18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyznawca ruskiego miru vs Ukraińcy

rocknrolla85 • 2022-09-30, 20:48
Wrzuciłem do tematu o Ukrainie ale myślę, że należy się on szerszej publiczności.
Chciał ruskiego miru a dostał wpie**ol od Ukraińców.


CHAMnadCHAMAMI

2022-10-03, 16:50
Bardzo mi się podoba cała akcja. Widać żę to praca fachowców dobrej klasy. Brakuje mi jedynie takiego małego artystycznego elementu jak obeszczenie rozwalonej mordy przez któregoś z Panów. Umazanie gównem również było by na miejscu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich milusińskich.

ZenObi

2022-10-03, 17:06
Cytat:

Nas, ludzi świadomych, jest garstka,



Cytat:

Fajnie, że jest nas jeszcze chociaż ten 1% bo to daje niesamowite pocieszenie jak się przez "przypadek" spotykamy.



Jest dla was specjalna wejściówka na Zlot Wolnych Ludzi, czyli Harmonia Kosmosu!

Może znów wystąpi znana guru Edyta Górniak! Z waszą dogłębną, udokumentowaną wiedzą, na pewno zrobicie tam karierę!

Krobo

2022-10-05, 07:10
Baronessa napisał/a:

Nie zesraj się tam. j***niec putler narobił przez wojnę, którą prowadzi z ukrami tyle burdelu na arenie międzynarodowej, że każdemu ruskiemu ch*jowi, powtarzam KAŻDEMU należy się za to obić mordę do krwi. j***ć russków i j***ć ukraińskie mendy uciekające do Polski, których Polska utrzymuje ze swojego budżetu. My, Polaczki najwięcej na tej wojnie tracimy.


Życia ludzkiego nie idzie przeliczyć na kasę tak że j***ć rusa czym się da... To do ostatniego zdania bo jak byś był wystarczająco ogarnięty i przy kasie też byś sp***olił.

DzidaZawodnik

2022-11-10, 19:01
j***ć ukrainskie ludobujcze scierwa bez ludzkiej godnosci i polactwo ich wspierajace. Zniszczyliscie Polskę lewackie smiecie