18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wzór za FREE !

RustyRat • 2013-06-06, 16:27
Witam.

Temat miałem założyć chwile temu, po akcji "orzeł może" pod patronatem towarzysza Komorowskiego.
Ale ze czas tak zapie**ala to zakładam teraz...

Nie będę zgłębiał o co chodziło w samej akcji bo nie o tym ma być temat.
Chce poruszyć kwestie spedalonego orła na różowym tle: LINK

lewym skrzydłem macha do Ciebie na dowidzenia, a prawym wykonuje gest w stylu:
Hold your dick and go fuck yourself
i do tego ten zadowolony wyraz facjaty.

pierdu. pierdu, teraz do rzeczy.

O tuż mam dla was darmowy (słowo klucz) wzór godła wykonany kiedyś tam przeze mnie, docelowo na koszulki ale można wykorzystać go na różnych powierzchniach (oczywiście tylko na użytek niekomercyjny).




LINK1
LINK2



Koszulka + nadruk A3 techniką DTG z jednej strony to koszt około 30 zł
JA sobie nadruk robiłem z około rok temu LINK i jeszcze się trzyma.

LINK SKĄD MOŻNA POBRAĆ WZÓR:


Darmowy serwer


Chomikuj


nie chce robić reklamy drukarniom więc spokojnie można coś znaleźć na allegro pod hasłem np.
"własny nadruk" , ewentualnie przefiltrować i znaleźć coś blisko swojego miejsca zamieszkania, żeby za przesyłkę nie płacić.


DANE TECHNICZNE
3 formaty : PNG, PDF i TIFF wszystkie z tłem transparentnym, paleta kolorów CMYK
orzełek wpasowany w obszar pola roboczego A3 5846x8268px przy 500dpi (pixele na cal)

W razie potrzeb wzór można spokojnie przeskalować przy standardowym rozmiarze wyświetlania 72dpi do
wymiaru max 291x205 cm (przy zachowaniu proporcji obszaru roboczego) nie tracąc wizualnie na jakości.







P.S.
Oddaje wzór z własnej dobrej nieprzymuszonej woli :mikolaj:

Jeśli znajdzie się jakiś ekspert od heraldyki to śmiało może mnie zj***ć w komentarzach.

Jeśli się temat spodoba to może w przyszłość wrzucę jakiś wzór związany z sadolem.

borisklinga

2013-06-06, 17:46
bardzo łądne, masz browara

pozdrawiam

RustyRat

2013-06-06, 17:50
brałem pod uwagę też starsze wersje godła , gdzie zamknięta korona występuje. A tło możesz mieć jakie chcesz.

Kolin101

2013-06-06, 17:53
Tylko ten znak "Polska Walcząca" taki ukryty i drobniutki jakby go nie było wcale no i dolna część dzioba wg mnie złota lepiej by pasowała bo tak zlewa się z językiem. Poza tym Super.

potacz

2013-06-06, 17:54
@ rh111

Chopie, weź Ty książkę od historii i zobacz sobie, jaką koronę miał orzeł II RP do 1927 i jak wyglądało nasze godło.
Zamknięta korona jest symbolem niepodległości i suwerenności.

WatainFan

2013-06-06, 17:56
Nie mozna sciagnac jednak :(

(File Belongs to Non-Validated Account.)

ziutek11113

2013-06-06, 17:56
abdul napisał/a:

patriotyzm to cos wiecej, niz rysowanie drobiu na komputerze.



Aha, czyli patrioci nie mogą rysować orła, bo znajdzie się taki ktoś i napisze że robienie tego to nie jest patriotyzm? :D twierdzisz więc że on nie jest patriotą, ponieważ ty wiesz że on tylko orły rysuje i nie robi nic więcej? :idzwch*j:

ellsworth

2013-06-06, 17:57
RustyRat napisał/a:


O tuż mam dla was darmowy (słowo klucz) wzór godła wykonany kiedyś tam prze zemnie, docelowo na koszulki ale można wykorzystać go na różnych powierzchniach (oczywiście tylko na użytek niekomercyjny).


Przez chwilę się zastanawiałem, czym jest ta 'zemnia'. Gdybym był złośliwy to bym napisał, że patriota przynajmniej powinien umieć się wysławiać w swoim ojczystym języku poprawnie, ale nie jestem złośliwy, wiec tego nie napiszę. ;-)

ziutek11113

2013-06-06, 17:58
rh111 napisał/a:

Akcja "orzeł może" z tego co mi wiadomo wywodzi się od Polskiego Radia Trójki stąd kolor tła logo akcji (kolor Trójki). Twój orzełek jest całkiem spoko jednak polski to on nie jest... Polskie godło ma otwartą korone, a twoja przypomina raczej tą z godła Rosji. Polski orzeł jest biały na czerwonym tle, twoj jest biało czerwony i w dodatku na czarnym tle.



Na białym też, więc?

daub126

2013-06-06, 18:02
Jak wrzucisz te tiffy i inne tego typu rzeczy, na portal gdzie da się to ściągnąć, zabieram się za siebie, by być godnym nosić Orła na piersi.

Raiton

2013-06-06, 18:06
Wielkie zimne piwo dla Ciebie! Wydrukuje i powieszę na ścianie :D Chciałbym zobaczyć więcej twoich prac.

GrzesMk4

2013-06-06, 18:06
a może jakiś zbiorczy temat gdzie ludzie mogliby dodawać wiecej wzorów? z chęcią bym zrobił troche koszulek z takimi patriotycznymi wzorkami.

Squbany

2013-06-06, 18:09
Orzel naprawde ZAJEBISTY , zmienil bym nawet na takiego obecne godlo Polski ale musi byc caly bialy,trzeba trzymac sie wartosci.

Loaloa

2013-06-06, 18:10
Wygląda jak świeżo oskórowana kura.

matiqq

2013-06-06, 18:23
...Kiedy JP nie kojarzyło się z łysym ch*jem z blokowiska.