18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyznawca ruskiego miru vs Ukraińcy

rocknrolla85 • 2022-09-30, 20:48
Wrzuciłem do tematu o Ukrainie ale myślę, że należy się on szerszej publiczności.
Chciał ruskiego miru a dostał wpie**ol od Ukraińców.


DonKutassinio

2022-09-30, 20:55
j***ć ruskie gówno prądem, wytępić k***y do zera, jak Pan Marszałek Piłsudski chciał.

pa...........sz

2022-09-30, 20:56
Ależ to jest piękne!!! Lepszy rusek pobity niż zabity, bo cierpi sk***iel.

Jutub

2022-09-30, 21:03
spoko loko niedługo będą naszych bić

klaser11

2022-09-30, 21:09
Nic fajnego! Politycy mają ambicje, a LUD cierpi!!

Maniecky

2022-09-30, 21:15
Jestem za Ukraina jak kazdy Polak co ma odrobine rozumu...ale nie popieram represjonowania bogu ducha winnych Rosjan i klaskania temu jak zj***ne Janusze tutaj ... mentalna finezja na poziomie ameby....Jesli cos odj***l, wpie**ol mu sie nalezal ale za samo bycie ruskiem?? Serce mi sie kroji jak widze Slowian robiacych czystke na sobie a pejsy w USA ciagna sobie za sznurki i licza szekle z przemyslu zbrojeniewoego i ch*j wie co jeszcze...

Kali111

2022-09-30, 21:22
Czekajcie zaraz bedzie w komentarzach wysryw troglodytów miłujących ruskie pałki

petru23

2022-09-30, 21:30
Oj, nóżka będzie boleć :lol:

croyna

2022-09-30, 21:34
jedno i drugie spłukać w tym kiblu

Carti

2022-09-30, 21:35
koleś zakrwawiony stoi w kącie a ten go jeszcze dobija, zwykły przejaw słabości i zezwierzęcenia, ch*j w dupę kacapom i takim ukraińcom
niech na wojnę wypie**ala jak taki chojrak a nie w kiblu grubasów leje

BuckAngel

2022-09-30, 21:37
Carti napisał/a:

koleś zakrwawiony stoi w kącie a ten go jeszcze dobija, zwykły przejaw słabości i zezwierzęcenia, ch*j w dupę kacapom i takim ukraińcom
niech na wojnę wypie**ala jak taki chojrak a nie w kiblu grubasów leje



a jakby ruscy ci zgwałcili żonę albo kuzynke albo znajomą?

Carti

2022-09-30, 21:38
BuckAngel napisał/a:

a jakby ruscy ci zgwałcili żonę albo kuzynke albo znajomą?



to dałbym im jeszcze psa i kota

Stonka

2022-09-30, 21:44
Tam jest k***a nasrane w tym koszu?

Baronessa

2022-09-30, 22:21
Maniecky napisał/a:

Jestem za Ukraina jak kazdy Polak co ma odrobine rozumu ale nie popieram represjonowania bogu ducha winnych Rosjan i klaskania temu jak zj***ne Janusze tutaj mentalna finezja na poziomie ameby Jesli cos odj***l, wpie**ol mu sie nalezal ale za samo bycie ruskiem?? Serce mi sie kroji jak widze Slowian robiacych czystke na sobie a pejsy w USA ciagna sobie za sznurki i licza szekle z przemyslu zbrojeniewoego i ch*j wie co jeszcze


Nie zesraj się tam. j***niec putler narobił przez wojnę, którą prowadzi z ukrami tyle burdelu na arenie międzynarodowej, że każdemu ruskiemu ch*jowi, powtarzam KAŻDEMU należy się za to obić mordę do krwi. j***ć russków i j***ć ukraińskie mendy uciekające do Polski, których Polska utrzymuje ze swojego budżetu. My, Polaczki najwięcej na tej wojnie tracimy.