiego nie łatwo jest zrobić a nie chcę żeby ktoś zj***ł.

mart8

2013-06-06, 22:07
abdul napisał/a:

Obrazek



Jedyne co czuje to to że jesteś poj***ny.

Amn

2013-06-06, 22:31
to k***a kawał dobrej roboty!
nie d sie k***a stłumić patriotyzmu,z tym się człowiek rodzi. oby tak dalej! piwo!

Riffer

2013-06-06, 22:43
Wyglada konkretnie i mi sie podoba, ale jednak to nie jest Nasz Orzel. to chyba Brat :)

Azurkhall

2013-06-06, 23:13
Żaden ze mnie ekspert od heraldyki, ale piwo za zamknięta koronę Orła. Oznacza suwerenność.