18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyzwoliciel w starciu z kamazem ...

~McSadol • 2022-08-04, 21:57
1 - 0 dla kamaza .....


Yolanda

2022-08-04, 23:54
Louis Fonsi - Ka ma zito.

Blueforce

2022-08-05, 00:00
Nie łątwiej pszesunąc trochę i odjechać?

JebacPis100procent

2022-08-05, 04:08
Nie mogliby go po prostu dobić? Drze tam tylko mordę i zakłóca spokój.

marecek

2022-08-05, 08:12
Zawsze podobały mi się koła Kamaza. Są kozackie

mocnymarcin5

2022-08-05, 09:16
Nie wygląda to jakby akcja działa się na terenie Ukrainy, więc nie można go nazwać "wyzwolicielem"

Dzisiaj

2022-08-05, 22:47
mocnymarcin5 napisał/a:

Nie wygląda to jakby akcja działa się na terenie Ukrainy, więc nie można go nazwać "wyzwolicielem"



99% sadoli ch*ja wie co sie dzieje, nie znaja wogole genezy konfliktu, ni ch*ja nie kumaja co sie odpie**alalo na ukrainie, w jakim polozeniu jest Rosja i dlaczego musiala interweniowac.

Zabawne jak wiele tematow jest ogarnietych dzieki netowi i wiadomo co jest j***na propaganda - tak w tym przypadku wiekszosc powtarza slepo to co im powiedziano w mediach glownego scieku :D tak wiec teraz kazdy Rosjanin jest "kacapem" "wyzwolicielem" i "orkiem" (ktorzy tak naprawde ch*jA zlego zrobili Polsce i Polakom od wielu lat) a ukry zjezdzajace w milionach do Polski sa zajebisc i mamy ich calowac po nogach wraz z ich j***nym bandera...

to...........10

2022-08-06, 01:47
Dzisiaj napisał/a:

99% sadoli ch*ja wie co sie dzieje



Za to 100% wie, żeś ruski trol, więc przestań kwiczeć :D


BrkBorek

2022-08-07, 02:23
wyzwoliciel = rusek - skumałem :D

feniks777

2022-09-20, 15:23
Dzisiaj napisał/a:

99% sadoli ch*ja wie co sie dzieje, nie znaja wogole genezy konfliktu, ni ch*ja nie kumaja co sie odpie**alalo na ukrainie, w jakim polozeniu jest Rosja i dlaczego musiala interweniowac.
Zabawne jak wiele tematow jest ogarnietych dzieki netowi i wiadomo co jest j***na propaganda - tak w tym przypadku wiekszosc powtarza slepo to co im powiedziano w mediach glownego scieku tak wiec teraz kazdy Rosjanin jest "kacapem" "wyzwolicielem" i "orkiem" (ktorzy tak naprawde ch*jA zlego zrobili Polsce i Polakom od wielu lat) a ukry zjezdzajace w milionach do Polski sa zajebisc i mamy ich calowac po nogach wraz z ich j***nym bandera...



ić stont, piana mi wyszla na ustach jak czytam twoje wypociny dziesiatki tysiecy ludzi pomordowanych w katyniu przewraca sie w grobie.
Narod mordercow, nie ma znaczenia kto jest gorszy ukrainiec czy ruski, rosja naruszla granice demokratycznego panstwa i to juz sie konczy twpje pole do dalszej dyskusji.