18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyznawca ruskiego miru vs Ukraińcy

rocknrolla85 • 2022-09-30, 20:48
Wrzuciłem do tematu o Ukrainie ale myślę, że należy się on szerszej publiczności.
Chciał ruskiego miru a dostał wpie**ol od Ukraińców.


szejset66

2022-09-30, 22:32
Maniecky napisał/a:

Jestem za Ukraina jak kazdy Polak co ma odrobine rozumu...ale nie popieram represjonowania bogu ducha winnych Rosjan i klaskania temu jak zj***ne Janusze tutaj ... mentalna finezja na poziomie ameby....Jesli cos odj***l, wpie**ol mu sie nalezal ale za samo bycie ruskiem?? Serce mi sie kroji jak widze Slowian robiacych czystke na sobie a pejsy w USA ciagna sobie za sznurki i licza szekle z przemyslu zbrojeniewoego i ch*j wie co jeszcze...



pie**olil im o ruskim mirze. Głuchy jesteś?

Dżejsiczka napisał/a:


Tak czy inaczej, taplajcie się w swoim lewacko ukrowym sosie, ja tam spadam z tego szamba


Odpowiem jednym słowem. Zaczyna się na S a kończy na pie**alaj.

zwierzak30

2022-09-30, 22:32
Baronessa napisał/a:

My, Polaczki ....



Do tego momentu chciałem dać ci piwko. Ale za brak szacunku (Może w domu cię tego nie nauczyli?A szkoda.) dziś o suchym będziesz siedział.

My,Polacy.

Carti

2022-09-30, 22:36
zwierzak30 napisał/a:

Do tego momentu chciałem dać ci piwko. Ale za brak szacunku (Może w domu cię tego nie nauczyli?A szkoda.) dziś o suchym będziesz siedział.
My,Polacy.



Polaczki robaczki

JebacJP2

2022-09-30, 22:37
Ostatnio zauważyłem, ze RuSSkie onuce siedzą cicho na sadolu. Czyżby dość już mieli kompromitowania się?

hamusq

2022-09-30, 22:45
Dżejsiczka napisał/a:

Content na sadistoku od dłuższego czasu jest ch*jowy jak lato z radiem. Można się do tego już przyzwyczaić i nie mieć wygórowanych oczekiwań.
Jednak ostatni wysryw miłośników banderowskiego penisa sprawia, że rzygać się chce.
Poziom komentarzy piwniczaków i innych krypto ukrów tylko pomaga dokonać wyboru i wybrać rozsądniejsze portale
Szybko ukry reagują w obronie swoich racji

ch*j ci do tego od kiedy. Frajernia blokuję konta w momencie krytyki oficjalnie akceptowalnej narracji proukrainskiej, więc pomysł trochę bystrzaku.
Tak czy inaczej, taplajcie się w swoim lewacko ukrowym sosie, ja tam spadam z tego szamba


Jezeli ukraina by upadla, my bulibysmy nastepni w kolejce do wyzwalania. To my siedzielibysmy w okopach, to na nasze glowy spadaly by bomby. Mozna nie lubic ukraincow, ale dzieki ich poswieceniu my mamy spokoj. Moze i wiecej płacimy za zarcie i za prad, ale dalej mozemy zyc i pracowac w spokoju, zrac sie w naszym malym polskim bagienku.

Maniecky

2022-09-30, 22:59
szejset66 napisał/a:

pie**olil im o ruskim mirze. Głuchy jesteś?



"Ruski Mir" mowili ukraincy matole, to samo mowia do martwych orkow na co drugim filmiku z gruzem...w/g twojej logiki martwe orki pie**ola do nagrywajacych ukrow or ruskim mirze chyba...

Baronessa napisał/a:

Nie zesraj się tam. j***niec putler narobił przez wojnę, którą prowadzi z ukrami tyle burdelu na arenie międzynarodowej, że każdemu ruskiemu ch*jowi, powtarzam KAŻDEMU należy się za to obić mordę do krwi. j***ć russków i j***ć ukraińskie mendy uciekające do Polski, których Polska utrzymuje ze swojego budżetu. My, Polaczki najwięcej na tej wojnie tracimy.



O k***a, ale jebie ci z p*zdy 500 plusem....

DarkSaian

2022-09-30, 23:07
JebacJP2 napisał/a:

Ostatnio zauważyłem, ze RuSSkie onuce siedzą cicho na sadolu. Czyżby dość już mieli kompromitowania się?



zapewne dostali wezwania do mobilizacji

rulas

2022-09-30, 23:11
hamusq napisał/a:

Jezeli ukraina by upadla, my bulibysmy nastepni w kolejce do wyzwalania. To my siedzielibysmy w okopach, to na nasze glowy spadaly by bomby. Mozna nie lubic ukraincow, ale dzieki ich poswieceniu my mamy spokoj. Moze i wiecej płacimy za zarcie i za prad, ale dalej mozemy zyc i pracowac w spokoju, zrac sie w naszym malym polskim bagienku.



Durną amebo. Putler został sprowokowany do ataku, bo zydoameryczka chciała nielegalnie rozszerzyć NATO zapraszając ukrów, do czego nigdy miało nie dojść. Te ch*jozy miały być strefą buforową. Poczytaj zanim zaczniesz się ośmieszać

TrolaTrola

2022-09-30, 23:19
BUUUUUM


Ej, tez słyszeliście ten głośny huk? Ja już miałem schodzić do piwnicy, ale przypomniałem sobie, ze to tylko dźwiek pękajacych dup onuc z Sadistica.


bolego

2022-09-30, 23:31
Baronessa napisał/a:

Nie zesraj się tam. j***niec putler narobił przez wojnę, którą prowadzi z ukrami tyle burdelu na arenie międzynarodowej, że każdemu ruskiemu ch*jowi, powtarzam KAŻDEMU należy się za to obić mordę do krwi. j***ć russków i j***ć ukraińskie mendy uciekające do Polski, których Polska utrzymuje ze swojego budżetu. My, Polaczki najwięcej na tej wojnie tracimy.



Kiedy jedziesz na front? Przyjmuja ochotnikow bardzo chetnie. Jedz i sie wykaz a nie pie**olisz w necie

rulas napisał/a:

Durną amebo. Putler został sprowokowany do ataku, bo zydoameryczka chciała nielegalnie rozszerzyć NATO zapraszając ukrów, do czego nigdy miało nie dojść. Te ch*jozy miały być strefą buforową. Poczytaj zanim zaczniesz się ośmieszać



To sa debile. Nie tlumacz bo szkoda czasu i klawiatury. Telewizor znalazl nowego wroga to jest wreszcie ktos po kim mozna jebac zaraz po rodakach (po tych jebie im sie najlepiej)

rayner1790

2022-10-01, 02:51
wyslalbym specjalny korpus murzynów którzy skakaliby na głowach niedobitkom

Wenflonborodo

2022-10-01, 06:17
bolego napisał/a:

1. Kiedy jedziesz na front? Przyjmuja ochotnikow bardzo chetnie. Jedz i sie wykaz a nie pie**olisz w necie

2. To sa debile. Nie tlumacz bo szkoda czasu i klawiatury. Telewizor znalazl nowego wroga to jest wreszcie ktos po kim mozna jebac zaraz po rodakach (po tych jebie im sie najlepiej)



1. Ty ruska sabako, sklej ware i słuchaj, bo widzę ciężko u ciebie z edukacją, jakąkolwiek.
Daj mi jakieś info, gdzie bez doświadczenia bojowego mnie wezmą na Ukrainie do wojska, bo narazie pie**olisz kocopoły wyssane z dupy.
To nie ruscy, oni nie potrzebują meneli spod żabki.

Za to ty się mógłbyś spakować i wypie**olić z ciepłej europki do konserwatywnej matuszki rassiji, albo do wolnorynkowego raju bez podatków, np Ugandy.


2. Szuruszur w tym prostoliniowym łbie, wielkie groźne NATO rozszerza strefę uuuuuuuu, zydoameryka, uuuuuuuu, geje i lesbijki reeeeeee.

Tymczasem prawda jest taka, że na Ukrainie jest wystarczająca ilość gazu, (polecam tez zobaczyć gdzie znajdują się główne kopalnie węgla) aby zagrozić ruskiemu monopolowi na energię, problem był taki, że Ukraina nie miała pieniędzy na pozyskanie technologii do jego wydobycia.
Ukraina miała zostać drugim petro-state w Europie.

To tak zgrubsza, wystarczy iq wyższe od pie**olonej stonki ziemniaczanej, a wam raczej znanej jako mityczny żuk kolorado, żeby sobie wygooglować.

A jak znasz angielski (w co wątpię), to tu masz krótkie wyjaśnienie dla debila twojego pokroju.

ch*j ci na imię i na łeb.










Przepraszam wszystkich, ale niechcący wkleiłem dwa razy mapkę. :lol:

Tutaj poprawny link z filmem dla tego szurskiego zajebusa z chłopskim rozumem.



A i co do tej żydoameryki :mrgreen: :mrgreen:

https://www.forbes.com/sites/jemimamcevoy/2022/04/28/why-israel-became-a-safe-haven-for-russian-billionaires/?sh=54a5ddd56ef7



A co to za panowie :-D



A No i zapomniałem o głównych sponsorach synjonizmu w Izraelu :mrgreen:



https://www.rp.pl/swiat/art6493621-yad-vashem-nie-wolno-scigac-zydow-z-nkwd#error=login_required&state=8ad062f2-25ca-40db-a635-7d8171cfd3f8

https://www.nationalww2museum.org/war/articles/1941-nkvd-prison-massacres-western-ukraine


https://academic.oup.com/hgs/article-abstract/34/3/393/6020133?redirectedFrom=PDF


https://www.timesofisrael.com/moscow-museum-gives-the-full-picture-of-jewish-role-in-1917-russian-revolution/amp/

:mrgreen: :mrgreen:

kura1981

2022-10-01, 07:27
Taki właśnie jest Russki mir-ek.

Cipczan

2022-10-01, 08:01
Tak jak Niemcy, tylko wykonywali rozkazy. Normalnie nie pochwalam takiego wpie**olu, tzn. jeden naj***ny dostaje od 3 trzeźwych. Niestety, na ruskich to jedyny sposób. j***ć sk***ieli na każdej szerokości geograficznej. Mam nadzieję, że na stacji badawczej na Antarktydzie też już wpie**ol był.

PrawdaJestJedna

2022-10-01, 08:02
Rusek i Ukrainiec to samo bydło- cywilizacja turańska, która tylko rozumie paradygmat siły. Jeśli jakieś tutaj ameby spuszczają się nad tym, że bandyci do krwi obili drugiego człowieka, a na koniec prawdopodobnie tym uderzeniem zabili, to gratuluję wam waszych wartości. Nie po to człowiek w trakcie ewolucji zaczął chodzić na dwóch nogach, a później nauczył się kulturalnie rozmawiać, żeby się teraz jak małpy okładać. Cokolwiek by tam się wydarzyło, to od tego są służby i sądy, bo samosądy to sobie możecie organizować na kazachskich stepach.

Szkoda słów. Myślałem, że na hardzie śmiejemy się z "podludzi", którzy obrażają dobre miano ludzkości gdziekolwiek na świecie, ale widzę, że wielu tutaj użytkowników mogłoby bez problemu wcielić się w aktorów tych bezmyślnych sadyzmów.

:homer: :idzwch*j: