18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyznawca ruskiego miru vs Ukraińcy

rocknrolla85 • 2022-09-30, 20:48
Wrzuciłem do tematu o Ukrainie ale myślę, że należy się on szerszej publiczności.
Chciał ruskiego miru a dostał wpie**ol od Ukraińców.


Bolekilolek

2022-10-01, 08:08
Wenflonborodo napisał/a:

1. Ty ruska sabako, sklej ware i słuchaj, bo widzę ciężko u ciebie z edukacją, jakąkolwiek.
Daj mi jakieś info, gdzie bez doświadczenia bojowego mnie wezmą na Ukrainie do wojska, bo narazie pie**olisz kocopoły wyssane z dupy.
To nie ruscy, oni nie potrzebują meneli spod żabki.
Za to ty się mógłbyś spakować i wypie**olić z ciepłej europki do konserwatywnej matuszki rassiji, albo do wolnorynkowego raju bez podatków, np Ugandy.
2. Szuruszur w tym prostoliniowym łbie, wielkie groźne NATO rozszerza strefę uuuuuuuu, zydoameryka, uuuuuuuu, geje i lesbijki reeeeeee.
Tymczasem prawda jest taka, że na Ukrainie jest wystarczająca ilość gazu, (polecam tez zobaczyć gdzie znajdują się główne kopalnie węgla) aby zagrozić ruskiemu monopolowi na energię, problem był taki, że Ukraina nie miała pieniędzy na pozyskanie technologii do jego wydobycia.
Ukraina miała zostać drugim petro-state w Europie.
To tak zgrubsza, wystarczy iq wyższe od pie**olonej stonki ziemniaczanej, a wam raczej znanej jako mityczny żuk kolorado, żeby sobie wygooglować.
A jak znasz angielski (w co wątpię), to tu masz krótkie wyjaśnienie dla debila twojego pokroju.
ch*j ci na imię i na łeb.

Przepraszam wszystkich, ale niechcący wkleiłem dwa razy mapkę.
Tutaj poprawny link z filmem dla tego szurskiego zajebusa z chłopskim rozumem.

A i co do tej żydoameryki


A co to za panowie

A No i zapomniałem o głównych sponsorach synjonizmu w Izraelu



Ja nie będę pisał kto ma sklejać wary, kto jest głupi a kto mądry... Wszyscy pozwalacie sobą manipulować mniej lub bardziej. Wojna jest ale pomiędzy Izraelem a resztą świata. Fajnie, że wrzuciłeś dowody na to kto zdetronizował rosyjski carat i kto rządzi Rosją. Kto rządzi USA też chyba nie budzi wątpliwości. Więc kto jest na wojnie? Niestety nie ci, którzy od lat je rozpętują. Poczytajcie sobie Hongbinga "Wojna o pieniądz", to się dzieje już od stuleci. Poczytajcie o fundacji Rockefellera, o Rotshildach... Jak już poczytacie to zacznie być dla was jasne, że żymianie napuszczają od lat jednych na drugich trzepiąc na tym kokosy, a to co się ostatnio dzieje było już dawno zaplanowane. Sprawdźcie kto ma patent na testy Covid jak nie wierzycie, sprawdźcie kto trzyma wszystkie banki centralne (tak, ruski, amerykański i "wasz" polski też). Jak już sprawdzicie to zyskacie na tym prawdziwy skarb. Od tej chwili będzie Was bardzo trudno napuścić na bliźniego. Pozdrawiam i liczę na to, że puścicie to w świat. Zacznijmy się przed tym bronić!

~tedwaha

2022-10-01, 08:44
rulas napisał/a:

Durną amebo. Putler został sprowokowany do ataku, bo zydoameryczka chciała nielegalnie rozszerzyć NATO zapraszając ukrów, do czego nigdy miało nie dojść. Te ch*jozy miały być strefą buforową. Poczytaj zanim zaczniesz się ośmieszać



Jak byś nie doczytał to putler przed wybuchem wojny wnioskował żeby NATO wróciło do granic z przed 1999 roku wiec Polska, Węgry i Czechy także miały być tą strefą buforową, idź bądź bądź rashystą gdzie indziej, tylko debil nie widzi tego że oni także za naszą wolność walczą

NafazowanyKoleś

2022-10-01, 10:45
hamusq napisał/a:

Jezeli ukraina by upadla, my bulibysmy nastepni w kolejce do wyzwalania. To my siedzielibysmy w okopach, to na nasze glowy spadaly by bomby.




Ja tam czekam na to wyzwolenie z niekłamaną niecierpliwością i nadzieją.

JackCola

2022-10-01, 15:29
Judeobanderowskie ściery wypad z tego portalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MentalBoy

2022-10-01, 15:46
Mi to się wydaje że ten pobity to ukrainiec. Dlaczego? Ano dlatego że powiedział "ruskij mir na ch*j" a na to tamten co go lał odparł "sława ukrainie na ch*j". Tak że to by trochę zmieniało wydzwięk tego filmu. Niemniej potwierdza tylko jakimi zwierzętami są kacapy.

Olashenco

2022-10-01, 18:00
palac.ireneusz napisał/a:

Ależ to jest piękne!!! Lepszy rusek pobity niż zabity, bo cierpi sk***iel.



Po jaki ch*j się dalej sprzeczacie kto jest lepszy kto gorszy, skoro j***ć ich wszystkich. j***ć całą cyrylicę bo nic z niej dobrego nigdy nie wyszło i ch*j im wszystkim w dupę po równo. To samo było z covidem SZCZEPIĆ - NIE k***A, NIE SZCZEPIĆ a ja wyj***ne mam, jak widać prosty polski lud potrzebuje dwóch skrajności, bez względu na tematykę żeby się k***a wiecznie żreć ze sobą o to czyja jest racja, podczas gdy nawet nie mają na to żadnego wpływu i k***a zapomną o wszystkim po dwóch latach. Weźcie się k***a wszyscy ogarnijcie. :-|

kevlarus

2022-10-01, 18:01
Brawo Putin, oby szybko rozj***ł ukraińskich faszystów.

Dżizas_kurde

2022-10-01, 19:19
Gość dostął w łeb 4 razy za jednym zamachem.
W pysk.
Rura
Sciana
pisuar
Podłoga..>

Do CCCCC-Combo brakowało tylko żeby w drodze na glebe zaliczył tym pustym kacpskim łbem o umywalkę

jjkotulek

2022-10-01, 21:05
Upadlińcy, to pie**olone zwierzęta. j***ć ich!!!

loghorrean

2022-10-01, 21:58
Putin zrobi z nimi porządek

Nemrod90

2022-10-01, 23:07
Bolekilolek napisał/a:

Ja nie będę pisał kto ma sklejać wary, kto jest głupi a kto mądry... Wszyscy pozwalacie sobą manipulować mniej lub bardziej. Wojna jest ale pomiędzy Izraelem a resztą świata. Fajnie, że wrzuciłeś dowody na to kto zdetronizował rosyjski carat i kto rządzi Rosją. Kto rządzi USA też chyba nie budzi wątpliwości. Więc kto jest na wojnie? Niestety nie ci, którzy od lat je rozpętują. Poczytajcie sobie Hongbinga "Wojna o pieniądz", to się dzieje już od stuleci. Poczytajcie o fundacji Rockefellera, o Rotshildach... Jak już poczytacie to zacznie być dla was jasne, że żymianie napuszczają od lat jednych na drugich trzepiąc na tym kokosy, a to co się ostatnio dzieje było już dawno zaplanowane. Sprawdźcie kto ma patent na testy Covid jak nie wierzycie, sprawdźcie kto trzyma wszystkie banki centralne (tak, ruski, amerykański i "wasz" polski też). Jak już sprawdzicie to zyskacie na tym prawdziwy skarb. Od tej chwili będzie Was bardzo trudno napuścić na bliźniego. Pozdrawiam i liczę na to, że puścicie to w świat. Zacznijmy się przed tym bronić!



To nie jest wojna między Izraelem, a resztą świata, lecz jest to wojna małej garstki najbogatszych przeciwko ludzkości, którą ci zwyrodnialcy widzą jako robactwo, którego trzeba się pozbyć. W tej grupie są nie tylko pejsaci, jest tam również sporo białych, w tym angielsko-niemiecka rodzinka "windsorów".

W sumie ch*j wie, jak wygląda realnie struktura światowej władzy. Przewijają się tu posiadające większościowe udziały w największych firmach megakorporacje Black Rock, State Street i Vanguard. Struktura banków centralnych jest całkowicie niejawna, oczywistym jest, że "rządy" nie mają tam zbyt wiele do powiedzenia. U schyłku PRLu Jaruzelski poleciał do Nowego Jorku, gdzie został ciepło przyjęty na najwyższym piętrze wieżowca Rockefellera, gdzie omawiana była i dopinana na ostatni guzik sprzedaż naszego kraju w ręce globalistycznych bandziorów. :-(

Faktem jest, że zwyrodniała rodzina mayerów (alias rothshild) przekrętami, kłamstwem i lichwą zdołała wybić się na sam szczyt i posiadają majątek liczony w bilionach dolarów. Nie bez powodu "żymianie" byli w przeszłości wypędzani z wszystkich krajów, gdzie tylko się pojawili, bo prawowici władcy zdawali sobie sprawę z zagrożenia, jakie z sobą niosą, z absolutnego braku jakiejkolwiek moralności i ich dążenia do władzy za wszelką cenę. Właśnie dlatego powstał komunizm, ich wielkie dzieło. Dlatego wybito w pień lub zmuszono do ucieczki arystokratyczne elity wschodniej europy, jest to jeden z powodów, dlaczego w Polsce "rządzą" i "rządziły" pejsate pokraki pokroju kaczyńskiego, wałęsy, tuska, morawieckiego, niedzielskiego i wielu innych.

Słyszałem o wszystkim co opisujesz, generalnie mamy przej***ne. Nas, ludzi świadomych, jest garstka, a większość to takie tępaki i prymitywy jak większość tutaj komentujących, ogarnięci ludzie stanowią nie więcej jak 2-3% społeczeństwa i uważam to za dość optymistyczne szacunki, realnie pewnie jest w cholerę gorzej. Barany dostały igrzyska i wroga, którego kazano im nienawidzić, działają na prymitywnych emocjach, niezmiennych od czasów starożytnych, nie dostrzegają prawdziwego wroga.

Bolekilolek

2022-10-02, 08:49
Nemrod90 napisał/a:

To nie jest wojna między Izraelem, a resztą świata, lecz jest to wojna małej garstki najbogatszych przeciwko ludzkości, którą ci zwyrodnialcy widzą jako robactwo, którego trzeba się pozbyć. W tej grupie są nie tylko pejsaci, jest tam również sporo białych, w tym angielsko-niemiecka rodzinka "windsorów".
W sumie ch*j wie, jak wygląda realnie struktura światowej władzy. Przewijają się tu posiadające większościowe udziały w największych firmach megakorporacje Black Rock, State Street i Vanguard. Struktura banków centralnych jest całkowicie niejawna, oczywistym jest, że "rządy" nie mają tam zbyt wiele do powiedzenia. U schyłku PRLu Jaruzelski poleciał do Nowego Jorku, gdzie został ciepło przyjęty na najwyższym piętrze wieżowca Rockefellera, gdzie omawiana była i dopinana na ostatni guzik sprzedaż naszego kraju w ręce globalistycznych bandziorów.
Faktem jest, że zwyrodniała rodzina mayerów (alias rothshild) przekrętami, kłamstwem i lichwą zdołała wybić się na sam szczyt i posiadają majątek liczony w bilionach dolarów. Nie bez powodu "żymianie" byli w przeszłości wypędzani z wszystkich krajów, gdzie tylko się pojawili, bo prawowici władcy zdawali sobie sprawę z zagrożenia, jakie z sobą niosą, z absolutnego braku jakiejkolwiek moralności i ich dążenia do władzy za wszelką cenę. Właśnie dlatego powstał komunizm, ich wielkie dzieło. Dlatego wybito w pień lub zmuszono do ucieczki arystokratyczne elity wschodniej europy, jest to jeden z powodów, dlaczego w Polsce "rządzą" i "rządziły" pejsate pokraki pokroju kaczyńskiego, wałęsy, tuska, morawieckiego, niedzielskiego i wielu innych.
Słyszałem o wszystkim co opisujesz, generalnie mamy przej***ne. Nas, ludzi świadomych, jest garstka, a większość to takie tępaki i prymitywy jak większość tutaj komentujących, ogarnięci ludzie stanowią nie więcej jak 2-3% społeczeństwa i uważam to za dość optymistyczne szacunki, realnie pewnie jest w cholerę gorzej. Barany dostały igrzyska i wroga, którego kazano im nienawidzić, działają na prymitywnych emocjach, niezmiennych od czasów starożytnych, nie dostrzegają prawdziwego wroga.



Tak, tak to wygląda. I od lat ta grupa ludzi bogaci się na każdym wywołanym kryzysie. Co do świadomych, przed wojną było nas trochę więcej ale ci sami ludzie zrobili Katyń... Wszyscy podniecają się pluciem na Putina a nie zdają sobie sprawy z tego, że jest on tylko marionetką, jak Stalin. I jak Stalina go w końcu usuną jak nie będzie już potrzebny. Fajnie, że jest nas jeszcze chociaż ten 1% bo to daje niesamowite pocieszenie jak się przez "przypadek" spotykamy. Pozdrawiam serdecznie!

Wenflonborodo

2022-10-03, 04:24
Szurstwo na tym portalu mnie przeraża xD, żydy powodem waszego ch*jowego, sp***olonego życia.

Niedługo będziecie wodę z klopa pić, bo Jerzy zięba tak powie albo inny jackowski :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ja pie**ole xD